24 szep 26, 18:39:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1539224 alkalommal)
0 Felhasználó és 196 vendég van a témában
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6060 Dátum: 11 jún 14, 23:22:39 »

igen én is arra a képre gondoltam, de így tovább tartott leírni és hosszabb a komment...

am tudom hogy nem azt mondtad hogy nincs ott semmi, hanem azt hogy az nem csillag...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6061 Dátum: 11 jún 14, 23:25:52 »

Látom, ahelyett hogy leesne, mire próbálok hosszasan utalgatni, egyre inkább belebonyolódsz. xD Jobb ha inkább elárulom a titkot.xD
Az a piros kis szutyok a háttérben egy "A" betű a házról.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6062 Dátum: 11 jún 14, 23:54:40 »

bocs, hogy ilyen balbré vagyok Nevet, hogy nem értem meg 1ből és nem tudok másra hivatkozni mint, hogy hosszú a 12 óra meló és hogy már éjfél elmúlt és reggel is megyek vissza...(na de ez az én problémám...) ilyenkor kicsit lassan fog az agyam...

am köszönöm az infót...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6063 Dátum: 11 jún 15, 00:01:48 »

Yoko: Én Zetsura írtam hogy keveset szerepel nem Konanre, mellesleg a nem Akatsuki tagokat már kilőtték a Füsti fecskén át a Hebin keresztül a fekete macskáig. Persze te biztos tudod ki az, így ebben mindenképpen igazat kell adnom neked, sőt köszi a segítséget. Faceg
Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6064 Dátum: 11 jún 15, 00:30:29 »

heh Nevet
Esküszöm, hogy nem tudom ki az a rejtélyes személy. Mosolyog Igen, többet tudok az 1aéval kapcsolatban mint egy "átlag fan" (senki ne egó-dumának szűrje ezt le pls.) de nem osztunk mi meg egymással mindenféle Spoilereket:D
Na jó, talán tudjuk egymás következő 10 részének a címét, meg talán azt is tudjuk, hogy kinek melyik karaktere fog megmurdelni legközelebb meg egyéb dolgokat....de ez semmit nem jelent ikszdé  smirksweat smirksweat smirksweat
Rengeteg dolog van amit egyikünk se tud a másikéval kapcsolatban, mint pl. ez is Mosolyog
És ez így szép Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Morause
Vendég
« Válasz #6065 Dátum: 11 jún 15, 04:54:57 »

Nyeee te egoista...  Kúl Ördögi És ha már a szép magyar beszédről van szó akkor én meg senkitől senem félek! xD (Áhh bocsika de ez kellett)
Mellesleg az ilyet nem szokták elárulni hogy, mit tudsz a másik sorozatának jövőbeni folytatásairól... tudod szakmai titok! Nevet
Naplózva
durkopeter
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #6066 Dátum: 11 jún 15, 09:51:10 »

Ha megkérhetlek, szolgálj nekem 1-2 kézzelfogható példával, hogy mi lett keszekusza, illetve mit hagytam félbe, és akkor megpróbálok választ adni, amire csak tudok.^^

Itt van például a szerencsesüti gyáras rész (jó, az már régi), de annak is hirtelen lett vége, és minden magyarázat nélkül áttért egy másik történetre. Véleményem szerint elég befejezetlen volt.
Aztán a filmben már előjött Tobi igazi énje, de van olyan rész, amikor még mindig Tobi, és van olyan rész, amikor már át akarja venni a hatalmat.
A tagok hihetetlenül gyorsan haláloznak, például nekem a 6 Pain halála tökre logikátlan volt, mi az, hogy Nagato elkezd biciklizni, aztán Pain nyom egy shinra tensei-t, és szétesik a bicikli, és belefúródik a szívébe? Egyáltalán minek nyomott shinra tenseit?
Aztán vannak még itt tisztázatlan részek, mint például az éjszaka, meg az hogy korábban Sasukéék már beöltöztek, és már le akarták támadni az Akatsukit, de azóta sem tették. Ilyenekre gondolok.é De gondolom, hogy az éjszakás történetrész még ezután lesz tisztázva. (Amúgy még a fehér Kisame-t sem értettem, de az is abba  körbe tartozik.)
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #6067 Dátum: 11 jún 15, 10:16:28 »

Mivel Nagato nem volt képes megölni Peint, ezért ő lett öngyilkos, azzal, hogy magába állította azt a "biciklidarabot". A mangában hasonló volt a helyzet, csak ott Konan volt a zsarolás tárgya, itt meg a müzli, és Pein /Yahiko/ máshogy lett öngyilkos.
"Fehér Kisame" nem Kisame volt, csak egy kém, aki beöltözött Kisaménak, mint ahogy az kiderül. A krapek neve Greed, ha minden igaz, én nem nézem azt az animét. :)
Szerencsesütis történet pedig le lett zárva. A "többiek" jót tettek Peinéknek azzal, hogy hazamentek, így visszacserélődött mindenki lelke.
Tobi személyiségváltozásai pedig érthetők, csak meg kell hozzá nézni a részeket. Mondjuk engem már halálosan idegesít a Mézga Géza haja, remélem nemsoká kinő neki. :))
Naplózva
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #6068 Dátum: 11 jún 15, 13:57:18 »

És mi van a leszakadt arcú csajjal?Nevet Ő minden bulin ott van, lehet hogy ott is ott volt:D Gondolkozik
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6069 Dátum: 11 jún 15, 14:01:20 »

Lehet... akár az is hogy ő adta el Zetsut h szíjják el... (Nem nagyon szeretheti - SZVSZ)
Naplózva


Matman91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6070 Dátum: 11 jún 15, 15:19:53 »

Nemtom, szerintem Csongi az, aki még tudja, mi történt azon az éjszakán Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6071 Dátum: 11 jún 15, 15:50:40 »

Csongi akkor ki volt ütve. Lehet azok, akikről semmit sem tudunk. Mondjuk a Liberális Nyuszik.  ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6072 Dátum: 11 jún 15, 15:51:29 »

Számomra meg egyértelmű, hogy Sasu2 aki tudja mi történt azon az éjszakán. Nevet Mert ha bele gondoltok van értelme, ő is végig ott volt és ahogy látszódott elég okos ahhoz, hogy tudja mi történt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6073 Dátum: 11 jún 15, 17:14:52 »

Hogyha téged beraknak egy zsebbe, akkor tisztán látsz mindent?
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6074 Dátum: 11 jún 15, 17:54:26 »

Ha belerakják egy zsebbe, és van sharinganja, akkor valószínüleg lát mindent. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!