24 jún 28, 15:57:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1476199 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5775 Dátum: 11 ápr 04, 11:26:53 »

Szerinted tömény sárdobálásra gondoltam? Nem, építő kritikára. Sly
A listáról pedig csak a Naruto betétdalok hiányoznak. Azokat meg többször felhasználok, szóval enyhén felesleges lenne folyton kiírni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szethy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #5776 Dátum: 11 ápr 04, 20:04:51 »

Kedves zolanius!

Csak egyetlen kérdést tennék fel... Miért nem tudsz valamit csak élvezni, mint bárki más?
Dani, mint ahogyan írta is negatív, de építő jellegű és hangvételű kritikát szeretne, nem ilyen... követelő-agresszív magatartást. Egy szerzőt különben sem szabad utasítani, hanem kérni kell. Ha a szót magát nem is ismered, akkor ajánlom csapj fel egy értelmező kis kézit, mert az életben, ha nem szeretnéd, hogy mindenki lekezelően bánjon veled és ostobának nézzen, akkor használnod kell.
Mennyivel jobban hangzana talán így:

"Szia!
Elepedek az egyik Xc. vidid 2:45 sec-nél lévő háttérzenéért. Légy szíves, ha nem nagy gond a zenei listába, vagy ide add meg a szám előadóját és címét. Köszönöm."
Nem tudom, de szerintem nem megerőltető senkinek sem egy ilyen kérést megfogalmaznia.

Ami pedig a konkrét kérdést illeti. Ajánlok két oldalt a figyelmedbe, amin biztosan megtalálhatóak az általad keresett zenék:
Google, Youtube... Előbbi, egy hihetetlenül fejlett keresőmotorral ellátott rendszer Bővebb infó itt, Google - Használatához klikk ide, utóbbi pedig egy rendkívül népszerű videomegosztó portál Youtube - Használatához klikk ide.
Hogy hogyan keress rá? Naruto OST, Naruto Original Soundtrack stb. Biztos vagyok benne, hogy mind a két oldal rengeteg találatot dob majd ki, amik közül válogathatod a kedvedre valókat.

A helyesírásról: Hozzáfűzni nem szeretnék semmit (ami azt illeti nem is illik a netikett szerint Nyelvesít ), mindenki maga dönti el igényességének határait.

Ezzel, azaz ezekkel nem kioktatni akartalak, csak felvázoltam egy lehetőséget, hogy így is lehetne.

Üdv: Szethy
Naplózva
Teegrah
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #5777 Dátum: 11 ápr 05, 06:43:59 »

Fuh, hát az nem kifejezés.xD
Rég nem kaptam ilyen részletes kritikát.
Bár igaz, jobban szeretem, ha negatív/építő kritikával látnak el bőségesen, most egy másfél órás éjjeli gyaloglás után kifejezetten jól esett némi pozitív, lelkifröccs kaliberű fogalmazás is.^^

Szia!
Írtam én neked kritikát a mailcímre ami a filmeid végén jelenik meg. Remélem megkaptad. Mosolyog
Abban van pozitív és negatív kritika is.
De ha ott valamiért nem tudod elolvasni, ide is bepostolhatom. ^^
Ja és nagyon köszi, hogy megörvendeztetsz minket ezzel a sorival! Sokszor bearanyozta már a napomat!

Akatsuki Teegrah
Naplózva

\"Úgy élj a jelenben, hogy a jövőben büszke lehess a múltadra!\"
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5778 Dátum: 11 ápr 05, 15:46:34 »

Nos, én nem akarok senkit sem leszólni, de azért már tényleg sok, amit egyesek csinálnak. Most lehet, hogy zöldfülűnek fogtok nézni, mert alig szóltam még hozzá a topichoz, de bizony elég sokat láttam és olvastam már, csak nem sokat kommenteltem. De még engem is idegesít, amit néha csinálnak.

1: Zenék... Abból is elege van már mindenkinek, hogy nem tud utánajárni egy másik topicban, aminek ráadásul olyan egyértelmű címe van, hogy összekeverni nem lehet. Ez az analfabétizmus teteje...
2: Mikor jön az új rész? című kérdések még mindig szoktak akadni. Szerencsére egyre ritkábban  Mosolyog
3: Követelőzések. Már nem azért, de most miért jó, ha valaki ezzel meg azzal sürgeti Dant-C-t? Esküszöm, néha csodálom, hogy bírja idegekkel.
4: Mikor a járásra panaszkodnak. Mert nem, majd helyette az lesz, h Dani felveszi kamerával, ahogyan emberek mennek az úton, aztán a lábukat bevágja a képekbe... Ez a sorozat egyedisége, ami mostanában amúgy is kezd eltűnögetni, meg gondoljunk csak bele, mivel tréfálkozott Pein és Deidara a 11. részben. Remélem, senki sem hiszi azt, hogy Dant-C sem vette észre ezt, de szerintem ezzel nem kell ennyire foglalkozni, mert....
5: EZ EGY PARÓDIA! Ez nem olyan műsor, ami azért készül, hogy TV-be menjen, nem egy film. Egy ilyesféle paródia amúgy sem szokott túl minőségi, azokhoz képest az 1AÉ a csillagok közt jár. Bármit néztek neten, van ilyen szépen kidolgozott, mint ez? Nincs. Nem is az a lényege egyiknek sem, hogy olyan hiper-szuper grafikájú legyen, hogy megszégyenítsen egy digitális kamerát. Egy ilyen jellegű sorozatnak az a lényege, hogy szórakoztasson. Jól szórakozunk, mikor nézzük? Igen! Azért is írunk annyian ide!
6: Építő kritikák. Abban hiány van, igaz... Bár kicsi mentség jöhet? Igazából már szakértő kéne ide, mert hangba belekötni, szövegben, rajzban, szereplők viselkedésében hibát keresni elég nehéz, hogyha tetszenek nekünk. Ráadásul Dani ügyel is mindre, igaz, vannak apróbb hibái. Pl. hang kapcsán én még azt említeném meg, hogy Deidara robbantása zavaróan hangosra sikeredett, picit halkabb kéne ettől a régi Worms-ös robbantástól, bár én még azon is nevettem egy nagyot  Nevet Néha még a "szájjalpukkantott" jelenetek is jók voltak, mert egy paródiához az illik, de egy minőségi darabhoz jobban illik egy ilyesféle hang, mint ez a Worms-féle, csak akkor picit halkabban ^^

Fuhh, asszem kicsit offoltam, vagy féloff, vagy valami lett belőle, de hát... NEM BÍRTAM MEGÁLLNI A FEJMOSÁST!
Ha minden jól megy, legközelebb csak akkor láttok, hogyha új rész jön ki, vagy Dant-C a befejezésen töpreng, mert azokhoz legalább értek valamicskét Nyelvesít ikszdé
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5779 Dátum: 11 ápr 05, 16:07:25 »

South park is lemegy tvben, mégis így mennek.
Meg már csak az hiányozna, hogy járást is rajzoljon... Így is elég idő telik el részenként, mert vagy 1-2 hete jött ki, de már kérdezitek, mikor jön az új. Akkor gondoljon már bele az, akinek nem tetszik a járás, hogy mennyi idő lenne, annyi képkockát rajzolni?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5780 Dátum: 11 ápr 05, 16:53:09 »

Tényleg a wormsből van a robbanás hang?  Ohh My God
Naplózva
viking60i
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 32



WWW
« Válasz #5781 Dátum: 11 ápr 05, 17:24:43 »

Hát... ez nagyon király rész volt!
A poénok (ha ez egyáltalán lehetséges) még jobbak mint az előző részeknél a grafika is nagyin ott volt.
Negatívumként csak azt tudom felhozni, amikor Nagato azt mondja, hogy Pein Sasorival trécsel. Szerintem ez nem igazán hihető... de ezen kívül egyszerűen nem találok benne hibát:D
Naplózva

"És most a világ megismeri a fájdalmat...SHINRA TENSEI"
"Karyuu no..."
" A világ nem fog változni nélkülünk ahogy mi sem nélküle. Ne érdekeljen mit tesznek a többiek, mert ha beállsz a sorba te sem leszel más csak rabszolga! "
http://narutoshinsedai.hungarianforum.net/
by én
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5782 Dátum: 11 ápr 05, 18:45:14 »

STM: Szerintem igen Mosolyog Öcsém szokott a Worms-el játszani, és van benne valami rakéta asszem, aminek ilyen hangja van. De majd megnézem én is, mert jó néhány éve nem játszottam már vele Nevet De ha Dant-C máshonnan kerítette a hangot, biztosan megírja ^^
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5783 Dátum: 11 ápr 05, 18:47:09 »

Neked aztán jó kis fülelőd van.xD
Igen, Wormsből való a robbanás hangeffekt. És 1-2 egyéb hangot is csentem belőle.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5784 Dátum: 11 ápr 05, 18:50:48 »

Akkor telitalálat Nevet
Többi hangeffektet még nem szúrtam ki, de mostantól rajta leszek az ügyön ^.- ikszdé
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5785 Dátum: 11 ápr 05, 20:31:17 »

Ott van még a robbanó bárány, az is onnan van ikszdé
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5786 Dátum: 11 ápr 05, 20:54:23 »

Éljenek a robbantgató kukacok! ikszdé Tobi nyíllal átlövéses effektje is a Wormsből van. (És igen, van nyíl fegyver)
Én spec. nagyon örülök ezeknek az effekteknek. Mindig felidézi azokat az élvezetes játékokat. Mosolyog
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5787 Dátum: 11 ápr 05, 21:01:52 »

Én arra lennék kiváncsi, hogy ki mennyire szokott szemfüles lenni. Minden epizódban el szoktam rejteni egy rakás rejtett poént. Mint például felirat, valami apró kis dolog a háttérben megbújva, estébé.
Ezzel akár fel is lehetne dobni a témát, és még On is lenne. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5788 Dátum: 11 ápr 05, 21:38:27 »

Az én kedvencem az újságcikk a raikage főszereplésével a filmből, brá nem tudom, az emnynrie nagyon votl rejtett poén.
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #5789 Dátum: 11 ápr 06, 14:25:20 »

Csumi mindenkinek!

Most vagy az én szemem rossz, de a Sasori szobornál van egy kis tábla oda mi van írva? az első 2 szót még csak-csak de a többit
peace
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!