24 ápr 28, 20:41:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szívesen laknál Japánban?
igen
nem
mi az a "Japán"?

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Laknál Japánban?  (Megtekintve 72099 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #15 Dátum: 08 dec 12, 23:01:24 »

Én élnék kinn. Jelenlegi terveim szerint egy mérnöki és egy tanári diploma és Go to Japan. :DMinden teccik és am is "ez egy *urva ország" ahonnan "el lehet menni" és nem szeretném ha agyerekeim eg yilyen helyen nőnének fel. Pontosan
ennyi  Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #16 Dátum: 08 dec 12, 23:04:09 »

Simán élnék kint csak egyedül az ottani kajákkal lenne gondom!
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #17 Dátum: 08 dec 12, 23:05:23 »

egyetértek az én terveimben is szerepel az ország elhagyása.
hogy japán lessz a cél? ez még a jövő zenéje. élni élnék kint szivesen. de nem hiszem hogy ott kötnék ki a végén... de egy biztos Japán földet taposni azt fogok.
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #18 Dátum: 08 dec 13, 12:21:52 »

Jó lenne,mert akkor egy csomó animés cuccot tudnék venni.^^Lenne hátránya is. smirksweat Csak nem tudom az mi lenne.Mondjuk a furcsa kaják,szokások,öltözködések... stb. Sír
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #19 Dátum: 08 dec 13, 12:39:04 »

Mint a szél. Nevet A kaja, a levegő a marhaságok az egyenruhák a suliban  Ördögi Nevet
Naplózva
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #20 Dátum: 08 dec 13, 15:47:37 »

Egyértelműen nem. A kultúra és a nyelv tetszik, de hogy egy egész életen át ott lakjak, neveljek gyereket, dolgozzak -egyszóval éljek-, egyszerűen elképzelhetetlen..
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #21 Dátum: 08 dec 13, 18:52:41 »

Igen! Miért:Csak Nyelvesít
Sokkal normálisabbak az emberek mint itt, és a megélhetés is jobb.(ezeket nem tudom biztosan, de ennél rosszabb nem lehet)
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #22 Dátum: 08 dec 13, 19:08:42 »

hogyaretekbene ?
nézzük mennyi jo dologvanott... occso mangák.. narutot is  rögtön tv  ben nézheted.. és a  suli.. *____* az az egyenruha amit  a csajok hordanak *___*
gondoljbele rövidszoknya és blúz *__* ááááálat  xDDDD  

Ahha.. a suli... kilenckor kezdődik, amire fél órával hamarabb be kell érni, mivel minden nap első órában van egy osztályfőnöki óra... egy óra 50 perces.. szombaton is járnak suliba.. április 1-én kezdődik a szünet és március 31-én lesz vége.. (Mintha nem lenne szünetük :O ) szal eléggé szigorú az a japán suli Durci


Deeee áhhh... minden vágyam, hogy ott legyek... egyszer muszáj kimennem nyaralni japánba. Mosolyog A másik célom meg Anglia, amit szintén imádok.. :DD Legalábbis azóta, hogy voltam ott xD Bár, azért Írországgal és főleg Norvégiával is kacsintgatok. Nevet (Főleg Norvégiával. Első helyen van a "megszeretném látogatni" listámon. ) Japánt meg mindig imádtam, csak eléggé nehéz lenne megszokni az ottani kultúrát, még egy nyaralás erejéig is, de minden bizonnyal érdekes lenne. (Meg ugye az időeltolódás, a zsúfoltság...De a japán tájak hihetetlenül szépek) ezért jött be a másik, angliai lehetőség... mivel nyáron Magyarországon tuti, hogy nem maradunk  Nyelvesít (Még ha mindennél jobban szeretem is Mosolyog )  legalábbis remélem, bááár egyre jobban szeretnék elmenni Visegrádra és körbejárni az egész Pilist, szóval kitudja, ez már jobban vonzz, mint bármilyen külföldi ország.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 29, 19:04:47 írta Saphira » Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #23 Dátum: 08 dec 13, 19:24:08 »

Ehhez már csak azt tenném hozzá, hogy egyáltalán nem mini szoknyában járnak a lányok.  Pojén Hanem általában térdig érő, vagy hosszabb szoknyába. Ez a miniszoknyás egyenruhás dolog csak az animékben/mangákban van így.  Mosolyog

Amúgy én nem igazán tudom eldönteni, hogy élnék-e ott vagy sem. Egy pár évre biztos kimennék és lehet, hogy annyira megszeretném, hogy itt maradnék, de ebben nem vagyok biztos. Nagyon nehéz eldönteni, hogy kivel, hogy beszélj ill. viselkedj. Nem mindegy ám, hogy kinek mit mondasz és az sem, hogy hogyan teszed azt.  Pirul De ez még a jövő zenéje, majd meglátjuk. Lehet, hogy 10-15 év múlva japánból írok.  Pojén
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #24 Dátum: 08 dec 13, 22:38:46 »

Bármikor szívesen kimennék, persze azért lehet, hogy nem élnék kint egész életemben, de egy olyan 5 év körül (jó az talán kicsit sok, de 1-2 évet) kinn maradnék megismerni az országot. Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #25 Dátum: 08 dec 14, 12:15:21 »

Hát... ezt a "Kurvaországot" el lehet hagyni xD......
De tuti nem japánba mennék. Túl idegen nekem, jó, pár évre kimenék tanulni és kész.
De, hogy ott éljem le az életemet?

A kölköknek kell a jó magyar kaja, nehogymár halakon meg mindenféle hányadékon éljenek xD.....
A másik, hogy én se bírom a japán kajákat. és kint, nem nagyon lehet normál alapanyagokat beszerezni. Mint pl.: tejfől, meg túró Mosolyog.
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #26 Dátum: 08 dec 15, 16:46:11 »

Na igen, a kaja. A rizs eg a hús még elmegy, mert szeretem, de halat semmi pénzért nem ennék. Elég már hogy a koleszban is majdnem minden 2. héten van (van mikor 2 nap után is...) Na de nem offolok...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #27 Dátum: 08 dec 15, 16:56:50 »

hm nekem a kajákkal nem feltétlen lenne bajom pl minden féle tengeri dolgot szivesen meg eszek Bár lehet hogy pár héten belül Könyörögnék egy kis marha vagy Disznóhúsért de biztos hogy az is van ikszdé
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #28 Dátum: 08 dec 15, 18:01:31 »

Én laknék Japánban. Természetesen csak 1 évig.  Nevet
Naplózva
Owner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18

ALL HAIL OF! 8o|


« Válasz #29 Dátum: 08 dec 16, 00:40:48 »

Én szívesen laknék ott! Vajon mennyire bámulnának meg a japánok egy 14 éves szőke srácot? xD
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!