24 jún 16, 11:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455543 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2550 Dátum: 10 jan 19, 19:57:31 »

Csak 2 oldalt kéne visszalapozni, és ott lenne linkkel együtt nah de mindegy.
Az utolsó zenének (ajándékozós zene) mi a címe?

U.i: Az az utolsó pár másodperc mi???? ott van Pein meg Konan a "kicsi a rakás" résznél, és Konan valamit mond...
(az relytély hogy mit)
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2551 Dátum: 10 jan 19, 20:04:07 »

Csak 2 oldalt kéne visszalapozni, és ott lenne linkkel együtt nah de mindegy.
Az utolsó zenének (ajándékozós zene) mi a címe?

U.i: Az az utolsó pár másodperc mi???? ott van Pein meg Konan a "kicsi a rakás" résznél, és Konan valamit mond...
(az relytély hogy mit)

Rejtély*
Van egy kivehető része,a a szúr a pc-d,de gondolom nem erre gondoltál...
Naplózva

DAsz-Kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 61

IVIACHI az elmebeteg shinobi


« Válasz #2552 Dátum: 10 jan 19, 20:34:31 »

Haly am nem vok pszihologus de ekkora suly allat kibuknak az érzelmek ezért érthető ha kibuksz kiadsz mindent nem mérlegesz csak kiadsz ez törtöént itt is de ez az én tapasztalatom kicsit extrém de logikus valamilyen szinten
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 19, 20:35:03 írta DAsz-Kun » Naplózva

IVIACHI A HANGOS GYILKOS ikszdé "Jaj de szépet álmodtam" by Kakuzu az egy akatsukis élete című rajongoi történetből
Tobisziget lakoja
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2553 Dátum: 10 jan 19, 20:36:58 »

Csak 2 oldalt kéne visszalapozni, és ott lenne linkkel együtt nah de mindegy.
Az utolsó zenének (ajándékozós zene) mi a címe?
U.i: Az az utolsó pár másodperc mi???? ott van Pein meg Konan a "kicsi a rakás" résznél, és Konan valamit mond...
(az relytély hogy mit)
Pein: Kicsi a rakás.
Konan: Most megy?xD

Amúgy a szám címe: Gorillaz - Stop the Dams
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2554 Dátum: 10 jan 19, 20:37:55 »

Egyébként azt mondja hogy: Ez most megy?
Minden rész végén van ilyen hogy baromságokat mondanak bele. ^^ Vagyis inkább az elvétett hibákat. Nevet Ez az Ez most megy-es rész is ilyen. Nevet

---
Sry. Nevet Közben nem láttam hogy Dani írt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 19, 20:39:14 írta Gyurika666 » Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2555 Dátum: 10 jan 19, 20:47:35 »

Köszi szépen Nyelvesít amúgy megszoktam már hogy minden rész végén ilyen hülyeség van, csak nem értettem a végét xD

És mielőtt még nyelvtantanárom feljönne a fórumra, és beírna egy karót--> relytély az valójában rejtély
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2556 Dátum: 10 jan 19, 21:12:19 »

Jaj úgy tudtam hogy Gorillaz *.* Vagyis hát nem tudtam, de éreztem. Ezért mindenképp respekt.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #2557 Dátum: 10 jan 19, 21:34:32 »

Dani megint nagyot alkotttál
Off: Az avatárod meg nekem is kell Dani Mesterm  >.<#  Hümm-hümm
Naplózva
crespo15
Vendég
« Válasz #2558 Dátum: 10 jan 19, 23:23:10 »

Háát ez atom volt én széjjel sírtam lelkemet úgy röhögtem amikor azzal a nagyon szar ének hangal kornyikálta Itachi azon bekakáltam a kicsi a rakáson is meg a szopós szájó Pein szobron Nevet... meg ahogy Hidan megtossza a levegőt vagy a falat vagy tom is én Nevet... Mellesleg a film is tetszet.... abba volt egy szóó... öööö já megvan "teszetoszó-teron" Nevet ez is beteg volt
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 19, 23:27:51 írta crespo15 » Naplózva
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2559 Dátum: 10 jan 20, 07:48:03 »


drogba88
Nincs hangtompító! Most télen még csak mi halljuk, de nyáron nyitott ablaknál a szomszédok is! Akkor jó, ha épp olyankor toppan be hozzánk valaki! smirksweat Nevet
Egyébként nem zavar! Amikor minden szinkronizálunk és Dudujca elkezdi a röhögést, végén már fekve vinnyogunk! Nyelvesít
 
aronrigo, Kazekage sama
Szerintem tök természetes, h nem mindenkinek tetszik.
 Nekem ez a rész épp azért a kedvencem, mert a karácsony
mindenkit másképp érint. Valaki békés, örömmel teli, valaki szenvedős, magányos ünnepeket él át. Itachinál kiütötte a biztosítékot. A magába fordított érzelmeknek fel kellett törnie! Szenvedett. Amikor senki nem látja, ki tudja ki és miként adja ki magából a fájdalmat, dühöt, boldogságot! Én is a földhöz vágnám magam, lehet nem énekelnék csak vinnyognék.  Nevet smirksweat
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Arkhamer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #2560 Dátum: 10 jan 20, 16:42:10 »

Netes problémák miatt még csak most tudtam megnézni az új részt de nagyo~n nagy lett Nevet rég nevettem már ennyit  pontosabban a film óta Nyelvesít Grat hozzá kacsint és végre van egy normális karácsonyi szám, amit énekelhetek Pojén A Goauld nagyon aranyos lett külön grat hozzá bow
Naplózva

"Halni nem halhat meg az, ami öröklétig áll. Számlálatlan korok során enyészik a halál."
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #2561 Dátum: 10 jan 20, 17:26:08 »


aronrigo, Kazekage sama
Szerintem tök természetes, h nem mindenkinek tetszik.
 Nekem ez a rész épp azért a kedvencem, mert a karácsony
mindenkit másképp érint. Valaki békés, örömmel teli, valaki szenvedős, magányos ünnepeket él át. Itachinál kiütötte a biztosítékot. A magába fordított érzelmeknek fel kellett törnie! Szenvedett. Amikor senki nem látja, ki tudja ki és miként adja ki magából a fájdalmat, dühöt, boldogságot! Én is a földhöz vágnám magam, lehet nem énekelnék csak vinnyognék.  Nevet smirksweat

Azzal nincs semmi bajom engem az zavar, hogy hosszú az a rész, ha dani elénekelte volna a "refrént" (végülis csak reférénből áll) úgy 2x 3x az nem lett volna para, de így bizonyos emberek számára nem élvezhető. Jah és nemtudom már ki írta, hogy általánosabb, mindenki számára érthető poénokat is rakhatnátok bele, szerintem jó ötlet.
Amit nagyon jól csináltok, és elengedhetetlen 1 paródiánál, az a tulajdonságok túlzott megerősítése, kiemelése.
A Karácsonyos közhely, hogy a karácsony a szeretet, ajándékozás ünnepe kicsit uncsi, minden karácsonykor látok 100 erről szóló filmet. Lehet hogy sok mindenbe kötök bele, ne sértésnek fogjátok fel, csak próbáljatok valami újat mutatni.
Amúgy bírom a sorozatot, egészen  szórakoztató.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2562 Dátum: 10 jan 20, 18:14:45 »

A Karácsonyos közhely, hogy a karácsony a szeretet, ajándékozás ünnepe kicsit uncsi, minden karácsonykor látok 100 erről szóló filmet. Lehet hogy sok mindenbe kötök bele, ne sértésnek fogjátok fel, csak próbáljatok valami újat mutatni.
Amúgy bírom a sorozatot, egészen  szórakoztató.

Épp ellenkezőleg, itt most arról volt szó, mintha az lett volna közhely, hogy a Karácsony a szeretet ünnepe. Itachi a végére megkönnyebbül, hogy mégis az ajándékokon van a hangsúly, de nem tudom miért szontyolódott úgy el Uchiha Madara ajándékán : D
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2563 Dátum: 10 jan 20, 18:27:50 »

Itachi énekénél bennem is vegyes érzések voltak. Először: Lol. Utána: Najó, ez kicsit sok. A Végére: LOOOOL!

Van hogy azért vicces valami, mert túl sok xD Például a Family Guyban van egy rész amikor Peter beüti a bokáját. Két percig csak térdel a földön és fájlalja a térdét, hogy: "Sssz... áu. Sssz... áu." Iszonyat nagy ikszdé De télleg az volt a legkevésbé vicces része. De Kisame szövege a végén az egészet megmentette Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #2564 Dátum: 10 jan 20, 18:28:19 »

Nagyon király volt 3x néztem meg egymás után és még mindig szakadok a röhögéstől.És Sasori továbbra is köztünk él  Nevet
Tényleg,milyen zene megy a végén? (Ha már kérdezték bocsi...)
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!