24 jún 16, 12:29:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455665 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #3075 Dátum: 10 jún 14, 12:21:55 »

szerintem baromi jó lett ez a rész is  Nevet akárcsak a többi Mosolyog az F-tablettás poént ellőttem a suliba és nagyon ütött szval köszi Dani  Nyelvesít bow kisame rap-je azért megint odavágott  Pontosan tesómmal megtanultuk a szövegét aztán ithhon toljuk Nevet  >.<#  csak így tovább kíváncsi vagyok mi lesz ebből  Kúl
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #3076 Dátum: 10 jún 14, 14:54:45 »

a link mitől lenne reklámozás? az annoying orangenak semmi köze sincs az EAÉ-hez, csak aki nem ismerné véletlenül az idegesítő narancsot, annak írta ki, hogy leessen nekik is a poén. (Hey Apple! -WHAT???!! -Knife.)

Köszi, most már értem. Amúgy meg hé, aki szerint ezek a dolgok amik most történtek perverziók, nézze csak meg a többi részt. Semmivel sem volt durvább a többinél, maximum okosabban lett megkezdve mert most mindenki majd meghal a kíváncsiságtól. Jól fel lettek halmozva a poénforrások, de ez csak jó. Én is azt mondom, hagyjuk a mestert dolgozni  bow

Amúgy tényleg, mintha Itachinak visszanőtt volna a füle a balrognál. Habár... a többiek beszédére nemigen reagált, csak beszélt. Azt meg süketen is lehet... bár elég nehéz. Gondolkozik No mindegy. Majd kiderül. Ha meg nem, hát fedje a szokásos rajzfilmi homááály... Mint például a Samurai Jackben az, hogy honnan van mindig tiszta fehér köntöse. Pedig mindig leszakítják róla. És a rész végén elsétál egy tiszta, frissen vasaltban. DE ATTÓL A SOROZAT MÉG OLTÁRI. Szóval nincs ebbe semmi gáz. Kúl
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3077 Dátum: 10 jún 14, 15:42:29 »

Amúgy egy kis baki, nem akarok ünneprontó lenni, de Itachinak ugye van sharinganja, és azzal lehet szájról olvasni, tehát így nem lett volna csak tátogás a Zergek akkor is bénábbak rész, hanem értette volna. nah csak ennyi az észrevételem Mosolyog (tényleg nem rosszindulatból mondom)
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3078 Dátum: 10 jún 14, 15:53:31 »

Megnézem, hogy te ébredés után (főleg egy ilyen éjszaka után) tudnál-e szájról olvasni akármilyen szemed lenneXP
a sharingannak meg mi köze a szájról olvasáshoz?ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3079 Dátum: 10 jún 14, 15:58:42 »

Shippuuden eleje... Kakashi elleni harc, és Jiraya könyvének a spoilere.
Am igazad lehet, mert másnaposan elég nehéz lehet a szájról olvasás.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 14, 16:00:11 írta tocika12 » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3080 Dátum: 10 jún 14, 16:01:10 »

Egyébként ez lehet a megoldás arra, hogy a "Hol a csokim" rész után, miért tud kommunikálni.
Egyébként nem mondd semmi olyat ami vonatkoztatható a többi karakter korábbi mondataira.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3081 Dátum: 10 jún 14, 16:01:30 »

Ezt a szőrszálhasogatós szöveget.Az EAÉ világa szerintem teljesen különbözik a Shippuuden világától,csak a történet egyezik (nagyjából) xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
stomee4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3082 Dátum: 10 jún 14, 16:17:30 »

Wáááá ez nagyon nagy lett..

3adik nézés után ugrott be, hogy a "Hé haver hol a csokim?" , az a Hey Dude Where's my car c. filmből van, mikor "hé haver hol a kocsim? hol a kocsid haver?" XDD nagyonnagy:D  amugy a legjobb mikor Leonidas mondja hogy " Jó hogy kérded, NEM TUDOM ****meg! " xDD

így tovább, ez állat! Nevet
Naplózva
Sofi0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


« Válasz #3083 Dátum: 10 jún 15, 12:11:23 »

Nekem az eddigi összes rész tetszett, bár a 20. résznek szerintem se füle se farka.  Gondolkozik Nem nagyon tudtam követni, és egy kicsit arra számítottam, hogy majd a 19. részt fogja folytatni, hogy mi lett a "családlátogatás" után. De végül is ez sem volt olyan rossz! Mosolyog
Naplózva




  "Az igaz barát a legnagyobb áldás, és mégis a legkevesebbet tesszük a megszerzéséért."


         εїз·.¸¸.·´¯`·.¸¸.Wolf's Rain fan!·.¸¸.·´¯`·.¸¸.εїз
                    (¯`·._..Devil May Cry fan!.._.·'¯)
                    ˙·˘°ღFinal Fantasy fan!ღ°˘·˙
Deviantom
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #3084 Dátum: 10 jún 16, 00:46:23 »

Megnézem, hogy te ébredés után (főleg egy ilyen éjszaka után) tudnál-e szájról olvasni akármilyen szemed lenneXP
a sharingannak meg mi köze a szájról olvasáshoz?ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/246/Naruto_246_19.jpg?action=big&size=original
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3085 Dátum: 10 jún 16, 10:10:47 »

nah dancsa, körülbelül ennyi köze van a sharingannak a szájról olvasáshoz. köszi a linket trees Mosolyog
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3086 Dátum: 10 jún 16, 10:21:52 »

Jó, de úgy értem, hogy nem kell feltétlen Sharingan ehez...
---
Amúgy nem csak az alkohol és zetsu járulhatott hozzá, hogy nem tudott szájról olvasni, de pl ha úgy ébrednél, hogy eltűnik valami testrészed, előbb esnél pánikba, mint hogy elgondolkoznál azon, hogy mivel tudod helyettesíteni...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #3087 Dátum: 10 jún 16, 11:14:01 »

Ezt a szőrszálhasogatós szöveget.Az EAÉ világa szerintem teljesen különbözik a Shippuuden világától,csak a történet egyezik (nagyjából) xD

Igen, tényleg különbözik, viszont én néha az animében simán azt várom hogy Kisame elkezdjen rappelni vagy hogy Deidara kezei megszólaljanak...Nevet Annyira összenőttek a fejemben...

No, megfejtettük, hogy szájról olvas Itachi:D. De hozzáteszem (igazi szőrszálhasogatás már), hogy Itachi maga elé nézett nagyrészt, miközben kitapogatta a fülét. És ahogy hogy az ember szájról olvasson, előbb rá kell jönnie hogy nincs füle. Azért. Ne csak utólag vegye már észre hogy jé mindenkinek a szájáról olvasok!
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3088 Dátum: 10 jún 16, 13:01:31 »

Kakuzu-t meg lecsukták ahogy Hidan mondta is hogy azt álmodta valószinüleg  akk az történt vele xD

Nagato meg megette szegény Sasu2-őt :'(
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3089 Dátum: 10 jún 16, 13:11:36 »

Nekem Sasu2 volt a kedvencem. ÉS DANI KÉPES VOLT MEGÖLNI.
Ugye tudod Dani, hogy ebből verés lesz? Elseggel XDDDDD  (nem kell komolyan venni)
Nagato meg a halál fia lesz. (a disznaj)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!