24 jún 16, 15:10:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455929 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #1995 Dátum: 09 nov 17, 16:06:40 »

öcsém ez nagyon állat volt.  bow bow
főleg a zene tette rá legjobban lol faktort  Nevet
kár hogy várni kell rá még 13 napot.  Szomorú Szomorú
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #1996 Dátum: 09 nov 17, 16:17:19 »

Nagyon jóóóóó!!!  bow bow bow bow

Egy baj van a Filmmel. Hogy ilyen sokat kell még rá várni.  Nevet Nevet
Imádom az egész sorozatot, muszáj lesz megnéznem még néhányszor a Film előtt... és után.  Nevet Nevet
Am melyik zene megy a trailer alatt?  smirksweat
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #1997 Dátum: 09 nov 17, 19:45:00 »

ez ikszdé imádom. a droidikáknál majdnem leestem a székről nekem kicsit elmebeteg. de semmi több........ na jó IMÁDOMMMMMMM!!!!!!
Naplózva
Madarfoka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1998 Dátum: 09 nov 17, 21:08:01 »

Tök király. Már nagyon várom néha elvonási tünetek jelentkeznek a hosszú várakozásban. Remélem jó hosszú 5-6 órás lesz   Ördögi. Nahjó ez ábrándozás bár szerintem elképzelhető mert ha azt számoljuk hogy 2 hét volt egy 7-10 perces rész akkor elképzelhető, hogy elkapta az ihlet Danit és szorgalmas csapatával lese bírnak állni. Hajrá Várom/várjuk nagyon. bow
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #1999 Dátum: 09 nov 17, 21:13:02 »

Mivel már levolt írva, hogy mennyi perc is, szerintem inkább olvass vissza sztem olyan max.
1-2 oldalt...
Naplózva

ata007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2000 Dátum: 09 nov 17, 21:44:26 »

Akinek nehezére jár visszamenni 1 kemény oldalt annak leirom hogy KB :40 betűzőm. ( en e gé ipszilon vé e en pé e er cé) egy pszihologus se betűzhette le volna jobban:D ám nagyon komoly resz lessz! Az összes jó volt:D Dani igéretedet betartottad:D ősszel lessz:D uccsó nap jól kiszámítottad:D és gratula az összeshez:) csak igy tovább és rem folytatod:)

u.i.: 5-6 óra ember?? te nem vagy észnél. a történetet is ki kell találni (gondolom)... és az majdnem annyi ideig tart még megszerkeszti a vidit. tudod 1mp-hez hány képkocka kell?? ezután számolj... (ne ugy hogy 2 hét alatt 7 perc... jóember..)
ha rájöttél az eredményre irj. ha nemtod hány képkocka kell 40 perchez. akkor meg ne magyarázkodj:) köszönöm a forum nevében iss. Lassan már kitalálod hoyg orochimaru feltámasztja magdinénit és betelepül az akatsuki mellé a kertész család nem?? istenem ennyi észt:D téged is rossz helyen találtak meg.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 17, 21:51:08 írta ata007 » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2001 Dátum: 09 nov 17, 21:50:54 »

Azért ennyire nem kéne pólyás szinten írni....Csak megérti amit mondasz...ha meg nem,akkor az sz*r ügy smirksweat Megnéztem a trailert és.....Alig bírok várni.... Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2002 Dátum: 09 nov 17, 21:53:08 »

13 nap az már SEMMI ahoz képest amennyit vártunk:D DE MEGÉRI és ez a fő. szerintem (csirkepower ikszdé)
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2003 Dátum: 09 nov 17, 22:40:13 »

Ata007... és teee tuudooood mennyi képkocka kell egy másodpercbe? heh?ikszdé (Főleg hogy mindig változik, és egy képkocka több másodpercig van kint? (az egy más dolog, hogy a bs player hány kockát ír ki...ikszdé)
Jön-nek-már a dro-i-di-kák!!!
Dant-Cnek nem kell kitaláni a történetet, azt a midikloriánok látatják vele hogy mit FOG RAJZOLNI! ... Így könnyű!XD
Sasori a báb Droidkészítő mesterXD!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #2004 Dátum: 09 nov 17, 23:07:37 »

Óriási előzetes!
És tényleg ősszel kijön:ősz utolsó napján  Nevet
De már várom,a képek alapján nem lesz semmi... bow
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2005 Dátum: 09 nov 18, 01:13:18 »

jyuubi kid alias kroli94: A Trailer alatt futó szám címe: Edvard Grieg - In the Hall of the Mountain King (Vagy ahogy tetszik, a Hegykirály barlangjában. Nevet )

Dant-Cnek nem kell kitaláni a történetet, azt a midikloriánok látatják vele hogy mit FOG RAJZOLNI! ... Így könnyű!XD
x"D
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2006 Dátum: 09 nov 18, 07:12:14 »

Nem személyeskedve, de a gyengébbek kedvére közlöm:
napi szinten több órát tölt a gép elött rajzolva- sokszor máshonnan elvéve az idejét, itt értem pl a szórakozást- csak azért, hogy azt csinálja amit a legjobban szeret, nektek nekünk az élvezetünkre. S mégis voltak olyan email üzik, hogy Gordon R. módra a fejét verte a falba. 'Mit képzel, mikor lesz kész..., Szeptemberre ígérte...  meg a hasonlók.
No persze nem beszélve Murphy törvényéről, ami bedögölhet az be is dögöle. Már keményen szinkronizálna és a gépünk nem hajlandó elismerni a mikrofon személyét. Na most rohanás Pestre, egy anime által megismert kedves ismerős segítségével gyorsan új gép összedobása...
Nemcsak a rajz, de rengeteg háttér munka is fekszik ebben a projektben.
Egyszóval kitartás!
1780 képkocka (eddig)
Szerintem sokunknak két év is kellene a megrajzoláshoz.
Bocs a sok dumáért!
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #2007 Dátum: 09 nov 18, 07:30:11 »

Egyetértek veled Shikka-mama Nevet Nekem tbb mint 2 év és nem si lenne olyan minőségi xD
Amúytetszett a Trailler poénos volt tömör, de sokat kaptunk a filmből Nevet
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2008 Dátum: 09 nov 18, 11:54:04 »

Nagyon jó lett ez a trailer! Komolyan, Deidara pulcsiján akkorát röhögtem! xD
Ütős volt szerintem. Amikor a naptárat néztem november elején, rögtön az ugrott be, hogy még ebben a hónapban lesz film! *-*
Amúgy szerintem mindenki jobban fogja élvezni, ha várnia kell rá - legalábbis én így gondolom.
Sok sikert továbbra is Dant-C! =)
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2009 Dátum: 09 nov 18, 12:40:24 »


Én is egyetértek Shikka-mammával. Volt olyan alkotó, aki 5 Figyelmeztetés év alatt készítette el a pár perces animációját!
A gép problémáját is megértem. Általában a túlterhelés miatt döglik be a gép...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!