24 szep 26, 23:44:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540256 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
sarlol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #5370 Dátum: 10 dec 18, 18:34:34 »

Szerintem némelyik embernek az a baja a sorozat "új stílusával" hogy egyes poénokat nem látnak át...
A régebbi részekbe sokkal több az ilyen nézők számára megérthető poénokat igyekezett bele rakni Dani.
Most már az eredeti Animéhez kötődő poénokból áll inkább a sorozat amit nem mindenki fog fel ... Ami engem illet nekem sokkal jobban tetszenek az új részek, régen is vártam az újabbnál újabb epizódokat de mostmár majdnemhogy megőrülök értük mert az új részek sokkal több kiváncsiságot ébresztenek bennünk "Meghalt Pein?- És Kakuzu?-Mi folyik a Hebiben?-Hol vannak Itachiék?" és még sorolhatnám. A lényeg az hogy páran kétségbe vannak esve a sorozat stílusának változásától.
Naplózva
Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5371 Dátum: 10 dec 18, 18:43:38 »

Ki lenne megrettenve a sorozat új stílusától ??????? Szerintem te se hiszed el azt amit írtál ember! A 26. rédz eléggé lehangoló és szerintem Daninak nem a legjobb munkája ez ki lehet mondani!!!!!!
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #5372 Dátum: 10 dec 18, 18:47:36 »

Attól,,,,,,,,,,,,,,, hogy 15 írásjelet teszel a mondandód mögé,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, még nem lesz hangsúlyosabb,,,,,,,,,,,,,,,,,,, csak írtó hülyén néz ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Látod????????????????????????

Mindenkinek megvan a joga, hogy leírja a véleményét. Szerinted nem jó, mások szerint meg jó. Miért nem tartod tiszteletben mások véleményét, "ember"?
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 18:48:55 írta Cartnecker » Naplózva
sarlol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #5373 Dátum: 10 dec 18, 19:00:17 »

Amúgy mi az a piknikum?
Naplózva
Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5374 Dátum: 10 dec 18, 19:02:23 »

Figyu nem azé csak ezt mér itt  kérdezed meg??? mért nem vmi kérdezgetős oldalon pl. gyakorikérdések.hu vagy megkérdezem.hu???? mért itt ???? Itt hozászólásokat kell írni!!!!
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #5375 Dátum: 10 dec 18, 19:09:14 »

Dani ez a rész valami eszméletlen jó lett Nevet
Szerintem ez lett a legjobb rész eddig Mosolyog

Dávidmester: Ha nem tetszik, jól van. De nem kell legalább 2 oldalon keresztül írogatni és másokat szidni, mert ezzel csak magadat égeted le.  smirksweat
Ez a véleményem. Mosolyog
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5376 Dátum: 10 dec 18, 19:13:44 »

Ahogy látom, egyre többen magyarázkodnak vagy panaszkodnak Dant-C munkáján. Ez a médiavilágban igen gyakori, de azért nem kell túlzásokba esni. Ha ő kérdezi tőletek, mi volt a gond az epizóddal, akkor válaszoljatok neki kedvesen.
Egyszer Dant-C-vel arról beszélgettünk, mitől lett olyan sikeres és papírkivágású a South Park. Elmeséltem neki a sztoriját dióhéjban. Ő mulatott ezen, majd hozzátettem, hogy én sokkal jobban szeretem az első négy évadát, amiket az HBO levetített. Ha jól emlékszem, ő is egyetértett ezzel. Arra is emlékszem, amikor az egyik részben Kenny-t valóban ki(ny)írták a sorozatból, sok amerikai rajongó nem örült ennek, ezért vissza is hozták őt. Gondolom, ők is hasonló panaszleveleket kaptak, mint Dant-C.

Hogy honnan szerzi ő az ötleteket? Biztos sok-sok filmet néz vagy olyanokat is belerak, amik a valóságban megtörténtek. Ki tudja? Én azt vettem észre, elég sok filmes ötletet rakott bele.
A svéd barátommal is szoktam dolgozni az ötletgyűjtésen, mivel képregényeket rajzol. Én voltam az, aki felfigyelt a tehetségére és rávette, hogy rajzoljon képregényeket, amivel sikert aratott. Szoktunk a rajongóitól ötleteket várni és ő ezt szívesen megalkotja képregényben. Ez nem ötletlopás!  kacsint Ők örülnek, ha megvalósítja a tervüket. Mi pedig örömöt szerzünk nekik. Nemcsak tőlük kapjuk az ötleteket, hanem a híres képregényekből is merítjük.

Ami az 1AÉ stílusát illeti: kérdezem én, egyáltalán Dant-C hibája az, hogy ilyen sokat fejlődött?? Persze, hogy nem!! Minél többet rajzol, alkot valaki, a stílus tovább fejlődik. Nézzétek meg jól Garfieldot pl. Én a '80-as stílusát kedvelem, de nem panaszkodok, hogy mára teljesen másképp néz ki a mai Garfield. Az, hogy a magazin rejtélyes módon késik minálunk és az előfizetők fel vannak háborodva, az jogos, mert náluk meg van szabva, mennyi időre fizették előre a magazint.

És egyáltalán mi volt a baj a 26-dik résszel? Esküvői ünneprontás? Nem szerepelt Itachi és Kisame? Miért halt meg Pein? stb.
Nekem ezekkel egyáltalán nem volt semmi bajom. Elfogadom az ő munkáját és kész!! A vicces szövegein folyton mosolyognom kell.  Nevet Nevet

Na, nem írom tovább, mert az biztos, hogy ezek után sem fogjátok megérteni, amit írtam...
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #5377 Dátum: 10 dec 18, 19:17:12 »

Dani, folytasd a sorozatot, ne foglalkozz velük! Nevet
Én már most várom az új részt! Nevet

Dávidmester: Ha csak kötözködni tudsz, akkor mit keresel itt a fórumon?!
Mert a fórum nem azért van hogy másokkal veszekedj, hanem hogy közös témákról beszélgess másokkal!
Naplózva
sarlol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #5378 Dátum: 10 dec 18, 19:17:35 »

Figyu nem azé csak ezt mér itt  kérdezed meg??? mért nem vmi kérdezgetős oldalon pl. gyakorikérdések.hu vagy megkérdezem.hu???? mért itt ???? Itt hozászólásokat kell írni!!!!
Hát tudod azért kérdeztem meg itt mert szerepelt a sorozatban, amíg nem láttad addig nem kellene szájalni.
Naplózva
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #5379 Dátum: 10 dec 18, 19:58:50 »

EMBEREK!! TeleOFFoljátok ezt a remek témát....

Mivan veletek??Nem értem az embereket...Én a HSZ-ekben annyit láttam,h senki se indokolta meg normálisan,hogy mé nem tetszett neki ez a rész....Szerintem ZSENIÁLIS volt.Meg most miaz h "Jaaaaaaaj kifigurázod a házasság szent kötelkét Dani így meg úgy.." bla bla Most mióta lett mindenki ilyen "fura"
Dávidmester,szerintem te meg csak egy kis egoista,féltékeny,önimádó s*eggfej vagy,egy nyomott TROLL!!!Szálljál má le egy kicsit a földre ember!!!
Én nem értem hogy lehet ennyi degradáló ember...Ez sokakat minősít is.
Jha és még az,hogy én a 13 éves fejemmel komolyabban meg tudok fogalmazni egy mondatot,mint néhány ember az....
[TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!]
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #5380 Dátum: 10 dec 18, 20:05:17 »

Régen írtam, de tudtommal egy hozzászólás sem kerülte el a szememet.
 Szabad vélemény nyilvánítás minden ember joga.
Kérdés persze ki és hogyan él vele.
Azonban ilyenkor önmagunkról is képet alkotunk.
Amidőn először néztem ezt a részt, valami megcsavarodott bennem is. Az elmúlás, a veszteség hiányérzetté fokozódása, az emberi vágyak be nem teljesedése. Gondolkodnom kellett vagy fél órát mire az egészet megérteni véltem
. De ha a Daniból indulok ki tuti h valamilyen cseles csavaron gondolkodott. Emlékezzünk csak Kakuzu kiszavazására.
A szálak elvarrása Peinnel kapcsolatban véleményem szerint még nem történt meg.
Dani.
Minap mondtál nekem valamit, ajánlom te is gondolkodj el rajta.
 Az emberek nemcsak egy síkban, némelyek képesek több dimenzióban is gondolkodni. Amíg a munkáddal legalább egy embert boldoggá teszel érdemes alkotni.
Jó volt ez a rész. Senkit nem hagyott érintetlenül, akinek tetszett megnézi még egyszer, akinek meg nem tetszett, hát nem tetszett.
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Sofi0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


« Válasz #5381 Dátum: 10 dec 18, 21:08:09 »

EMBEREK! Mit csináltok? Ez itt nem a "Hogyan veszekedjünk, és hordjuk le a másikat" téma! Ne Offoljatok már! (bocsánat Invalid, hogy a szavaidat ismétlem!)

On: Hihetetlen, de most, hogy így olvasgatom a kommenteket (a régebbieket), egyre kíváncsibb vagyok a következő részre, vajon mit hoz ki belőle Dani, függ-e majd a kritikáktól, amiket kapott?
Naplózva




  "Az igaz barát a legnagyobb áldás, és mégis a legkevesebbet tesszük a megszerzéséért."


         εїз·.¸¸.·´¯`·.¸¸.Wolf's Rain fan!·.¸¸.·´¯`·.¸¸.εїз
                    (¯`·._..Devil May Cry fan!.._.·'¯)
                    ˙·˘°ღFinal Fantasy fan!ღ°˘·˙
Deviantom
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5382 Dátum: 10 dec 18, 21:10:33 »

Moderátor:

Pár hsz törölve.
A sértő privát üzenetekkel egy moderátort vagy adminisztrátort (pl. engem) keressetek. Nem igazán szép dolog közkinccsé tenni őket.

Dávidmestertől elbúcsúztunk. A toleranciának is van határa. ^^

« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 21:11:25 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5383 Dátum: 10 dec 18, 21:34:58 »

Ja és ameddig az adminisztrátori erő a te oldaladon áll addig meg is marad ezen határ...

Amúgy le a kalappal Dani előtt... Még betegen is elkészítette nekünk ezt a remek részt... Nekem volt egy kettő poén ami nem esett le, de szinte végigröhögtem a részt. Én még mindig azon a hiten vagyok hogy Dant-C és Pein az isten... (nah meg Zoli).
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5384 Dátum: 10 dec 18, 21:40:46 »

Nem tudom, hogyan értelmezzem a rám vonatkozó megjegyzésedet. Megtennéd, hogy kifejted nekem privát üzenetben? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!