24 szep 26, 23:47:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540309 alkalommal)
0 Felhasználó és 101 vendég van a témában
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #1635 Dátum: 09 aug 03, 20:24:27 »

köze van ahhoz a lányok ( legjobb esetben ) havonta nagyon furcsán viselkednek xD xD xD
Naplózva

JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #1636 Dátum: 09 aug 03, 20:30:26 »

Most írok először,nem tudom,hogy jó lesz e ez!
Nagyon nagy ez az egész sorozat kár,hogy most nem lesz egy ideig,de legalább jön a film.
Sok sikert hozzá Dani!
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #1637 Dátum: 09 aug 03, 21:30:46 »

Kegyetlenül odavágós volt ez a rész. Az alap sztori nagyon jó, és ez felturbózva a Kishame-s stílussal + 1-2 apróság. Ami még jobban tetszik, a részek között van egyfajta összefüggés, egyik befolyásolja a másik eseményeit. GG!
Naplózva
Mollih
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1638 Dátum: 09 aug 03, 21:43:58 »

Amúgy át konvertáltam az összes részt 3gp-be, hogy feltudjam tenni telefonra, ha valakinek kell, akkor szóljon!  Nevet
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #1639 Dátum: 09 aug 03, 23:03:13 »

Hali! ha nem probléma Nekem dobhatsz egy PÜ-t linkekkel! megköszönném és ezer hálám érte!
Naplózva


Selorin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1640 Dátum: 09 aug 03, 23:47:05 »

Telefonra? Nem tudnád ide is belinkelni? Vagy elküldeni? Köszi!




Maláttam először, de nem utoljára az Egy akatsukis élete részeket és nekem aztán mindegy, hogy koppintás-e vagy sem, mert sokkal jobb és igényesebb az eredetinél.
Ha kevesebb káromkodás lenne benne még az öcsémnek is megmutatnám, mert behalok a sztorin. ikszdé
A legjobb: Zetsu oldalt cserél... Kész. ikszdé

Viszont van hozzá valahol angol felirat/szinkron esetleg?

Akkor halnék ki^^, ha Deidara egyik kézének szelleme összejönne/találkozna "D" kezével a VampireHunter D-ből. Nem rakjátok bele?^^

Bárcsak én tudnék ilyen jól rajzolni, meg történetet kitalálni! Nagyon ott van! Egy-két káromkodás nem lenne benne (Nem mind, csak egy kettő!), akkor 11 pont lenne és nem 10/10... Nevet
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #1641 Dátum: 09 aug 04, 00:18:11 »

Szerintem így jó,ahogy van.Káromkodás a velejárója.Pl. az anime/mangába Hidan se fogta magát vissza...
Szerintem az FWA fel sem ér hozzá.
Remélem Kisame nem veszti el azt a jó szokását,hogy rappel és készíti az Egy Cápa Élete-t Nevet
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1642 Dátum: 09 aug 04, 06:18:53 »

Szerintetek mi lenne ha megmutatnánk ezt Kishi-senseinek?Mert ez a sorozat már nekünk létszükségünk Nevet Én nagyon röhögtem a Kakuzu F t-s szemen,a Tsubasába a Birodalmi katonákXD


Mollih elküldenéd PÜ-be a linket?Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 04, 06:25:00 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Arkhamer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #1643 Dátum: 09 aug 04, 08:55:20 »

Selorin:

Három rész(régi szép idők, megszólaltak és bijuu szívás) angol feliratosan fenn van youtube-on Mosolyog
Naplózva

"Halni nem halhat meg az, ami öröklétig áll. Számlálatlan korok során enyészik a halál."
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #1644 Dátum: 09 aug 04, 09:19:19 »

Hát valami eszméletlen jó lett az új rész, és még mosogatás közben is a rapet dúdolom, mert nagyon szuper lett. A lehető legjobb módját választottad annak, hogy válaszolj azoknak, akik azt mondják, hogy koppintod az FWA-t, és ahogy a rap szól, a magyarok ennek ellenére ezt díjazzák.  Nevet Másodszor is megnéztem, és most megpróbáltam úgy nézni az egészet, hogy te vagy Kisame... és minden, amit mond, az a te véleményed. Tökéletesen egyetértek. Nem tudom, hány országban van még ilyen ügyes alkotó, mint te, de én bátran kimondom, (bár láttam asszem minden FWA részt) a tiéd kiüti őt a nyeregből.  Nevet Magas fölénnyel vezet, és nagyon drukkolok, hogy ne csak itt a Naruto-kunos fórumozók és látogatók ismerjék meg az 1AÉ-t, hanem legyen az méltán világhírű.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 04, 09:20:51 írta Ettike » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1645 Dátum: 09 aug 04, 09:44:34 »

Minek neked a Youtube? A www.naruto-kun.hu -ról letöltheted, de akár online meg is nézheted --> KATT! Innentől gondolom eligazodol. kacsint
És nekünk még engedélyünk is van Dant-C-től, hogy felpakoljuk, nem úgy mint egyes Youtubeos... hmm... egyénnek... ^^



Ezek az egyének azért töltik fel, hogy:

1: Angol fordítással is elérhető legyen.
2: Hogy azok is lássák akik nem ismerik a Naruto-kunt és nincsenek regisztrálva.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #1646 Dátum: 09 aug 04, 11:03:58 »

Én már vágom a szöveget, sőt még Kisame hangját és Tobiét is szinte majdnem teljesen tudom utánozni Mosolyog úgyhogy amikor éneklem akkor kicist sem néznek hülyének Nevet
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1647 Dátum: 09 aug 04, 12:17:55 »

OFF: Köszönöm szépen mindenkinek a sok segítséget és türelmet.  smirksweat  Végülis IE-vel sikerült letöltenem.  Nevet Győzelem a technika felett.  Kúl
Naplózva


ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #1648 Dátum: 09 aug 04, 12:18:07 »

én eddig vagy 10X de még fojtatom mer nem lehet abba hagyni Kisame felejthetetlen hangját és nem bítok betelni a kishalas alsónacival Nyelvesít
Naplózva

Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #1649 Dátum: 09 aug 04, 12:21:38 »

Én azzal a számmal nem birok betelni amit Pein hallgat....Nem szeretem a rockot de már vagy 20x meghallgattam azt a számot Nevet És az a PAIN-es polo, amin átvolt huzva az A az mekkora ötlet...nagyon nagy Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!