24 jún 16, 15:39:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455973 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4155 Dátum: 10 aug 22, 16:43:02 »

de hogy került bele a rap-be hogy "zetsu kezd hervadomni" amikor az összes sora a rap-nek az omninak való visszavágás volt és sehol nem láttam olyat hogy zetsu-t ő elhervasztota volna de javítsatok ki ha tévedek
http://www.youtube.com/watch?v=CKAyTt1spZs&feature=channel ---> 04:10
Erre célozhatott. Nevet (Ugye?) Nevet
Egyébként szerintem Pikachu csak poénból volt benne az openingban, olyasmi, mint anno a Barátok köztös opening. De én már nem merek találgatni. xD
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #4156 Dátum: 10 aug 22, 17:23:09 »

Peinnek szikrít rúmt adomni?-ezt valaki lefordítaná mert nem értem  smirksweat És amúgy az új részhez,ez mesteri munka nagyon ki volt dolgozva nem csak a rajz,de a poénok is,nagyon jó lett mind mindíg,le a kalappal  bow Így értheto hogy miért kell várni egy ilyen részre ennyit,de megéri az biztos  Mosolyog Koszi Dani  bow (és valaki belinkelne valami FWA-s vidi-t ahol már Omni koppintya a EAÉ-t?) Jah EAÉ alázza az FWA-t az biza  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 17:24:42 írta kristian1112 » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #4157 Dátum: 10 aug 22, 17:26:16 »

Sztem is Nevet De mind1
Nekem a kedvencem ebben a részben az amikor Tobi lerúgja Sasukéékat, Juugo meg bevillan Nevet Ugye jól időzítettem ikszdé Azon szakadtam sokat ikszdé
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
patrik_mester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #4158 Dátum: 10 aug 22, 17:38:19 »

Jaja..Am egyépként szerintem felesleges sorolni hogy mi tetszett benne leginkább...Mert az egész úgy ahogy van nagyon süti(: Remélem a többi rész is ilyen jól fog majd sikerülni!! bow  Nevet
Naplózva
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #4159 Dátum: 10 aug 22, 17:40:06 »

Ez a rész be***rás ikszdé
"Tulajdonképpem most mi is történik?"  Az egészet szétröhögtem és a vége hát az no comment ikszdé

Káromkodást ne használj, vagy csillagozd! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 21:35:38 írta Gabesz D. Sama » Naplózva

pam-pam
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4160 Dátum: 10 aug 22, 17:40:40 »

Peinnek szikrít rúmt adomni?-ezt valaki lefordítaná mert nem értem  smirksweat És amúgy az új részhez,ez mesteri munka nagyon ki volt dolgozva nem csak a rajz,de a poénok is,nagyon jó lett mind mindíg,le a kalappal  bow Így értheto hogy miért kell várni egy ilyen részre ennyit,de megéri az biztos  Mosolyog Koszi Dani  bow (és valaki belinkelne valami FWA-s vidi-t ahol már Omni koppintya a EAÉ-t?) Jah EAÉ alázza az FWA-t az biza  Pontosan
Omni is megrajzolta a ház tervrajzát,és azon volt h Pein's Secret Room.Tehát Pein kapott egy titkos szobát xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #4161 Dátum: 10 aug 22, 17:56:17 »

Jaj nekem nem esett le hogy szikrít rúm-secret room   Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4162 Dátum: 10 aug 22, 18:14:08 »

A végén, Kisame rapjénél, láttátok mi van a pólójára írva? Amíg nyomja szöveget csak egy része látszik, de 11:05-nél ki van emelve az egész, csak nem látom teljesen és nem is tudom mi van odaírva (angolul van  smirksweat). Valaki fordítsa le lécci!
Naplózva

....................................................................................................................
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4163 Dátum: 10 aug 22, 18:18:39 »

lol rosszcsontomni ikszdé ez a rész is vmi óriási volt grat dani . remélem kövi részben asuma gyorsan meghal és shika megöli hidant  Ördögi
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4164 Dátum: 10 aug 22, 18:25:54 »

A végén, Kisame rapjénél, láttátok mi van a pólójára írva? Amíg nyomja szöveget csak egy része látszik, de 11:05-nél ki van emelve az egész, csak nem látom teljesen és nem is tudom mi van odaírva (angolul van  smirksweat). Valaki fordítsa le lécci!

"Never Forget!" vagyis "Soha se felejtsd." mikor Kisame befejezi a szövegelést akkor be is villan a teljes felirat, csak gyorsnak kell lenni a megállítással Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 18:26:31 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4165 Dátum: 10 aug 22, 18:37:30 »

(és valaki belinkelne valami FWA-s vidi-t ahol már Omni koppintya a EAÉ-t?)
Nem sértésként, de pont a te postod előtt linkeltem be egy ilyen videót. xD Visszaolvasás no jutsut még alacsony szinten műveled. ^^



Shinra Tensei! (Ugye jól időzítettem?:O)
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #4166 Dátum: 10 aug 22, 18:42:11 »

Azon kívul gondoltam te IQ harcos  Nevet Aszittem hogy tobb van az X season-bol nem csak 2,de én nem találom iket, úgyhogy így....

Bocsi az IQ harcos-ért,kicsit nagyon forró véru vagyok és magamra veszek mindent   Nyelvesít Bocsi  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 18:47:50 írta kristian1112 » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4167 Dátum: 10 aug 22, 19:02:14 »

Hát, a fogalmazásodból szerintem Einstein sem következtetett volna arra, hogy te láttad a videót, csak azt akarod, hogy linkeljenek még egyet. Nevet De mind1, hagyjuk.
Kisame rapjének a Peinre vonatkozó része nekem is csak némi agyalás után esett le, mit is akar mondani, illetve, hogy mire gondol . Mosolyog)
Egyébként, mikor Karin pofán üti Suigetsut, akinek vízzé válik a feje, zseniálisan meg van csinálva, ahogy a vízből újra alakot ölt a feje, mintha nem is Paintes képkockákból állna. Nevet Ilyen nekem utoljára a 19. rész (Szia anyós, szia após) végén tűnt fel látványosan, mikor Pein a földre dobja a kutyát és az a földön ketté válik. Mosolyog
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4168 Dátum: 10 aug 22, 19:25:01 »

Én nagyon szeretem ezt a paródia sorozatot, és a 8.-ik résztől kezdve egyre szebb lett a minőség szerintem viccess, eléggé laza, sokszor durva a szöveg de viccess és jól összerakott. Én nagyon várom a következő részeket, remélem sok lesz még  Nevet
Naplózva
cibinator
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 57


« Válasz #4169 Dátum: 10 aug 22, 19:52:33 »

nekem a legjobban a nibii megrajzolása tetszett. az nagyon jól megvan csinálva
Naplózva
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!