24 jún 16, 11:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455540 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5340 Dátum: 10 dec 17, 22:12:12 »

Én olvasom a blogodat is és általában a kommenteket is Dani. Aszem csermely írta, hogy "akkora rinyap*na vagy" , "Nem gondoltam volna hogy annyira bedurcizol hogy elb*szd az egész EAÉ-t és idegenekre bízd a sorozatod!"
Van igazság abban amit írt.
Azt mondtad, hogy nagyjából előre eltervezted a sorozatot. Akkor ezt, hogy hogy nem vetted bele. Mindig van olyan rész, ami nem tetszik valakinek és lesz olyan is ami hatalmas nem tetszést válthat ki. Minden sorozatnál így van.
Bár azt nem tudom, hogy milyen üzeneteket kaphattál, milyen "helyzetben" van a magán életed és mikor telik be a pohár.
De itt is mindenki csak biztat, a blogodban is . . .
Folytatnod kell, neked ez a sorsod  Ördögi  Pojén 
Persze senki nem kényszeríthet erre, de sokakat boldoggá tennél és tettél eddig is.
Amúgy nekem a mostani események, meg azok a "pisi", "kaki" poénok is bejöttek. De az eleje pont azért tetszett nekem, mert egyedi volt, különleges. Viszont, ez a történet szerint haladás is jó és itt legalább 1-2 dolog másképp van/lesz.

Összegezve: Ne add fel  kacsint
Naplózva

....................................................................................................................
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5341 Dátum: 10 dec 17, 23:01:52 »

Őőmm... bár nem írtam, viszont nyomon követtem minden hozzászólást, illetve blog kommentet az elmúlt napokban.

Szerintem ezt hogy hiszti, nem hiszti egyáltalán nem kéne bolygatni ugyanis minden ember haragkezelése más. És igaz, írtam hogy szálljunk le a témáról, de szerintem ez a haragkezelés amit Dani művel hasonlít csöppet az enyémre, ugyanis én is van, mikor kikelek magamból ikszdé

Engem ilyenkor a biztató szavak, valamint az eszeveszett tombolás nyugtat meg! ikszdé

Dani! Nyugi! Ezzel hogy a sorozat némileg kezd megkomolyodni, nem nézőket vesztesz el, hanem ellenkezőleg! Azok akik a pisi, kaki dolgot nem szeretik, ezek miatt a komolyabb részek miatt elkezdenek a sorozat iránt érdeklődni!

Ami pedig azt illeti hogy folytasd -e. Egyetértek abban, hogy ha Te abba akarod hagyni akkor hát nincs más választás. Ha valamit nem szeretünk csinálni akkor ne csináljuk!
VISZONT! Ha szereted csinálni, és van hozzá ötleted, akkor ne érdekeljen senki!

Egy Akatsukis Élete, Barátok Közt, Jóban Rosszban, Dr. House.
A felsoroltak sok mindenben különböznek, de mindegyikbe közös az, hogy van aki Isteníti, van aki fikázza! Bele kell törődni, ez a dolgok "körforgása"!

Ui.: lehet néhány dologban rossz a fogalmazás de azért remélem értitek)
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 23:03:16 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5342 Dátum: 10 dec 17, 23:33:28 »

Egy Akatsukis Élete, Barátok Közt, Jóban Rosszban, Dr. House.
A felsoroltak sok mindenben különböznek, de mindegyikbe közös az, hogy van aki Isteníti, van aki fikázza! Bele kell törődni, ez a dolgok "körforgása"!

Én személy szerint az első pár napon kívül amikor megjelent az első pár rész még egyszer sem láttam Fikázós kommentet. Eddig mindenki istenítette. Most először van az hogy többen egybehangzóan írnak kritikát, és nekem van is egy tippem, hogy miért ikszdé (de inkább nem írom le xD, Majd Dani holnap megkérdezi, ha akarja ikszdé)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #5343 Dátum: 10 dec 17, 23:45:29 »

...Engem ilyenkor a biztató szavak, valamint az eszeveszett tombolás nyugtat meg! ikszdé...

Én ilyenkor telezabálom magam ikszdé
És sírok mellette Daninak Nevet Szal ebben semmi szégyen nincs ^^
(Off: Neked is hatalmas riszpekt a felsorolt sorik uccsójáért ^^)

Ja és mellesleg nekem ez sokkal jobban tetszett mint a 25. (De nem annyira mint a 24 Nyelvesít )
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 08:14:25 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5344 Dátum: 10 dec 18, 01:20:02 »

Nah én még csak most láttam az új részt de nem tudom mit problémáztok ezen ennyit. Szerintem baromi vicces volt és nem mintha 1000+1 film nem parodizálta volna már ki ezt az "elfogadod-e hitvesedül" részt a ceremónián szóval nem értem mi a gond. Pein meg meghalt, nah aztán nem nagy was ist das, igen értem én, hogy egy szerethető karakterrel lett kevesebb de így legalább a többi karakterre több idő jut és amúgy is, tuti lesz valami még ezzel a hullairányítósival. Pein amúgy is egy hulla a sztoriban és Nagato az akatsuki vezetője(vagy Tobi) szóval szerintem mióta kicsit történethűbb a sorozat ez előbb utóbb várható volt.

(lehet ez kicsit így nyers volt de nem látom indokoltnak, hogy így kiakasszátok ezzel Danit, amúgysem kötelező nézni a sorozatot, aki szerint ez már így nem jó ne nézze ezentúl..... tom, hogy ez a sablon duma, de ez van hajnali fél 2 kor nem tok jobbat mondani azoknak akik így gondolják)

Jah Dant-c, a Hitman reborn referencia marhajó volt Nevet

Abba ne hagyd, de ahogy látom itt és és a blogod szavazásán is egyetértenek velem(mármint azzal, hogy nehagyd abba).
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 01:24:31 írta Exkirion » Naplózva

Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #5345 Dátum: 10 dec 18, 10:11:14 »

Mi van veletek emberek?  Hmm?
Amikor először olvastam a 26. résznek a kritikáit, én csak fogtam a fejemet. Még jó hogy nem akarjátok megkéselni Danit!
Oké, ez a rész nekem sem jött be annyira..(Azért mer Konan sokat beszélt benne ^^").. de én nem lázadozok egyből Dani ellen hogy, " Mi ez má'!?, Csalódtam benned" stb. Dani szinte az összes szabad idejét arra áldozza, hogy csinálja a részeket! Akinek meg nem tetszik hogy nem az eredeti történet alapján halad a sztori, az nézze az animét! Csak ennyit tudok neki mondani!
Ha meg Dani úgy döntene hogy ESETLEG nem folytatja a sorozatot, akkor nem szeretném senki szájából hallani azt hogy, " ne hogy abba merd hagyni, ha nem folytatod akkor ilyen izé vagy, meg olyan izé vagy"...
Mer aki lázadozni mer azt megkeresem! ikszdé Ördögi
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5346 Dátum: 10 dec 18, 10:42:41 »

Mongyuk én sem értem a rajongókat,nem tetszenek az értelmesseb poénok amik már nem csak 70 magasságú IQ ju embereknek van szánva,nem tetszik hogy nem a manga szerint van PEDIG Dani az elején meg mondta hogy nem a  manga szeinr fogja be fejezni,és valjuk be az elején sem a manga szerint ment egy pár részbe sot pl zetsu szulinapja: csak annyi volt a mangából hogy megjelent tobi,azis hogy? Mint házi kedvenc Nevet Most még e EZ PARÓDIA akkor miért kell kritizálni azért mert a házasság szent anyámkínnya mi miatt,na ezt sem értem...De ha már kritika akkor valami olyat kéne vagyis én nem is tudom mit lehetne benne kritizálni  Gondolkozik Na jó még gondolkodom,peace  bow Jah Daniiiii ne hagyd abba!  Neeem  bow
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5347 Dátum: 10 dec 18, 11:05:24 »

Nekem teljesen bejött ez a rész.A poénok szerintem ott voltak a szeren :DD Akinek nem jött be a rész,mert nem olyan poénok voltak benne,amihez 0 IQ kell,azokat sajnálom...Szvsz ez a rész is tarolt,így tovább :DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
andor63
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5348 Dátum: 10 dec 18, 11:16:04 »

Dani!!!! Leszarom ha nem tudok tovább fórumozni letiltotok vagy akármi de ezt nemlehet normálisan leírni.... A részek kurvajók angyon tetszenek az új poénok és NEMTUDOM MIÉRT VAGY AZZAL MEGÁLDVA HOGY VALAKINEK IS HÜLYE ALPÁRI POÉNOK KELLENEK nemtudom komolyan mondom most írja le ha valakinek az kell mert erre kíváncsi vagyok hogy hány ilyen visszajelzést kaptál ezzel senkinek semmi baja személyes meglátásom az hogy a legtöbb embernek (saját tapasztalatombol beszélek) az a baja hogy meghaltak a vélhetően kedvenc vagy nagoyn kedvelt karakterei... Lehetséges hogy csak nemtudják normálisan megfogalmazni hogy burkoltan mi a problémájuk nekem személyszerint akkor kezdett el rosz érzésem lenni amikor a kedvenc párosom Hiden és Kakuzu meghaltak... onnantol nemvolt olyan élmény de lehet hogy ezzel énvagoyk csak így... például nekem nem az alpári poénok fognak hiáynozni... hanem a müzlis poénok Kakuzuék marakodása Kakuzu pénzsóvársága Hiden egoizmusa... nemkötök bele hogy hogy alakítod a sztorit úgycsiánlod ahogy akarod de nemtudom hogy ezt a pár nagy poénforrást amit megszokattál velünk 20 akárhány rész alatt hogyakarod pótolni mert bennem ezek ígyis úgyis nyomot hagytak és hiányozni fognak... nem az a megoldás hogy hátt akk durcibol abbahagyod a sorozatot... mert az a könyebb megoldás...nemismerlek de te hogyérzed azaz ember vagy aki a könyebb utat választja... ( zárójelbe megjegyzem kicsit vidámabb hangvétellel hogy serintem sasukéjék lesznek a csapatban a régi karakterek helyett vagyis valszeg ezlesz ha követed a sztorit O.o) Na mind1 nemakartam senkit megsérteni csak már énbaszom fel magam a siránkozáson meg az értelmetlen szidásokon meg az iszonyatos mennyiségü nyaláson ami itt a forumon van... Köszi ha ezt elolvasod...
Naplózva

"Tudod ha elfogy a méz a trágyárol nem illik tovább nyalogatni"
Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5349 Dátum: 10 dec 18, 11:52:11 »

Hm. Nekem a 26. rész egy ku*va nagy csalódás volt én eszt így őszintén meg is mondom és nem kerülgetném a forró kását egyenesen megmondom a tutit. Nos egy hogy Pein-t (aki mellesleg az egész sorozatban az egyik legnagyobb kedvencem volt) csak úgy simán megölted. Kakuzut és Hidant is csak úgy szétdarálták azok a köcsögök és most csak úgy rögtön Pein is megdöglik utánuk. Ezek után még odabaszod ebbe a részbe azt a kib*szott esküvőt is úgy spontán módon. Erre a részre nem volt elég egy hulla hanem még (a nemnagyon várt) esküvőt is teljesen rombadöntöd persze ha má mondgyuk mé ne ha már Pein hulla ako má menyen egybő tönkre ez egész esküvő is !!!! Na de most hogyan fogod a azokat a ku*va jó poénokat pótolni  amiket Hidannak és Kakuzunak köszönhetünk és a civakodásaiknak és közös akcióiknak hm????, és Peinnel kapcsolatos jó kis poénokat mivel pótolod és azokat a szereplőket akiket mindenki azon a g*ci sok részen át szeretett?????? Szerintem te ezt hogy Pein meghal és az esküvője rombadől szerintem nem gondoltad át rendesen mert emiatt sok rajongód zúgolódik és fikázzák a 26. részt!!!!!! Nos és term. láttam a blogodon a szavazást és én is szavaztam....... REMÉLEM OLVASOD MAJD EZT A KOMMENTET MERTT ÁLLANDÓ KOMENTEZŐD LEZEK INENTŐL !!!  bye bye
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
andor63
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5350 Dátum: 10 dec 18, 11:56:09 »

Na egy ember aki támogatja amit mondta haladunk... XDD
Naplózva

"Tudod ha elfogy a méz a trágyárol nem illik tovább nyalogatni"
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5351 Dátum: 10 dec 18, 12:13:24 »

@Dávidmester: ha így folytatod nem leszel "állandó kommentezője". :DD De másnak sem. ^^
Mondjuk ezeket az agresszív hangvételű, káromkodással fűszerezett negatív kritikákat nem értem. Oké, ha nem tetszik annyira a rész, én is így vagyok vele részben. De ha már ennek hangot akarsz adni, akkor azt ahogy mondani szokás "kulturáltan" tedd. Mert ezzel csak azt mutatod meg, hogy tényleg nincs meg a kellő értelmed a poénok értelmezéséhez, már amikhez szükséges. Ráadásul az ilyen jellegű kritika Danit se segíti, noha ahogy ő állítja, jobban szereti a negatív kritikát. A sok - elnézést - idióta, aki nem bírja kinyilvánítani a véleményét értelmes módon, az ne tegye, mert biztos vagyok benne, hogy mindenkit zavar. Dani pedig a befejezést fontolgatja...amit akár meg is értenék, ha annyira nagyon rossz rész lenne ez a 26. De ez közel sincs így...
Na köszöntem.
Naplózva
andor63
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5352 Dátum: 10 dec 18, 12:18:21 »

Nagyon okosok vagytok Mosolyog én személy szerint megpróblátam így hangsúlyozni a véleményem és ez nem negatív komment volt hanem vélemény nyilvánítás amit nem kifejezetten szidásnak szántam... és mondjad ha nincs igazam Nevet
Naplózva

"Tudod ha elfogy a méz a trágyárol nem illik tovább nyalogatni"
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5353 Dátum: 10 dec 18, 13:17:37 »

Nem tudom mi a bajuk egyeseknek a mostani részekkel. Nekem kifejezetten jobban tetszenek mint az előzőek (azok is remekek, de ezek mind rajzolás, mind poénok terén jobbak). Én is sajnálom, hogy Pein meghalt, de még a halála is poénosra lett megcsinálva ("nem vagyok én kézilabdázó"-szövegnél azt hittem leesek a székről). Az meg, hogy nem bugyuta poénok vannak benne kifejezetten tetszik. A shippuuden rajzolása egyes helyeken (mint a Pein arc-ban) elbújhat az 1EÁÉ rajzolása mellett. Ja, és Dávidmester, ahogy a sorozat halad (mivel a manga történetét követi), úgy egyre több Akatsuki tag fog kimúlni. Szal' az ilyet meg kell szokni. Ha a következő 5-10 rész is ilyen lesz, akkor meg leszek elégedve. Szal' csak így tovább Dani.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5354 Dátum: 10 dec 18, 13:29:46 »

Nekem is tetszett ez a rész is, mint ahogyan a többi.

davidmester, ha meg nem vagy hajlandó ilyeneket csinálni és csak kommentező vagy akkor a kommentezés szabályai szerint, és a lehető leg normálisabb hang vételben ha lehetne, mert úgy is le lehet írni a negatív kommentett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!