24 jún 16, 10:41:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455478 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
tmaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

God of the World!


« Válasz #3045 Dátum: 10 jún 12, 17:13:41 »

A csuklyás fickó sztem nem más mint az "Egy ninja élete" szerkeztője, és birtokában Kisame vidijével simán lekörözheti az "Egy cápa élete" Kisame által alkotott vidiket. De először Hidan-nál volt a kamera, hogy került oda a csuklyás csáveszhoz? A rész nagyon jó volt, és így csak még kíváncsibb lettem a kövire Nevet Itt van az Anime-ben Pain vs Naruto, meg most ez, mire ezek kijönnek 3x is belehalok a várakozással kevert izgulásba Nevet /respect  bow
Naplózva

Ha Isten vérezni kezd, az emberek nem hisznek majd benne...
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3046 Dátum: 10 jún 12, 18:06:41 »

Nagato kezén miaz a cucc?
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #3047 Dátum: 10 jún 12, 18:10:19 »

Nagato kezén miaz a cucc?
azilyen varjúbordázat, de hogyhogy nem tudta leszedni? még az elején, mikor az asztalnál szerencsétlenkedett, sikerült neki.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Saman Itachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6

Itachii


WWW
« Válasz #3048 Dátum: 10 jún 12, 18:15:24 »

Szerintem az Sasu2 lábainak a csontja volt... nem borda... mert 4 volt rajta és ugye 2 láb -> 4 karom... És aztalnál csak leedte róla a maradékot x)
Naplózva

\"A túlélésért az ember abba kapaszkodik amit ismer és  tud. Ők ezt nevezik valóságnak... De a tudás és az értelem bizonytalan dolgok... A valóságuk lehet csak illúzió!\"
By Itachi

Ezt nézd meg és kommentálj!
http://www.youtube.com/watch?v=4CqmjnG96ZQ
Itachi forever! Mangekyou forever!
Morause
Vendég
« Válasz #3049 Dátum: 10 jún 12, 18:25:12 »


Kiváncsi vagyok mi lesz már tobi nagy tervével meg ezzel az ivászattal, itachi fülével, miért lett kisame alap szinű :O?!?!?!
 

Behalt Sasu2 gyászolunk Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 12, 18:31:34 írta Morause » Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3050 Dátum: 10 jún 12, 18:26:42 »

nagy alkotás volt még a disznóviadalos részben Dudujca szövege. Nagyon ütött amit mondott, és ahogy mondta.
Csak így tovább Dudujca Nevet (csak hogy ő is kapjon már valami dicséretet, ne csak Dani)

ui: a morgás nagyon jól megy Nevet
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #3051 Dátum: 10 jún 12, 18:56:23 »

Öhm... hát igen, az agresszív megnyilvánulások jobban mennek smirksweat
Am szerintem ez a rész nem a legjobb, néhol elég nehezen estek le a dolgok >.<#
De azért nem szólom le Mosolyog
Naplózva
Saman Itachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6

Itachii


WWW
« Válasz #3052 Dátum: 10 jún 12, 18:57:09 »

Behalt Sasu2 gyászolunk Szomorú


Egyetértek Szomorú  Szegény Itachinak össze fog törni a szive ha megtudja   Neeem Szegénykeeee....
Naplózva

\"A túlélésért az ember abba kapaszkodik amit ismer és  tud. Ők ezt nevezik valóságnak... De a tudás és az értelem bizonytalan dolgok... A valóságuk lehet csak illúzió!\"
By Itachi

Ezt nézd meg és kommentálj!
http://www.youtube.com/watch?v=4CqmjnG96ZQ
Itachi forever! Mangekyou forever!
cibinator
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 57


« Válasz #3053 Dátum: 10 jún 12, 21:16:48 »

hát ez nagyon nagy volt Nevet Nevet Nevet disznó alázó nagato
Naplózva
NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #3054 Dátum: 10 jún 13, 07:10:39 »

Ez a rész is jó lett szerintem mert a következő rész gondolom megalapozza az egészet és akkor már mindenki azt fogja mondani hogy:húúú de állat és isten vagy Dani!!!
Viszont, nekem csak egyetlen egy problémám van de az nagy és ezt sosem mondtam ki mert énis ember vagyok és félek ha megbántok egy tehetséges embert és ezért tényleg bocsi Dani, remélem építőkritikának veszed amit leírok mert annak szántam.

Az egy akatsukis élete film óta túlzottan a tájszólásokra és a keménynek és lazának gondolt beszólásokra,slengekre építesz!
Néha annyira túl van játszva néhány keménykedőnek és lazának hitt hanglejtés, hogy már már kicsit közhelyessé tudja tenni a sorozatot!
Nem akarlak ezzel megbántani Dani de szerintem tényleg így van és csak azért írtam ezt le hogy, ha egy kicsit változtatnál ezen, akkor ezerszer jobban ütne a sorozat, de így az akatsuki csak egy pár keménynek és lazának beállított tinivé fog válni.
Nekem a slengekel meg a beszólásokkal tényleg nincs bajom csak annyi hogy túl sok és túl erőltetett és néha felesleges.
Tényleg nagyon szeretem a sorozatot de ez az igazság még ha a fiatalabb korosztály aki csak azt látja az egészben hogy ez nagyon menő és még több ilyet akarnak látni , és leszólnak, akkor nyugodtan tegyék.
Én csak reálisan gondolkozom és tényleg bocsi Dani de ez már nagyon régóta zavart.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 13, 07:45:02 írta NEPHY » Naplózva

Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #3055 Dátum: 10 jún 13, 09:10:22 »

Pedig van rá esély h sasu2 az:(
Pedig milyen bátran harcolt a szia após szia anyós részben a kutya ellen:D
De hát a rineggan ellen nem volt esélye:P
Naplózva

naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #3056 Dátum: 10 jún 13, 09:37:18 »

Nagato kezén miaz a cucc?

Engem rémesen emlékeztet a Múmia 2-re mikor a kiscsávó felcsatolja magának azt az izét. De tényleg lehet, hogy Sasu2 maradványai. Lehet az fogja megmutatni Kakuzuhoz az utat xD
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3057 Dátum: 10 jún 13, 11:19:36 »

Ez a rész is jó lett szerintem mert a következő rész gondolom megalapozza az egészet és akkor már mindenki azt fogja mondani hogy:húúú de állat és isten vagy Dani!!!
Viszont, nekem csak egyetlen egy problémám van de az nagy és ezt sosem mondtam ki mert énis ember vagyok és félek ha megbántok egy tehetséges embert és ezért tényleg bocsi Dani, remélem építőkritikának veszed amit leírok mert annak szántam.

Az egy akatsukis élete film óta túlzottan a tájszólásokra és a keménynek és lazának gondolt beszólásokra,slengekre építesz!
Néha annyira túl van játszva néhány keménykedőnek és lazának hitt hanglejtés, hogy már már kicsit közhelyessé tudja tenni a sorozatot!
Nem akarlak ezzel megbántani Dani de szerintem tényleg így van és csak azért írtam ezt le hogy, ha egy kicsit változtatnál ezen, akkor ezerszer jobban ütne a sorozat, de így az akatsuki csak egy pár keménynek és lazának beállított tinivé fog válni.
Nekem a slengekel meg a beszólásokkal tényleg nincs bajom csak annyi hogy túl sok és túl erőltetett és néha felesleges.
Tényleg nagyon szeretem a sorozatot de ez az igazság még ha a fiatalabb korosztály aki csak azt látja az egészben hogy ez nagyon menő és még több ilyet akarnak látni , és leszólnak, akkor nyugodtan tegyék.
Én csak reálisan gondolkozom és tényleg bocsi Dani de ez már nagyon régóta zavart.

Igen, nekem is épp ezért nem jött be az F-tabletta.
Időhúzás volt, és csak a beszólás miatt volt ott. Nem olyan jó, mint a Filmben a káromkodástól megfosztott Hidannak, amelyek visont rohadt szellemesek voltak.

Nagyon jó lenne a postod, ha nem lenne a fele szabadkozás ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3058 Dátum: 10 jún 13, 13:50:53 »

 Ohh My God Tök jó lett az új rész Nevet
kíváncsi is vok már pár dologra ...mi történt az akatsuki tagokkal....Kisame bőrszine itachi füle Stb... és ki lehet a rejtélyes Csuklyás fickó a végén ? Xd
Naplózva

Szebi60
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #3059 Dátum: 10 jún 13, 14:02:53 »

Szerintetek most is lesz opening váltás? egyébként szerintem ez is egy jó rész pont mint a többi. Eddig a szia anyós, szia após tetszett a legjobban. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!