24 jún 16, 15:22:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455945 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #285 Dátum: 09 jan 26, 20:49:41 »

szerintem , folytatni kellene az animét!
nem csak ilyen alap fun sztorit csinálni , hanem mivel hetente jelenik meg az anime, dani megcsinálhatnád a folytatást igy hamarabb látnánk valamit Mosolyog egyébként grat !
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Ilia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33

Filler-imádó


WWW
« Válasz #286 Dátum: 09 jan 26, 20:54:11 »

Nagyon jó lett :figyelmeztet:Először meglepődtem,hogy ki beszél Dei felől,de nagyon nagyot röhögtem,mikor kiderül,hogy a kezei. Ez a hangyák a gatyában fíling,meg külön jó volt.
Apropó,hogy kell hívni a Power Peineket ? Ki kell vetíteni egy rinengangt az égre,vagy mi ?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 20:55:24 írta Ilia » Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
"A szellemes visszavágás olyasvalami, ami huszonnégy órával később jut az ember eszébe."/Mark Twain/
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat."/Albert Einstein/
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #287 Dátum: 09 jan 26, 20:59:23 »

Valamennyire témába vágó: http://www.youtube.com/watch?v=jphN8yaYx0w <-- ezt nem kéne valahogyan töröltetni a youtube-ról? Tiszta hírnévrontás ez a felülszinkronizálás... :S Írtam is egy hsz-t a vidihez.

De jó hogy fent van youtube-on rendesben is az összes rész. Bírom a külföldi hsz-eket, amikor kérdik hogy ez milyen nyelven van xD

Egyébként ahogy írtam az eddigi részek egyszerűen fantasztikusak. Főleg a Dei'-es részek xD Ezért is lett a kedvencem ez a 8. rész. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 26, 21:05:36 írta kotosy » Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #288 Dátum: 09 jan 26, 21:44:08 »

Valamennyire témába vágó: http://www.youtube.com/watch?v=jphN8yaYx0w <-- ezt nem kéne valahogyan töröltetni a youtube-ról? Tiszta hírnévrontás ez a felülszinkronizálás... :S Írtam is egy hsz-t a vidihez.
Hát ezt  tényleg töröltetni kéne. Nem hinném, hogy Dant-c megengedte volna. Még ki is lett írva: Ezután letöröljem?????
A címe is rosszul lett írva, és még szinkron baki is volt. De egyáltalán minek kell átszinkronizálni? Nem tudom észnél van e az illető Lesütöttszemek Szomorú
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #289 Dátum: 09 jan 26, 22:37:30 »

Idézet
Valamennyire témába vágó: http://www.youtube.com/watch?v=jphN8yaYx0w <-- ezt nem kéne valahogyan töröltetni a youtube-ról? Tiszta hírnévrontás ez a felülszinkronizálás... :S Írtam is egy hsz-t a vidihez.

Ő egy srác, aki nagyon szeretett volna segíteni az 1AÉ szinkronmunkálataiban. Én ajánlottam neki, hogy szinkronizálja újra valamelyik epizód egy jelenetét. Azonban egy kis probléma miatt csak youtube-on tudtam ezt meghallgatni.
És hát ez volt ez a "csoda". smirksweat
De nem igazán értem miért nem törölte még le. Hmm?

Aysee: Naruto hangját uncsitesóm kölcsönözte. És nem hiába, mivel szerintem Naruto eredeti, japán hangjára is nagyon hasonlít. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #290 Dátum: 09 jan 27, 06:59:20 »

huppsz   smirksweat akkor vissza minden amit írtam  >.<#
De azért már letörölhetné  Pirul
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #291 Dátum: 09 jan 27, 10:15:33 »


Hmmm... észrevettem, hogy egy-egy részben meleg helyzetek vannak  smirksweat Hát erről nem Dant-C tehet, mert az Akatsukiban több a fiú és az egyetlenegy lány Konan  Nyelvesít
De azért élvezem... főleg Deidara tánca kiütött. heh!heh!   És, hogy egyesek lánynak nézik. Nem csodálom, mert az eredeti változatban is olyan lányosra rajzolták
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #292 Dátum: 09 jan 27, 10:46:03 »

Deh nem lááány xDDD Mert... mert... ő, egy helyes paseee! ikszdé És, és... wah... nembírom megunni, még itt a suliban is, megnéztem egy csomószor. Nevet Szeretünk Dant-C, és a "szinkroncsapatát"!! Mosolyog Mosolyog
Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #293 Dátum: 09 jan 27, 16:21:43 »

Mikor az ember azt hinné hogy ennél már nem tudsz betegebb ötleteket csinálni... csalódnia kell. ikszdé Ez a Power Paines jó volt. ikszdé Konant meg mintha egyre sexybbre rajzolnád. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #294 Dátum: 09 jan 27, 17:06:41 »

Nah lehet hogy már írtátok máskor, de miért nincs a tagoknak és minden más szereplőnek, rajta a jele a fejvédőjén?(az a vasból készült izé:))
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #295 Dátum: 09 jan 27, 17:09:57 »

gondolom azé mert nem lenne könnyű minden karira megcsinálni + sztem így egyedibb az egész... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #296 Dátum: 09 jan 27, 17:47:03 »

Én most néztem meg úgy kb a 7. résznél tartok, sztem tök vicces Nevet Bár van egy két hiba de ez nem lényeges.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #297 Dátum: 09 jan 27, 18:40:46 »

Volt olyan külföldi, aki youtube-on nézte ezt a rajzfilmet és azt írta, hogy tetszett neki, annak ellenére, hogy nem értette  Nevet
Azt megmondom, hogy én nem tudom és nem is akarom elsajátítani a visszaolvasás no jutsut  smirksweat... de egyszer vki megemlítette itt, hogy nem lehet igazán lefordítani a szöveget, mert akkor elrontjuk a poént. Mert a magyar másmilyen nyelv.
Elgondolkoztam ezen. Hidan szövegét így fordítanám le: I don't care! (magyarban: Leszarom!) Konan meglepődését pedig így: EH? Nem What? mert külföldön a helyzettől függően használnak ilyeneket: Eh? What? Huh?. És mi pedig Mi? -re fordítjuk, mert így értelmesebb...

Remélem, febr. végén kijön a legújabb rész. Hajrá Dant-C!  bow bow
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #298 Dátum: 09 jan 27, 19:41:20 »

... Hidan szövegét így fordítanám le: I don't care! (magyarban: Lesz*rom!) ...

Ennek pedig pont van angol megfelelője:
I don't give a shit! - Le se sz*rom!

ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35

Naruto,Fairy Tail,One Piece FAN


« Válasz #299 Dátum: 09 jan 27, 20:23:20 »

hát ez a rész tarol itt  Nevet
szerintem a szinkronhagokat mikor felvették akkor is röhöghettek párat hiszen ilyeneken ki ne röhögne
ha nem néztem meg 10x akkor 1x sem
köszi szépen csak így tovább Dani
Naplózva

"Kaizoku oni ore wa naru!"
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!