24 jún 16, 09:45:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455372 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5715 Dátum: 11 márc 20, 18:07:18 »

Biztosan Cero-t lő majd ki pont mint, Starké  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gab3sz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


« Válasz #5716 Dátum: 11 márc 20, 18:09:01 »

Kallen ezt én is észrevettem, talán most először jelenthetem ki h Deidara férfinek néz ki ikszdé
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #5717 Dátum: 11 márc 20, 18:23:56 »

Így ötödjére megnézve észrevettem valamit.
Amikor Leo' elmondja a monológját Deidara-nak /a Sasuke-s harcnál/, akkor Dei arca egy kicsit megnyúltabb. Meg mintha egy kicsit feljebb lenne a szeme Gondolkozik Erre gondoltam: http://kephost.hu/image-A45A_4D862E0A.jpg


És ebben mégis mi a baj? Nevet mert ez szerintem nem nevezhető hibának, ennyi erővel minden anime teli van rajzolási hibával, nincs olyan rész semmilyen animében amiben mindig ugyanolyan az arc^^
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5718 Dátum: 11 márc 20, 18:46:51 »

Amúgy valaki elmagyarázza, mire is utalt pontosan az a jelenet?

Danielle Redcliffenek volt egyszer egy színházi szerepe, mikor egy fehér lóval mutatkozott a színpadon, teljesen meztelenül. Tele voltak vele az újságok, onnan tudom.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5719 Dátum: 11 márc 20, 19:46:32 »

Matten,nagyon odavágott a Szia,Paciiii rész xD Leonak meg nagyon durva a két pisztolya :DDDD A Danielle Redcliffe-es lovas izét meg énis hallottam :DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5720 Dátum: 11 márc 20, 20:32:13 »

Amúgy valaki elmagyarázza, mire is utalt pontosan az a jelenet?
http://leslinka.files.wordpress.com/2007/01/equus_daniel_horse2.jpg
Ez elég pontos , hogy mire utal. x'D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5721 Dátum: 11 márc 20, 20:34:18 »

1. Én csak azt nem értem Dani, hogy egy Pókemberes  poént mért hagytál ki? Vagy maga a háló technika volt a poén?
..
2. Illetve szájmozgás 1-2 helyen egyáltalán nem volt. (pl amikor hátulról vannak , mozoghatna az álluk) A pózergenerátoros résznél viszont betudható poénnak. Mosolyog

1. Annak a jelenetnek, amikor Sasuke az animében kiugrik a füstfelhőből, legendás története van, csekkold vissza a 123. részben és mindent érteni fox. kacsint
2. A szájmozgást benézted, Tomtom!xD Minden egyes olyan jelenetnél, amikor háttal beszélnek a karakterek, mozgott az állkapcsuk. Erre szándékosan figyeltem. Nem t'om mit néztél félre. Mosolyog
Továbbá, amikor a felirat dőlt, a szinkron pedig visszhangzik, akkor a karakterek magukban beszélnek.

1. ..hiányoltam belőle a járást Zetsunál.

2. Leon pisztolya sugár lövedékes vagy rendes töltényes pisztoly ?

1. Nem tudom miért van ezen mindenki fennakadva. Az első epizódtól kezdve így járt minden egyes karakter...
2. Egyik sem. Pojén

Így ötödjére megnézve észrevettem valamit.
Amikor Leo' elmondja a monológját Deidara-nak /a Sasuke-s harcnál/, akkor Dei arca egy kicsit megnyúltabb. Meg mintha egy kicsit feljebb lenne a szeme Gondolkozik Erre gondoltam: http://kephost.hu/image-A45A_4D862E0A.jpg

Amikor rajzoltam a 27. epizódot, szinte naponta megnéztem a shippuuden 123. részét. Így önkéntelenül is rámragadt az animében ábrázolt Dei' arca. Ergo mire végeztem, kissé összefúzionált a fantáziámban az 1aé-s és a shippuus Deidara.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5722 Dátum: 11 márc 20, 21:19:46 »

1. ..hiányoltam belőle a járást Zetsunál.

1. Nem tudom miért van ezen mindenki fennakadva. Az első epizódtól kezdve így járt minden egyes karakter...

Erre nagyon egyszerű a válasz. Egyszer valaki felhozta a témában, hogy miért járnak így. Természetesen egyesek végigolvassák a kommenteket, viszont ezt titkolják. Mivel nincsen saját véleményük, ezért leírják más véleményét, de úgy előadva mintha az saját lenne.
Ebből adódik, hogy valaki más véleményét félre is értelmezhetik, és saját értelmezésben írják vissza, így eltorzul a lényeg is.

Vagyis, ha egyszer valaki fönnakad valamin, azon mások is fönn fognak, mindenféle saját alap nélkül.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #5723 Dátum: 11 márc 20, 21:58:22 »

szerintem semmi baj nincs a járásal,mert igy Fekete Danis,a rész nagyon zsir király lett remélem a áprilisban megérkezik a következö,mert ugyanis akkor van a szülinapom és akarok egy jot nevetni akkor
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #5724 Dátum: 11 márc 20, 22:36:37 »

Nos most először írok ebbe a topicba. Mosolyog

Dani, az elejétől nézem (G-samával) a sorozatod, és a mai részen nagyon meglepődtem.
Először is a rajzolásod: nagyon szép lett.
Másodszor: egyre profibb a filmé formálása. Úgy értem az első részek jelenetei sokkal "kockásabbak" voltak, ez pedig már szinte "folyékonyan" megy.  Hümm-hümm

A szinkronhangok szerintem nagyon jók lettek, és még mindig Kisame és Tobi szinkronizálásai viszik a pálmát. Ez is szebb és érthetőbb lett. Az első részeknél ha nem lett volna feliratozva, nem tudtam volna mi a szöveg, mert nem értettem.
A mostani résznél már nem is olvastam a szöveget.  Pontosan

Gratula, és én is várom a következő részt. Mosolyog
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5725 Dátum: 11 márc 20, 22:40:46 »

Pedig így van ^^" Amúgy nem tudom mennyire számít-e az idézet, de magában nincs meg a 4 szó.

Megvagyok elégedve az epizóddal, bár én rögtön a megjelenésnél néztem, emlékszem, hogy voltak jelenetek, ahol mégiscsak húztam a számat.. azt hiszem meg kell néznem még egyszer, hogy pontosabban ki tudjam fejteni.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5726 Dátum: 11 márc 20, 22:43:44 »

Amikor megláttam Hidant, elkezdett örülni a belem, hogy "De jóóóó! Mégsem "halt meg" végleg!", utána meg jól pofára estem ikszdé
Naplózva

cibinator
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 57


« Válasz #5727 Dátum: 11 márc 20, 22:54:12 »

1. ..hiányoltam belőle a járást Zetsunál.

1. Nem tudom miért van ezen mindenki fennakadva. Az első epizódtól kezdve így járt minden egyes karakter...

Erre nagyon egyszerű a válasz. Egyszer valaki felhozta a témában, hogy miért járnak így. Természetesen egyesek végigolvassák a kommenteket, viszont ezt titkolják. Mivel nincsen saját véleményük, ezért leírják más véleményét, de úgy előadva mintha az saját lenne.
Ebből adódik, hogy valaki más véleményét félre is értelmezhetik, és saját értelmezésben írják vissza, így eltorzul a lényeg is.

Vagyis, ha egyszer valaki fönnakad valamin, azon mások is fönn fognak, mindenféle saját alap nélkül.
Én kérek bocsánatot, hogy merészeltem valamit írni. Egyébként csak azért voltam fennakadva mert láttam Kisame járáspróbáját és gondoltam ezentúl a többi karakter is rendesen fog járni.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5728 Dátum: 11 márc 20, 22:55:58 »

A járáspróba valószínűleg azért járáspróba, mert még nem végleges. ^^" Gondolj bele, úgy még több időt venne el egy epizód elkészítése, és már így is visongott mindenki 3 hónap után, ez meg lehet, hogy tovább is elhúzná, ha Dani ilyenekre térne ki... hát, így keletkezne az armageddon.
Naplózva
TomX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #5729 Dátum: 11 márc 21, 00:46:05 »

Amikor Sasuke beszél Tobihoz, akkor az első szónál mozog az álla de utána már nem. Igaz csak pár pixel látszik az állkapcsából és a mozgás is csak 1 pixelnyi lenne  Pojén
Nem is az áll a lényeg, csak zavaró, amikor a beszélő háttal áll és nincs vizuális megerősítés arról hogy beszél. Amúgy lehet csak azért kötöttem bele ebbe mert pont előtte néztem meg egy fanart mangát ahol gyakori hiba volt, hogy a beszélő háttal áll, pedig az nem is animáció.
Amúgy meg, ha csak olyan lenne az 1AÉ mint az első részeknél, én még úgy is imádnám, de nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz egy durvábban animált rész, ha lesz.  Mosolyog
Egyébként én is elterveztem valamit, majd lehet fikázni, ha lesz belőle valami.  Nyelvesít

Amúgy vicces, hogy pont ma néztem bele a Süsüke vs Dei részbe, csak azt a jelenetet pont áttekertem.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!