24 jún 16, 10:24:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455452 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #5760 Dátum: 11 márc 29, 17:44:10 »

nem azért de lehet hogy csak én vettem észre hogy van sasu2-nek sharinganja?mert ha igen akkor faja lenne a madárnak egy susano'o,amaterasu vagy tsuyokomi
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5761 Dátum: 11 márc 29, 17:56:49 »

nyugi, nem csak te vetted észre Mosolyog szerintem mindenki már a kezdetektől, mikortól Itachi megkapta Pontosan
Like EAÉ!! Pirul Pirul

am az a szuper zöldes nekem sem jött le, de lehet nem takar semmit Gondolkozik
Naplózva

Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5762 Dátum: 11 márc 29, 18:15:47 »

Nem tudom, h a super zöldhöz tartozik e valami elő ismeret, de szerintem nem.. Sőt nm kell mindenben aztkeresni, h miben lehetett... A pillanat varázsaként fogjuk fel.. Amolyan poénos megerősítés sztem Mosolyog
Mert hogy nézett volna már ki az, h Zöööld? - igen zöld!
Nevet Meg amúgy is Elton jelleméből adódóan ez über jól jött ki, meg a hangsúly is Mosolyog
Úgyhogy Elton Jeeeeeeeeeeeeeeee és persze Leoooooooooooooooooooooo Nevet
Naplózva


Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5763 Dátum: 11 márc 29, 18:42:47 »

Szuperzöld: Az ötödik elemben volt benne: Ruby Rhod (nem biztos a névleírás) kötekedett Korben Dallassal, hogy nem elég bő a szókincse. A kötekedést egy "Zöld?" kérdéssel zárta, mire Korben nekinyomta a falnak elmondta hogy ő mit akar és megkérdezte: "Zöld?" RR: "Szuperzöld"
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5764 Dátum: 11 márc 29, 19:08:48 »

Nah Zsíííííííííííííííííííír, akkor ez esetben tényleg volt előismeret a poénnal kapcs Mosolyog Köszi az infót Mosolyog

A youtube hatalmaaaa Nevet Minden fent van Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fsLdhijtdwI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fsLdhijtdwI</a>
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 29, 19:10:55 írta Hiei1107 » Naplózva


zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5765 Dátum: 11 márc 29, 19:49:02 »

hmmmmm(deidara-san)
mostmár van értelme az életemnek,bár a szőke nigger nemtom mien eltórzult ember agyszüleménye volt de az nemide tartozik.
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5766 Dátum: 11 márc 29, 21:05:59 »

Nah, Hiei, most csalódtam benned! Ilyen alap, klasszikus film szállóigévé vált poénját nem ismered, mint az Ötödik elem? Bűűn.xD

álítólag csak addig csinálja amég lesznek élő tagok...

Vagy addig se.. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5767 Dátum: 11 márc 29, 21:30:24 »

Hé hé hé hé Hé hé héééé Nevet Nincs csalódás OK?!!! Nevet Vágom a filmet!!!! nem mondom, h über nagy kedvenc, De a kedveltek közé tartozik Nevet Viszont erre tényleg nem emlékeztem Nevet  Sőt a videóban is azért kell fül, h kivegye az ember ikszdé úgyhogy... niiiiincs csalódás Nevet Nyelvesít

csók a családnak! Nevet

De az Energizálásról még nem meséltél TES!!

OFF: Nagy D! Majd lenne egy külön feladatom a számodra, persze csak ha lez egy rövidke időd rá Mosolyog Majd privibe megírom Mosolyog OFF end
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #5768 Dátum: 11 márc 30, 12:34:49 »

Na végre megnéztem én is a részt és gondolom már 100x-or leírták de én is leírom 101-edikre is hogy ez Fenomenális rész volt viszont az elejét sokat vissza tekertem amikor itachi "nem húzza fel kisamét" meg az a daniel redcliff fazon.. na azon kiugrottam már a röhögéstől a székemből!! Mosolyog

Mondjuk néztem a zenéket is amiket alá szedsz és pont bele klappol mind1ik az adott helyzetbe! Mosolyog szal tényleg csak így tovább.
Naplózva
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5769 Dátum: 11 márc 30, 17:04:45 »

Deidara és Sasuke harcánál mi a zene címe?mert nem volt leírva a zenék listáján.
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5770 Dátum: 11 márc 31, 20:22:52 »

Ez isteni lett!!
Ami azt illeti, feltűnt, hogy az újabb részeken már nem csak a poénok számítanak, bár, lehet, hogy csak nekem tűnik így, mivel eddig csak egyszer láttam, és akkor is tátott szájjal bámultam az animációt, ami egyre tökéletesebb lesz. Grafikai szempontból már-már vetekszik egy hivatalos animével, hangulatban pedig sokakat messze felülmúl. Kétségkívül ez a legjobb rajongói alkotás ebben a témában.  Maj még hosszabban kifejtem a véleményem mindenről, csak épp el lettem zavarva innen...

Ricsa15: Ezt ugye nem komolyan kérdezted? Legalább a topic címét nézd meg ahova beírsz!
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5771 Dátum: 11 ápr 03, 16:34:31 »

Na igen, most jutott eszembe, hogy hosszabban is le akartam írni a véleményem.
A grafikáról, animációról néhány szó: látszik, hogy rengeteget fejlődtél, az új részben ez főleg a Deidara vs Sasuke részben figyelhető meg, ott is főleg a robbanásnál és a sminkelős Tobieltűnős rész után, amikor egymással szemben repülnek. Egy korábbi részben pedig Pein vs osztódó kutya volt az, ami nagyon nagy változást mutatott. Maguk a karakterek is sokkal részletesebbek, kifinomultabbak lettek, pl Deidarán nagyon látszik a változás a korábbi részekhez képest. A karakterek járásával sokaknak problémájuk volt, hogy az szinte nem is változott az első rész óta, de szerintem ez így van rendjén, ez egy állandó jellemzője a sorozatnak, nem is kell, hogy másmilyen legyen.
A hangulat: A zenék egyszerűen mindig kitűnően passzolnak az adott jelenethez, csatánál kellően pörgős, vicces jelenetnél (Tobi repülőse Deidara agyagmadarán) pedig méginkább rátesz a poénra. Maguk a hangeffektek is jók, a szárnyacsások, amikor Tobi kiássa a földet Sasuke mögött, a robbanás, Sasuke visszahúzódó szárnyai. magyarul a legjelentéktelenebbnek tűnő részletekre is maximálisan ügyelsz, és illenek is paszolnak is az effektek, sejteni lehet kép nélkül is, hogy épp mi történik. A filmben például az egésznek a hangulata fogott meg nagyon. Ahogy néhány jelenetnél, pl amikor Deidara kezek nélkül hazatér, milyen tökéletes volt minden. A zene, a kép, az egész. Ezek miatt tudtam rengetegszer végignézni, és mindannyiszor úgy éreztem, hogy nem háromnegyed órás, csupán csak 5 perces volt az egész. Sehol nem volt vontatott, minden a helyén volt. Ez megfigyelhető az újabb részeknél is. A régebbiek helyenként kicsit lassúak voltak, kicsit vontatottnak tűntek, de azok is zseniálisak voltak.
Poénok: Az első epizódoknál még érezhető volt, hogy a poénok viszik végig a részeket, azokon van a hangsúly, minden jelenet tele volt tömve jobbnál jobb poénokkal, amivel nem is volt probléma. Néhol gyengébb volt a poén, néhol csak bizonyos emberek értették (pl valami filmhez kötött volt), néhol pedig eléggé kiszámítható volt, de egy mindig közös volt bennük, legalább egy mosolyt tudtak csalni az ember arcára, még ha nem is esett ki a székből a röhögéstől. A  mostani részekre egyre jobban fogynak a poénok, ebben a részben is kevesebb vicc volt amin röhögtem, még sokadik nézésre is, de itt már tényleg az animáció az, amire felfigyel rögtön az ember.
Kedvenc részt nem tudok mondani, nem tudok választani közülük, egyszerűen mindegyik hihetetlenül tetszik.
Sajnálom, hogy már lassan a végéhez közeledünk, és hogy hullanak a karakterek, de tetszik, hogy még ebből is képes vagy jó poénokat csinálni. Még azon is röhöghet az ember, hogy valaki meghal. Bár Sasori halála még szomorúbbra sikerült, mint az eredeti Shippuudenbeli.
Kár, hogy alig maradt hátra néhány rész, de alig várom már a következő projektedet, ha lesz. És gratulálok az eddigi részekért, az eddigi munkádért, és sok sikert kívánok a következő részekhez!

(úgy érzem kihagytam még valamit...)
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5772 Dátum: 11 ápr 03, 18:56:32 »

Úgy látszik egyesek tanultak valamit az Anime Csillag Születikből! bow

Egyre több kritikát kap Dani műve, aminek szerintem még örül is! Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5773 Dátum: 11 ápr 04, 00:08:26 »

Fuh, hát az nem kifejezés.xD
Rég nem kaptam ilyen részletes kritikát.
Bár igaz, jobban szeretem, ha negatív/építő kritikával látnak el bőségesen, most egy másfél órás éjjeli gyaloglás után kifejezetten jól esett némi pozitív, lelkifröccs kaliberű fogalmazás is.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5774 Dátum: 11 ápr 04, 06:12:34 »

negatív kell???
kapsz!
csak csúsznak a karakterek gyaloglás helyett,nincs még mindig kiírva az összes zene....asszem ennyi.
igaz hogy a többi pozitívum kompenzálj ezeket de azokat a negativitás kedvéért kihagyjuk.
 
 ikszdé
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!