24 jún 16, 11:46:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455584 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
jason552
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3330 Dátum: 10 júl 08, 01:07:13 »

Miért van az hogy itachi egész végig nem hall semmit azt bezzeg meghalja amit a csaj mondot "A zsebedet megnézted" ,hát sztem ezt jol elbasztad:D de ez csak az en velemenyem, amugy az uj opening egész fasza.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3331 Dátum: 10 júl 08, 01:10:03 »

sharingannal lehet szájról olvasni^^
szóval nem b*szta el xD

amúgy egy felfedezés:amikor Pein mondta Itának hogy az a nő volt az egyetlen aki tudta mi történt múlt éjjel,és eztis öngyilkosságba haszoltad....
ezzel ugye nem arra céloztál hogy nem fogod megmutatni mi történt azon a bizonyos éjszakán?xDD(gondolok Konanra Nagatora,meg hogy Kakuzu hogy került oda Nevet)

meg a 22.-ben 8:26-nál(itt jutott eszembe a kérdés xD) milyen nyomiról beszélt Hidan?most ezek nem akarnak leesni xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 01:32:55 írta Mistich » Naplózva

jason552
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3332 Dátum: 10 júl 08, 01:18:21 »

ha tudod ket reszt csinalni akko me nem tudam mar megcsinalni a harmadikat nem lehetne egy kicsit gyorsabban csinalni hiszen csak egy tegla meg egy eper kell nem igaz? sztem akkor is elbaszta csak o azt nem tudja.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3333 Dátum: 10 júl 08, 01:21:40 »

Szerintem azért jött dupla rész, mer jól haladt a másodikkal (22.) és akkor már úgyvolt vele, hogy akkor jöjjenek egyszerre, nem hiszem, hogy sürgetni kéne, ha Daninak sok szabadideje lesz úgyis jön majd gyorsabban.
Naplózva

Petya7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #3334 Dátum: 10 júl 08, 01:23:07 »

Amikor feljöttem a naruto-kun.hu ra és láttam hogy 2! új rész van elordítottam magam Nevet  Ördögi Az új OP nagyon durva és a legjobb jelenet a Cukorka! Nevet De a worms-os bárány is adta Nevet Állati nagy respect!  bow
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3335 Dátum: 10 júl 08, 01:50:26 »

Hát, hogy teljesen őszinte legyek, ebben a dupla részben a birka-bombán kívül nem fogott meg semmi. Bár el kell ismernem, Sasukina poén volt és az ál-Kisaméra nem is gondoltam korábban. Nevet Láttam már jobb részt is, remélem a legközelebbik jobbak lesznek. Ami a legkevésbé tetszett, az Raziel berakása volt. Egyik kedvenc karakterem, és elmondhatom hogy Raziel és Kain nem tesók, hanem inkább mester-tanítvány kapcsolat volt közöttük... egy ideig. Razielt feleslegesnek éreztem, hogy csak a kitöltések miatt lett berakva. Jah igen, Raziel Tobihoz hasonlóan át tud engedni magán dolgokat ha akar, simán kikerülhette volna a Shinra Tenseit is. Összefoglalva: ez a két rész nagyon kívánatos volt, de... nem tetszettek. Remélem legközelebb jobb poénokkal jössz majd elő.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 01:51:36 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Morause
Vendég
« Válasz #3336 Dátum: 10 júl 08, 02:34:19 »

Morause,szerintem Deidara Itachi bokájához rúgott csak neki arrafele más is van xDD(féltékeny vagyok a hatalmas adottságodra)xD

Te szándékosan nézel hülyének, vagy csak tényleg ennyire fáradt vagy?!?! Itt van tessék kiemeltem hogy én mit mondtam.

Na ezek a részek egészen megtetszettek, nekem az tetszett mikor tökön rúgja deidara itachi-t, hirtelen egy régebbi epizód jutott eszembe amikor itachi uchiha péniszére utaltak Mosolyog!!

Mert szerintem ugyanazt mondtam amit te kacsint !!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 02:38:30 írta Morause » Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #3337 Dátum: 10 júl 08, 02:44:18 »

hüh ütött ez a két rész így hajnaltájban, csak kár, hogy nem röhöghetek most hangosan XDD a malacfarkas jelenetnél mikor torzult Konan arca, Nagato meg nagy határozottságában benyögi hogy..Coca Cola..vazzXD
a vége meg tele volt olyanokkal amire nem is számítottam volna..először a csaj (találtagattam, hogy kinek lehet ilyen hangja de..), utána meg a kamu Kisame..vhá és, hogy Greed volt az, eszméletlen!!*_*
opening teljes mértékben tetszett, mind a zenében,mind a rajzolásban. nagyon ütős dupla rész lett,szép volt! Nevet
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #3338 Dátum: 10 júl 08, 03:32:13 »

hát hogy őszinte legyek én nem sokat néztem volna ki ebből a másnaposok dologból smirksweat
de ez minden várakozást felül múlt ... bow
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3339 Dátum: 10 júl 08, 06:49:21 »

Nem is ismertem fel a hangomat, csak a szöveget O.o nagyon jól hangzott ez a torzítás... Sasukinát kéne cosplayezni!!!
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #3340 Dátum: 10 júl 08, 06:56:07 »

Az opening-nél én is olvadásponton voltam Pirul
Amúgy pedig azért lett két rész, mert majdnem 20 perces lett volna a 21.rész, ezért Dani ikább kettészedte. >.<#
Razielen kicsit koppantam amikor megláttam, főleg ilyen "gagyi" hangal Nyelvesít.
Kisame hiánya meg nekem is csak akkor esett le amikor Hidan kérdezi, mondom: "Jé tényleg! Hol van Kisame?" smirksweat Mosolyog
Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3341 Dátum: 10 júl 08, 07:59:27 »

Nem saskina volt az a csaj akit a filmbe hoztak össze itachival, és ráugrott "Sasuke"t kiabálva, a két rész nagyon ütött
Naplózva
nemeklau
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3342 Dátum: 10 júl 08, 08:03:22 »

Hát ez tényleg nagy volt  Nevet Nem hittem hogy ilyet ki lehet hozni az előző után, de ez mindent felülmúlt Nevet Nekem nagyon tetszett a beöltözésnél Karin szemüvege, Juugo "szemfestése" Nevet Meg a robbantás után, h " De azért malterozni te fogsz"
Meg az tetszik nagyon, hogy mennyire fejlődik a rajzolás O.o Most már annyi árnyékot meg mindent látok, szóval csak annyit tudok mondani hogy így tovább Mosolyog
Naplózva

\"Mert a világ attól színes, hogy nem FEKETE FEHÉR\"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3343 Dátum: 10 júl 08, 08:10:08 »

Amúgy ki ez a Greed mert totál nem tudom ? Nevet

Hmm Kakuzut teilibe találja a Rasen-Shuriken és Hidan a távolból kiáltja a nevét. Én ebből arra tipelek hogy Hidan nem veszít Shikamaru ellen mert a RasenShurikenél az animébe a közelben sem volt. De végül is Kakuzu sem fog meghalni mert nem a Rasen-Shuriken ölte meg, henem Kakashi. Szóval ha majd a csatában Hidan előbb ér Kakuzuhoz mint Kakashi akkor megmentheti Nevet De ez csak az én jövendölésem ikszdé

A részek meg egyre jobbak folytasd a remek munkát Dani és mindenki örülni fog  Nevet Te a jól végzet munkáért és a komentekért mi meg a részeknek xD  Nevet 
A legjobb beszólás "Te most egy Navi vagy ?" ez ütött ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3344 Dátum: 10 júl 08, 08:36:18 »


Hóha! Nem gondoltam volna, hogy dupla résszel lep meg Dant-C! Az openingje is jó volt xD, meg az 1AÉ logó!! Ügyes vagy!!!  Nevet Nevet

"Jobban ismerem Itachi természetét, mint a tenyeremet!" LOL! xD

És Hidan olyan hülyén nézett ki az x_x -es szemgolyóival a robbantás után. xD
Az ikszdé-maszkos szörnyről az egyik autósreklám jutott az eszembe.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!