24 jún 16, 14:00:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455805 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #5010 Dátum: 10 nov 01, 18:50:22 »

Nekem 2 dolog tetszett ebben a részben. Az első: A lávás jelenet. Valami hihetetlenül jól van megcsinálva, eszmélet szép a grafikája, ahogy ömlik a láva és elolvad a Bijuu, hát az valami hihetetlen.

A másik meg: a buszvezető. Ebben a részben rajta röhögtem a legjobban és talán máson nem is nevettem. ÉS, hogy miért volt számomra vicces? Mert majdnem pontosan ugyanúgy néz ki, mint a volt kollégám. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5011 Dátum: 10 nov 01, 20:07:28 »

Dani már megvan az időbeállítgatás, amúgy olvastad azt a privátot amit küldtem?
Naplózva


olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #5012 Dátum: 10 nov 01, 21:37:50 »

Két movie maker van a sima windows,és a windows live!A sima winows nem anyira jó de a windows live az már szuper!
a sima windowson csak minimum2 másodpercig lehet a windows livon pedig te magad beírhatod! Tudod én már ezt kívülről fújom! és leleste trükköket dani saját készítésű videoirol! ha akarod kérdezhetsz tőlem hogy hogy csinálja! Én már nyomatom ezt régóta csak nincsen időmŰ! ja és ajánlom a windows live movie makert! Na és végezetül csak annyit mondok:

a googleba lehet beírni hogy"windows live movie maker letöltés" és késsz! Ja és manesz sok sikert az akatsukis paródiához mert már egy csomó olyan paródia van szoval nem lessz annyir a híres!
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 21:38:25 írta olajfesték » Naplózva
Niara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


szerencsétlen^^


WWW
« Válasz #5013 Dátum: 10 nov 01, 22:04:31 »

sajnálom h megelőztelek, de ha kitalálod a szögletes alapú csupor mézet, akkor remélem neked sem így fog kinézni 2 másodperc készenlét után...:


Hát de... ha nem látod a képet akk m1... végül is... ha sikerül, megtapsollak, de amint beszerzem az anyagokat, újra megcsinom... Nevet:D Nyelvesít hidd el... sokat kell hozzá gürcölni... kacsint Dani... még egyszer köszi, h betetted... Nevet addig is Peace és Mercédesz! ;D
 kacsint kacsint kacsint
Naplózva

¿-›
Múhahaha!!!

Dzsιиι™ Nia.ra/////Dia.na

Aztán szólj ha jó voltam! kacsint
¿‹-
Amanuet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19


Ábrándozó Novelista


« Válasz #5014 Dátum: 10 nov 02, 09:57:17 »

Asszem lassan vissza kéne kapcsolódnom a mangába, mert speciel a Hanzou-Danzou részt kicsit sem értettem... de ha valaki lenne olyan kedves, hogy küld egy kis mangaösszegzést attól kezdve, hogy Szászke lenyomja a Hachibit, akkor annak nagyon-nagyon megköszönném, és küldenék neki virtuális sütit Mosolyog
Naplózva

Hola~!
Soy de HÚNGRIA! *saludos*
Hans
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5015 Dátum: 10 nov 02, 10:33:10 »

Asszem lassan vissza kéne kapcsolódnom a mangába, mert speciel a Hanzou-Danzou részt kicsit sem értettem... de ha valaki lenne olyan kedves, hogy küld egy kis mangaösszegzést attól kezdve, hogy Szászke lenyomja a Hachibit, akkor annak nagyon-nagyon megköszönném, és küldenék neki virtuális sütit Mosolyog

Benne van az anime-ben is amikor Naruto leverte mind a hat Peint, és beszélget Nagatoval. Abban a részben amikor Nagato elmeséli Narutonak hogy hogyan született meg "Pein".
Naplózva
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #5016 Dátum: 10 nov 02, 10:54:18 »

hááát én egyetértek a korosztályozással Nevet nem tartozok annyira a nagyobbak közé (13  x'D)de nekem ezek a részek tetszetősebbek mint a régiek(na jó azért a "Segítsen doktorúr,megrögzött hugyfosó vagyok"-on szakadtam)de jobbak ezek a mostani szellemesebb poénok mint a pipi kaki-s cuccok, bow bow bow bow RESPECT Dani!!!!! =)
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #5017 Dátum: 10 nov 02, 20:27:26 »

Amit a blogban írtál: "Jobban törődök a cselekménnyel, mint a poénokkal." nem mindig nagy mert csak a poénokkal lennél elfoglalva és nem lenne semmi sztori akkor sz*rt se érne az egész.
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #5018 Dátum: 10 nov 03, 09:54:12 »

Gyászoljuk Peint ezzel a dallal:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0mzSFcUEJWU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0mzSFcUEJWU</a>
Naplózva


hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #5019 Dátum: 10 nov 03, 10:52:39 »

SPOILER!

"Rázd a segged béb'" Mert vissza jött az Akatsuki a mangába Nevet   Ohh yeah! Nevet Ami arra hajaz, hogy akkor az EAÉ ben is vissza fognak térni OMG! Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5020 Dátum: 10 nov 03, 11:31:51 »

lendvai sztem tömörebb hozzászólásokat is megfogalmazhatnál
Gyászoljuk Peint ezzel a dallal: ...


ez volt ugye amit pein is hallgatott?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5021 Dátum: 10 nov 03, 11:38:58 »

Igen, ez volt az. :D Three Days Grace - Pain. :D
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #5022 Dátum: 10 nov 03, 12:13:46 »

Csumi Mindenkinek!

Tudjátok mire leszek kíváncsi? Hogy Dani, hogy fogja megcsinálni (hogy fog kinézni) a 4. Nagy Ninja Háború, ha megcsinálja mert gondolom én hogy ez már a 2. moziban lesz ha lesz egyáltalán még egy. Na mindegy ha benne lesz az EÁÉben akkor az nagyon nagy szabású lesz, de ez maradjon a jövő titka
peace
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 12:14:52 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5023 Dátum: 10 nov 03, 20:06:49 »

Csumi Mindenkinek!

Tudjátok mire leszek kíváncsi? Hogy Dani, hogy fogja megcsinálni (hogy fog kinézni) a 4. Nagy Ninja Háború, ha megcsinálja mert gondolom én hogy ez már a 2. moziban lesz ha lesz egyáltalán még egy. Na mindegy ha benne lesz az EÁÉben akkor az nagyon nagy szabású lesz, de ez maradjon a jövő titka
peace

A 4. Nagy Ninja háború még csak most kezdődik a mangában. Én pedig már lassan fél éve elterveztem a befejezését az 1AÉ-nek.

Le lehet vonni a következtetéseket.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5024 Dátum: 10 nov 03, 20:14:18 »

Dani ha már itt vagy: milyen programmal veszed fel a hangot?
Naplózva


Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!