24 jún 16, 14:25:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455854 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #1215 Dátum: 09 jún 07, 14:34:53 »

Dani hozza a formáját, ez is király rész volt! (Melyik EAÉ rész nem jó egyáltalán? ikszdé) És a filmet (ami miatt ilyen lassan jött a mostani rész) én is várom persze. Mosolyog
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1216 Dátum: 09 jún 07, 14:46:27 »

LOL, ez a rész is nagyon nagy volt xD
"Gyönyörű, akrác sak én...ÁÁÁÁ...Hagyjál békén, Liza Minelli" ikszdé
A stílusváltások nagyon bejöttek...ikszdé
"Én viszont halhatatlan te sz*rf*szú, úgyhogy fekszik xD"

Kíváncsi leszek a filmre Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
kikosquall
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 57



« Válasz #1217 Dátum: 09 jún 07, 14:58:53 »

LOL most nézem csak hogy a rész végén is van egy kis rész  >.<# akkor már értem mért beszél mindenki valami filmről  Mosolyog
Naplózva
prtomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1218 Dátum: 09 jún 07, 15:27:30 »

hát ez nagyon nagy volt >.<# >.<# az az alien királynő a végén nagy volt Nevet csak így tovább  Nevet
Naplózva

Amikor az ember úgy érzi egy helyzetben,hogy a hülyeség már elérte a felső szintet,akkor jelenek meg én xD
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #1219 Dátum: 09 jún 07, 16:59:13 »

Dant-C: Most, ugye, hogy az OVA (film) jön, ugye azért utána lesznek még részek, mert nagyon élvezetes és sajnálnám ha abbamaradna. Szinte ezt várom a naruto anime és mangával együtt a legjobban Nevet Csak ez a kérdés maradt nekem hátra, és a résszel kapcsolatban már mindent megértettem Nyelvesít Nevet De végülis akkor az alien, szivatta meg az akatsukisokat, mivel ő gyártja!?! >.<# Gondolkozik Mosolyog
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1220 Dátum: 09 jún 07, 18:04:44 »

azon filozok hogy kakuzu konan testével miért nem utötte ki a pénzeket mikor épp super marioztak:D

Jééé! én is ezen töprengtem vasárnap délelőtt xD Lehet, hogy megfeledkezett a zöldhasúakról meg az érmékről, mióta lelket cseréltek.
Az is feltűnt, hogy a többiek egész másképp viselkedtek. Nemcsak arra gondoltam, hogy jól érzik magukat mások bőrében, hanem a saját stílusukat is eldobták, csak Deidara (Itachi testében) hmmm-ezett...
Viszont egy kicsit durva volt, hogy Konant sokkolóval megrázták, mert az egész úgy lett megalkotva, mintha a seggébe dugták volna (lásd: Konohai sportfeszt, amikor Sasuke Naruto fenekébe dugta a botot)  smirksweat smirksweat
A rajzolás meg az animálás is tetszett nekem, mint pl. amikor Tobi (Sasori testében) lóbálta a farkát, meg amikor meglátott egy almafát, "odacsusszant". Na, az elég vicces volt!  Nevet
De azért remélem, nem lesz eltúlozva majd az egész rajzolás, mert... mert, nem hiszem, hogy jó lesz. Hozzászoktunk ehhez  Izé José...
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #1221 Dátum: 09 jún 07, 18:36:57 »

Hát ez a rész... A legjobb az elején a Pein és Hidan közti "párbeszéd" - az nagyon ott van X"DDDDDD Kíváncsian várom a filmet, sok sikert hozzá ^_^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #1222 Dátum: 09 jún 07, 18:42:39 »

Egyszerűen minden tiszteletem! Már 3X megnéztem... A Bansou Tenines rész nekem is fájt, és a Ben10-es és a Marios részen szakadtam a röhögéstől, az arab terroristásnál meg már le is estem a székről...
> Am az miért van, hogy csak Itachi és Deidara cserélték fel a fejpántjukat?
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 07, 19:35:41 írta peti93 » Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #1223 Dátum: 09 jún 07, 19:24:30 »

Hehh ez is zsír lett  Nevet
,,Jah,épp házibulit tartanak a szomszédban." felső szobában mi történik..Nevet
az arab terrorista és a Kozmodiscos poén is nagy xD
Biztos a film is ilyen jó lesz! Pontosan
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1224 Dátum: 09 jún 07, 19:41:42 »

Hát ez nagyon nagy! ikszdé Teljes respect! Nekem főleg az alienes poén jött be, de a Bansou Tenines rész is nagyon nagy ikszdé
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #1225 Dátum: 09 jún 07, 19:57:42 »

én azon röhögtem még nagyot amikor pein elkussoltatta kakuzut a lopakodás miatt
+ egy kilenc öt nulla van :DxD
Naplózva
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #1226 Dátum: 09 jún 07, 19:59:18 »

Húú, nagyon király volt a mostani rész. xD  Nevet
Kemény volt, hogy Kisame nem csinálhatott semmit sem, már megsajnáltam őt. xD  Nevet
Nálam a Super Mariosnál verte ki a biztosítékot jó értelemben, hát akkor jó nagyott röhögtem.  Nevet
Szegény Konan is. xD Az őr jól helyre nyomta belé a sokkolót. xD
Hmm... 1AÉ- A film?  Gondolkozik  Jól  hangzik már várom azt is, ahogyan a kövi részt is.  Nevet  kacsint
De gondolom a film elkészítése már több lesz, mint egy hónap. Akár kb. lehet 2-3 hónap is.  Gondolkozik  kacsint
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #1227 Dátum: 09 jún 07, 20:11:50 »

Na ismét egy jó rész került ki Dani kezei közül, nagyon jó volt és szórakoztató és a grafika is részről-részre javúl, úgy hogy csak így tovább. Yóóóó
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1228 Dátum: 09 jún 07, 20:13:44 »


De gondolom a film elkészítése már több lesz, mint egy hónap. Akár kb. lehet 2-3 hónap is.  Gondolkozik  kacsint

Én abban reménykedtem hogy már kész egy része és nem kell annyit várni. Persze nem baj nem az csak...
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Vitli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1229 Dátum: 09 jún 07, 20:20:23 »

Erre nem tudok mit mondani, csak azt hogy kimondhatatlanul király rész. Eddig nem volt kedvenc részem, mert mindegyiket egyformán bírtam, de ez nálam akkora elismerést kapott, hogy ez a rész lett a kedvencem. Minden képkockája annyira el van találva, mintha egy profi csinálta volna. Tejes mértékben elkápráztatott benne minden   smirksweat.
Dani, szerintem te ezzel egy új műfajt teremtettél, ez már nem csupán parodizáció, vagy olyasmi, az EAÉ-nek akkora tisztelete van, mint akár egy animének, és rengeteget felülmúl.
Személy szerint a következő részeket sokkal jobban várom az EAÉ-ből, mint a Naruto-ból, mivel ez a mű a legjobb, amit valaha olyan dologból csináltak, amin, azt hitte mindenki, nem lehet túlteljesíteni.

Egyszóval: TISZTELET!!!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 07, 20:22:11 írta Vitli » Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!