24 jún 16, 14:49:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455895 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Change
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5400 Dátum: 10 dec 19, 20:54:45 »

Bizonyos szinten egyet értek veled(TheChosenOne), és nyilván kulcsfontosságú, csak nem szerettem volna olyan feltételezésekbe bocsátkozni amiről halvány lila gőzöm sincs Mosolyog Ezért odabiggyesztettem a lehet előtagot, ezzel megerősítve hogy ez csak egy "feltételezés". Mosolyog
Köszönöm válaszod, Change!
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 19, 20:56:29 írta Change » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5401 Dátum: 10 dec 19, 22:00:10 »

"Ha nem tetszik, csinálj jobbat, ha nem tudsz akkor fogd be!"

Ez már csak azért is értelmetlen mondat, mert az ilyen művek nézőinek fele Nem tud, vagy eszébe se jut ilyet csinálni. Az aki írja az sem. A filmkritikusok mind Filmrendezők? Nem! Ha valamire nem vagy képes, akkor az olyan jellegű művekbe nem lehet belekötni. Akkor nem lennének kritikusok, nem lenne vélemény és szólásszabadság. És akkor senki nem irányítaná a készítőket jó irányba, és minden Borzasztó minőségű lenne.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5402 Dátum: 10 dec 20, 09:17:28 »

öcséémm máááááá!, hogy még mindig  eza téma forog bakker... lelehetne kattani a témáról és arról beszélni amiért ez a topic fenn ál, szal a SOROZAT és a benne zajló események.
És nem az a topic címe, h "Dani miért így, miért úgy csinál részeket"
Kicsit elegem lett... szal... pfffffffffffffff

A részre vissza térve szerintem királyoskás volt Mosolyog  Hááát nah.. Peinci elhunyt.. megesik Mosolyog méghogy a szobabicikli egy darabja ikszdé jó vicc Nevet
Az esküvő is pofásra sikeredett Mosolyog hoztaa színvonalat Nevet Azért már itt is megfigyelhető volt, h Yoropiko  és Mézga milyen jól kijöttek.. tuti, h Yori tud még egyet s mást

Lol lenn egyébkként, hogyha a HB-s Sui bent maradna még egy rész ereéig mint valami eb*szarintott bunshin Mosolyog

amúgy van egy észrevéleményem, arra a jelenetre mikor Nagato megjelenik a magnóval és megy  aWhat is love.. Pein feje, kicsit hirtelen vált gyors mozgásba, de amilyen lassan kezdte az úgy jobb lett volna, vagy nem tom, a szememnek kicsit gyors váltás volt de a poén jó volt Mosolyog

Dani, majd esetleg kérhetnénk, egy hoszabb verziót Zetsu esküvői zenéjéből? Nevet Sztem ott volt a szeren Mosolyog

Konan viszont kicsit bunkóó nem? Nevet okés jönnek a szülők, rokonok.. de szegény szerencsétlen Ita-ita éás Kisame már nem fontos akárhol is vannak Nevet de nem bolygatom mert remélhetőleg :_) a történeted alapján biztos tudunk róluk majd valamit Mosolyog

Amúgy nem lett volna egyszerűbb Nagatonak is, ha csinál egy új távkapcot? Nevet

Most ennyi voltam majd re, ha vissza áll a rend Nevet csácsumicső Mosolyog
Naplózva


methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #5403 Dátum: 10 dec 20, 15:00:45 »

Csumi Mindenkinek!

Ebben a részben az abszolút kedvencem amikor a Power Painek fekszenek a földön, Nagato meg, megtáncoltatja őket a Beverli Hilszi Zsaru zenéjére, az valami fenomenális volt.
peace
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5404 Dátum: 10 dec 20, 16:33:28 »

Csumi Mindenkinek!

Ebben a részben az abszolút kedvencem amikor a Power Painek fekszenek a földön, Nagato meg, megtáncoltatja őket a Beverli Hilszi Zsaru zenéjére, az valami fenomenális volt.
peace
ahhh
végre valaki, aki a sorozathoz szól hozzá, és nem ahhoz, h kinek mennyire van elege a szájhősökből vagy mittomén...
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
tmaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

God of the World!


« Válasz #5405 Dátum: 10 dec 20, 17:31:53 »

Sok ember írta, hogy most, hogy eltűnt Pein, aki összetartotta a csapatot, káosz lesz, de sztem Nagato kiválóan betölti majd a vezető szerepet. Megvan benne a kurázsi.
Naplózva

Ha Isten vérezni kezd, az emberek nem hisznek majd benne...
Sz1V4Rka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Hamaki-sama^^


« Válasz #5406 Dátum: 10 dec 20, 17:36:21 »

De csak akkor ha még jobban el nem sorvad!  Pojén
Az haláli volt, mikor Pain.-be beleállt a lemez, akkor hány% esély volt rá hogy pont eltalál valakit a biciklim alkatrésze??
Hátrafordul és mindegyik Pain fekszik.. ikszdé Az mekkora egy besz@rás volt!!! Biglájk! bow
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 17:37:04 írta Sz1V4Rka » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ryuuzaki Lawliet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #5407 Dátum: 10 dec 20, 18:19:39 »

Személyszerint, ezek a részek jobban bejönnek mint amik eddig voltak, de ez idáig a legjobb  bow Az a Las Ketchup zene xD De meg amikor Konan kérdi Eltont miért nem a Benkő jelmezben van...na meg Mézga Géza...xD Ez nagyon jó így:) Nem azok a lehánylak vicc hanem ezek olyan *nem tudom most kifejezni magam hirtelen*  ek xD

Csak így tovább NAGYON JÓ RÉSZ volt bow

Szija bye bye
Naplózva

"The Art is, BANG!! ~un~"
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #5408 Dátum: 10 dec 20, 18:43:15 »

Sok ember írta, hogy most, hogy eltűnt Pein, aki összetartotta a csapatot, káosz lesz, de sztem Nagato kiválóan betölti majd a vezető szerepet. Megvan benne a kurázsi.
TALÁN!Ha csak Tobi nem kezd el sunyulni megint ikszdé amit kétlek hacsak Konant el nem tűnteti a képből Nevet

Pattog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 21, 14:45:15 írta Invalid » Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
tmaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

God of the World!


« Válasz #5409 Dátum: 10 dec 20, 19:19:26 »


TALÁN!Ha csak Tobi nem kezd el sunyulni megint ikszdé amit kétlek hacsak Konant el nem tűnteti a képből Nevet
De az mi akart lenni amikor Konan arcáról lehulltak a papírok és olyan furán dúdolt?? *amikor lecsapta Tobit*


Megspórolom Chakra-Mesternek hogy billzetet koptasson:)

Visszaolvasás no Jutsu!

Az a kántálás ment a Múmia című filmben amikor Anubis serege elözönlötte a várost.
Naplózva

Ha Isten vérezni kezd, az emberek nem hisznek majd benne...
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5410 Dátum: 10 dec 20, 19:38:15 »

Ha már "poén" magyarázás, akkor mi volt az a "nem vagyok én kézilabdás" beszólás Peintől?
Na és az az op. elején az a kalapos - vámpíros - zombis izés fickó az ki?
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5411 Dátum: 10 dec 20, 19:51:08 »

A Kalapos az Freddy Krüger, Rémálom az elm utcában horror sorozatból.(Egyik kedvencem) Illetve a Péntek13ból Jason is benne volt azt hiszem. De nem nagyon emlékszem rá. Hümm-hümm
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5412 Dátum: 10 dec 20, 19:59:20 »

Biztos velem van a baj, de hiába olvasok vissza (amúgy az előző 5-10 oldalon folyamatosan olvastam az új hsz-eket) és hiába használom a kereső funkciót. Semmi.
De ha megtudnád mutatni Matten, hogy hol vannak ezek leírva, akkor azt megköszönném  bow
Naplózva

....................................................................................................................
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5413 Dátum: 10 dec 20, 20:00:42 »

Fönt van egy Kereső sáv! Azt is lehet használni kacsint

Edit: Freddyre már válaszoltak, az volt korábban is! A Poént meg szerintem a Kidobós adta ikszdé Bár nem emléxem pontosan mikor volt a mondat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 20:01:32 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #5414 Dátum: 10 dec 20, 20:13:27 »

A Kalapos az Freddy Krüger, Rémálom az elm utcában horror sorozatból.(Egyik kedvencem) Illetve a Péntek13ból Jason is benne volt azt hiszem. De nem nagyon emlékszem rá. Hümm-hümm
Off:ja freddy és jason is nagyon komoly. kacsint

Szerintem ez a rész király volt. Yóóóó Amúgy nekem azt tetszett legjobban amikor pein a zenére elkezdet táncolni. .>.<#
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!