24 jún 25, 06:50:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1471966 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
cocolala
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1



« Válasz #3060 Dátum: 10 jún 13, 14:23:29 »

hát ez a rész nálam kiverte a biztosítékot...már az elején lefordultam a székről Nevet ezt még lehet fokozni? Nevet  Mosolyog
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3061 Dátum: 10 jún 13, 14:44:13 »

Nekem ez tetszett a legjobban.
Congrat, csak így tovább.
Naplózva

NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #3062 Dátum: 10 jún 13, 15:56:03 »

Ez a rész is jó lett szerintem mert a következő rész gondolom megalapozza az egészet és akkor már mindenki azt fogja mondani hogy:húúú de állat és isten vagy Dani!!!
Viszont, nekem csak egyetlen egy problémám van de az nagy és ezt sosem mondtam ki mert énis ember vagyok és félek ha megbántok egy tehetséges embert és ezért tényleg bocsi Dani, remélem építőkritikának veszed amit leírok mert annak szántam.

Az egy akatsukis élete film óta túlzottan a tájszólásokra és a keménynek és lazának gondolt beszólásokra,slengekre építesz!
Néha annyira túl van játszva néhány keménykedőnek és lazának hitt hanglejtés, hogy már már kicsit közhelyessé tudja tenni a sorozatot!
Nem akarlak ezzel megbántani Dani de szerintem tényleg így van és csak azért írtam ezt le hogy, ha egy kicsit változtatnál ezen, akkor ezerszer jobban ütne a sorozat, de így az akatsuki csak egy pár keménynek és lazának beállított tinivé fog válni.
Nekem a slengekel meg a beszólásokkal tényleg nincs bajom csak annyi hogy túl sok és túl erőltetett és néha felesleges.
Tényleg nagyon szeretem a sorozatot de ez az igazság még ha a fiatalabb korosztály aki csak azt látja az egészben hogy ez nagyon menő és még több ilyet akarnak látni , és leszólnak, akkor nyugodtan tegyék.
Én csak reálisan gondolkozom és tényleg bocsi Dani de ez már nagyon régóta zavart.

Igen, nekem is épp ezért nem jött be az F-tabletta.
Időhúzás volt, és csak a beszólás miatt volt ott. Nem olyan jó, mint a Filmben a káromkodástól megfosztott Hidannak, amelyek visont rohadt szellemesek voltak.

Nagyon jó lenne a postod, ha nem lenne a fele szabadkozás ikszdé

Igen igazad van de meg kell értened!
Szeretem ezt a sorozatot  és ezért jó hogy, vonakodva írtam építőkritikát ami látszik is azon amit írtam.
Ez a rész se rossz mert itt is voltak gyomorszaggatóan ütős poénok csak volt benne olyan is aminek már nem kellett volna ott lennie...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 13, 16:29:47 írta NEPHY » Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3063 Dátum: 10 jún 13, 16:35:23 »

nekem tetszett az F tablettás poénXD meg, hogy nem esett le rögtön Dei-nek(ugye neki mondták?)
Az a csóka meg a végén csak bennem keltett death note feelinget?
Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #3064 Dátum: 10 jún 13, 16:45:12 »

Death Note???Nevet
hát szerintem igen csak benned keltett , de ne vedd zokon Mosolyog
am sztem is logkus lenne az ANÉ írója...mert az após anyós rész végén kisamének is jött az üzenet,  mert " VISSZZÁTÉRT" Nevet
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3065 Dátum: 10 jún 13, 18:34:18 »

De az előző rész hogy a jó ló***-ba kapcsolódik a mostani részhez?mert a szerencesütis résznél folytatódott a következő részben.Vagy ez valami közbetoldott filler? Gondolkozik
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3066 Dátum: 10 jún 13, 19:10:57 »

Az F-tablettás poén az szerintem is nagyon nagy volt Nevet
Öhm... hát igen, az agresszív megnyilvánulások jobban mennek smirksweat

az az egyik kedvencem volt amikor Kakuzu-Konan közölte Peinnel hogy:
"Takarodj innen te rohadt sz*rf***ú gennycsomag!Ha utolrérlek letépem a bőrt a fejedről,belehugyozok,visszahúzom a fejedre és addig csapkodlak amíg hugyot nem fogsz könnyezni te aljadék" xDD
ez szerintem a sorozat egyik legjobb része volt xD

Marci,sehogy.
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #3067 Dátum: 10 jún 13, 19:37:39 »

fuh, az f-tabletta az kihagyhatatlan volt ikszdé és egyébként ez az egész sorozat a hülyeségre épül ikszdé szerintem nem kell változtatni, most már egyre jobban kialakul a karakterek saját stílusa, ezáltal egyre érdekesebb lesz a sorozat. A változtatásokkal csak elvennénk a megszokott jellegét ennek a szenzációs alkotásnak Nevet Ennek a résznek tényleg nem volt túl sok mondanivalója, de mégis végigröhögtem az egészet, és szerintem ezzel mások is így vannak. És ha a következő rész, csak fele ilyen jó lesz, én már akkor is meg leszek elégedve, sőt ikszdé nem akarok senkinek beszólni, meg hasonlók, de én úgy gondolom, hogy hagyjuk a mestert alkotni, mert eddig csak szenzációs ötletek pattantak ki a fejéből Mosolyog  bow
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
harnd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #3068 Dátum: 10 jún 13, 20:07:02 »

Valaki be tudná linkelni azt amit kisame rappelt ebben a részben? Egyébként ez a rész nagyon jó lett csak így tovább Dani Pontosan
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3069 Dátum: 10 jún 13, 21:05:49 »

harnd, ott van a eaé betétzenék topicban
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2826.msg412119#msg412119
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3070 Dátum: 10 jún 13, 21:07:16 »

Ez a rész is nagyon állat volt, bár mint a Grenma fanja, a Csongis részen egy kicsit megütköztem xD
Liberalista-szivárvánnyuszik ééés Annoying Orange powa. xD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3071 Dátum: 10 jún 13, 23:08:34 »

Sziasztok

Amint azt már korábban mondtam szerintem is elég ködös de jó ez a rész és akárhányszor nézem mindig feltűnik valami új. Pl kinek tűnt még fel még, hogy a legeslegelején a házon lévő feliratból csak annyi látszott Akatsuki helyett, hogy Katsu ami ugye Deidara felrobbantószövege? Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3072 Dátum: 10 jún 13, 23:18:51 »

Nekem is feltüntXD
Amúgy Itachinak meg lett a füle a wc-s jelenetnél, vagy mi?ikszdé
---

Jah, és a Zergek TÉnyleg bénák... protoss az igazi^^ csak le ne nukeoljon egy terranxD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3073 Dátum: 10 jún 13, 23:23:58 »

A zergek királyak. A protossok a bénábbak. A Zergeket már eleve azért hozták létr,e mert a protossok túl bénák lettek, és keleltt egy jobb faj.
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #3074 Dátum: 10 jún 14, 11:47:38 »

Nekem kb. másodjára tűnt fel, de nem értem, hogy jutott ez DAni fejébe. >.<# Nekem sose tűnt volna fel, ha leveszünk betűket akkor valami más kijön.  Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!