24 jún 16, 14:28:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455862 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Rakuin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #4935 Dátum: 10 okt 31, 09:01:38 »

 -Szegény Yahiko:S:S-  Tökéletesen kidolgozott rész volt nekem nagyon tetszett. Ez most szerencsére hamar kész lett Nevet:D csak így tovább. Már várom a következőt. xD
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4936 Dátum: 10 okt 31, 09:08:44 »


aprólékos munkával készült ez az epizód, azt látom  Nevet Az eleje nagyon bejött.
Bár arra nem számítottam, hogy ki fog nyiffanni Yahiko, mert már eleve halott volt, nem?  smirksweat
Naplózva
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #4937 Dátum: 10 okt 31, 09:09:48 »

Kezdem úgy érezni, hogy az EAÉ már egyre kevésbé lesz paródia. Ami nem feltétlen rossz, csak most már más kedv kell a megtekintéséhez.

Dettó. Kicsit nyomott hangulatú lett a rész. És az aláfestők zenék csak dobtak rajta. Hát igen... Amúgy meg látszik Dani szerelmes >Nyelvesít ( És itt nem arra gondolok hogy netalántán ez egy vallomás akart lenni a barátnője felé hogy meg csaltalak a húgoddal vagy hogy meg kérem a kezed vagy ehhez hasonlók )

És ez a Yahikos szál... na, ezt nem tom hova tenni. Erre szeretnék választ kapni, ha lehetséges. Nyelvesít
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4938 Dátum: 10 okt 31, 09:58:24 »

Nekem nagyon tetszett a rész, leginkább az elején. xD Stohl Buci 4ever!! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hifil
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4939 Dátum: 10 okt 31, 10:08:53 »

Hát sztem eléggé gyenge rész volt....
A sok agyhalottnak meg üzenem hogy Yahiko nem halt meg,látszik h nem figyeltetek az animében a meséjére,most van az h meghal és nagato peint csinál belölle.A poénok sztem elég gyengék voltak,hát ténleg kezd egyre unalmasabb lenni az EAÉ.
Naplózva
LINK95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #4940 Dátum: 10 okt 31, 10:13:15 »

hifil, azt írtad hogy nem halt meg, aztán hogy az animébe most halt meg. akkor most melyik állításod is igaz?  Nyelvesít
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4941 Dátum: 10 okt 31, 10:30:06 »

Nagyon király rész volt!Az elején Kisame tarolt xDDDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tintapaca
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4942 Dátum: 10 okt 31, 10:47:01 »

Ez a rész is nagyon tettszett! De amúgy, mikor Yahikot megölette magát az animében (beleszaladt egy kunai-ba) akkor még nem volt tele pirszingekkel majd csak utána tette bele Nagato hogy tudja irányítani és utána lett Pein!
Naplózva
Amanuet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19


Ábrándozó Novelista


« Válasz #4943 Dátum: 10 okt 31, 11:26:36 »

Gyóó volt ez a rész is... de azt hiszem Hidant meg Kakuzut nagyon fogom hiányolni T-T Legjobb poénok tőlük származtak!
Meg lehet, hogy csak azért nem volt olyan muris rész, mert tiszta szürke volt minden. De mondjuk Konan dala éédes volt ^^
Az eleje meg miiiindent visz Nevet
Naplózva

Hola~!
Soy de HÚNGRIA! *saludos*
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4944 Dátum: 10 okt 31, 11:28:31 »

biztos hogy meghaltak?:O mert csak annyit látni h eltöri a szobabiciklit és repül egy darab penge és nagató felordítt
amúgycsak én nemvágom a cím jelentését? :O
Naplózva

Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #4945 Dátum: 10 okt 31, 11:51:05 »

Hát ez...ez.. isteni rész volt!! Nagyon tetszett! Főleg akkor amikor németül beszélnek -wirklich? - natürlich. xD ezen besírtam!

csinálj jobbat és akkor mindenki biztos azt fogja nézni kacsint

Én is így gondolom. Előbb csinálj jobbat és azután kritizálj.  kacsint
De nekem még a buszos rész is tetszett! Itachi nagyon "illedelmes". De amit Kisame mondott az öregekkel kapcsolatban lehet benne valami igaz. Nevet Az öregek lehet hogy direkt csinálják csak hogy előremenjenek  >.<#
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4946 Dátum: 10 okt 31, 11:52:33 »

Nem a legjobb rész,az igaz,de szerintem attól még egy nagyon jó rész volt Nevet Hasisráma az tetszett xD
Konan dala beteg volt és Zetsu reakciója meg xD
Olyan rossz,hogy fogynak Szomorú Valóban hiányzik Kakuzu és Hidan... Szomorú

A németesen én is szakadtam...meg az öregesen Nyelvesít Stohl Buci-s meg xD
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4947 Dátum: 10 okt 31, 12:05:20 »

Látom a hiányosságokat.
1.: Ha valakinek más a véleménye, mint a tied, attól nem lehurrogni kell, hanem elfogadni, és tiszteletben tartani azt, hogy az illető máshogy látja a dolgokat. Mert ez így természetes.
2.: Ha valaki meg is indokolja, hogy miért tartja gyengébbnek az adott epizódot, akkor nem az a jó válasz hogy csinálj jobbat, vagy ne nézd. Mert ha van építőjellegű vélemény, az az alkotót segíti a jövőben.
A kritikának nem az a célja, hogy lealázzák a másikat, hanem hogy a fejlődését szolgálják. Aki megsértődik rajta, arról ennyit.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4948 Dátum: 10 okt 31, 12:23:41 »

Na inkább átfirkálom az egészet mert úgy is csak hirtelen felindulás volt. Szóval Senesis én megértem amit mondasz csak az a baj hogy én nem látok semmilyen indoklást arra miért rossz az adott rész. Csak ennyit akartam. Röviden... (Csak mert ha simán odabiggyeszti azt hogy rossz volt attól még senki nem lesz okosabb...)

Na jó kicsit elkanyarodtam. Hogy ne legyen teljesen off: Szerintem ha visszaemlékeztek a 11. részre azon belül pedig mikor Nagato elsüti a piercinges megjegyzést egyből megtudjuk mi lesz Pein sorsa...
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 12:54:06 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4949 Dátum: 10 okt 31, 12:33:26 »

Amúgy meg látszik Dani szerelmes >Nyelvesít ( És itt nem arra gondolok hogy netalántán ez egy vallomás akart lenni a barátnője felé hogy meg csaltalak a húgoddal vagy hogy meg kérem a kezed vagy ehhez hasonlók )

Ezen de jót derültem.xD

Ez a rész is nagyon tettszett! De amúgy, mikor Yahikot megölette magát az animében (beleszaladt egy kunai-ba) akkor még nem volt tele pirszingekkel majd csak utána tette bele Nagato hogy tudja irányítani és utána lett Pein!

Amikor elkezdtem csinálni a sorozatot, még csak ott tartott a manga, amikor Sasuke elindul a Hachibiért. (Tyűű de rég volt.xD)
És akkor még rengeteg dolgot nem lehetett tudni Peinről, köztük a kilétét is. Így egy teljesen más kép alakult ki számomra róla, és úgy alkottam meg a sorozatbeli énjét is.

Kezdem úgy érezni, hogy az EAÉ már egyre kevésbé lesz paródia. Ami nem feltétlen rossz, csak most már más kedv kell a megtekintéséhez.

Sajnos amitől mindig is féltem, beigazolódott. Beleestem a South Park szindrómába:
Jobban törődök a cselekménnyel, mint a poénokkal.

Bár még nem tartok betegségemmel a végső fázisban. Ugyanis már nem olyan poénokkal nyomom tele a részeket, hogy a karakterek lehugyozzák, leokádják egymást. Hanem rejtett, gondolkodós poénokat hintek el. Hátránya, hogy nem mindenkinek esnek le ezek.


Ui.:
Érdemes elgondolkozni Senais megjegyzésén.

Az mellékes, hogy olyat írt le, amit már százszor megtettem én is, de úgy néz ki feleslegesen, mivel még mindig előrukkoltok ugyanazzal az esztelen baromsággal.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!