24 szep 29, 00:15:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 80
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Animék a hazai televíziók adásaiban. (Változás a téma nevében. Olvasni 1. hsz)  (Megtekintve 236693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #225 Dátum: 08 jan 21, 23:20:33 »

Visszatérünk a gyökerekhez... némafilm Nevet Nagyapa épp tegnap nézett vlmilyet, ajánlotta is x'D

Hmm... viszont Orihime bátyjának a hollow-hangja... amikor betört a 2. epizód végén Ichigo szobájába... úgy hallottam, mintha kiáltozott volna a szinkronhang is + az eredeti, süvítő, originál japán hang is ott lett volna alatta ;D Ti mit mondotok...? (vagy csak megint én vagyok ilyen éles fülű... hmm... jó tudni, hogy mégse veszett teljesen kárba az a pár év, amikor zenét tanultam :-X :-[ )
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #226 Dátum: 08 jan 21, 23:27:49 »

Hűű arra nem figyeltem, szerintem jól hallottad, mert Chakra is írt ilyet MSNen, hogy a "good morning Ichigo" szöveg bennemaradt x'D

Figyeljetek... végülis tök szerencsések vagyunk... Kaptunk egy Bleach 3 az 1-ben szinkront ikszdé Kár hogy nem mi választjuk a nyelvet, hanem ők keverik be az angol~magyar~japán hangokat Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #227 Dátum: 08 jan 21, 23:35:42 »

A "Good morning, Ichigo!" az Isshin magyar hangjától származott Nevet Sztem direkt hagyták ott... esetleg valaki úgy tesz, mint én és asszociál a Good Morning, Vietnam!-ra... vagy nem... :-X
Vagy japánban is angolul mondta? Mer' akkor lehet, azért hagyták benne ;D ~majd megnézi~ Csak akkor meg azt nem értem, a hollow-t miért nem hagyták úgy, meg a plus-t... még a purasu is jobb lett volna...ˇˇ" de ez a teljes lélek egy darabig eltartott, mire leesett... mint a dzsenin a dzsetiksz nyárutójában x'D
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #228 Dátum: 08 jan 21, 23:39:28 »

Engem a legjobban Chad hangja ütött szíven. Szomorú
Hogy adhattak szegénynek ilyen borzalmas hangot?
Ez nálam az 5-ös skálán a 3-asról leviszi az egészet a 2-esre, mert a szinkronok egy párnával a fülemen nem olyan rosszak. Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #229 Dátum: 08 jan 22, 02:13:40 »

Ichigonak az a Pukimon Ash Ketchap hang... kicsit fura de néha jól belőtte Nevet... Sado borzalom... de a többiek... váóóóó vauuu...
Szadonak volt Ash a hangja. Szegény nagyon nem illik hozzá ikszdé Icsigonak meg Xellos a Slayersből. Szegény, ő se illik hozzá.
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #230 Dátum: 08 jan 22, 05:46:38 »

igazából nem értem minek a lázongás a helyetekben örülnék h van bleach nempedig csak az állandó fika....ittvannak a szinkronghangok részletesen http://www.animaxtv.hu/GetNewsContent/760

off én csongi hangját rögtön felismertem mert ö a The Grenam együttes énekese...hallassatok bele on
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #231 Dátum: 08 jan 22, 09:20:08 »

De rohadtul gáz a Bleach szinkronja. A többi animaxos szinkronnal nem volt túl nagy bajom de ez valami retenetetes.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #232 Dátum: 08 jan 22, 16:12:37 »

De kényesek vagytok,a szinkron jó lett,Ichigo hangja az egyetlen negatívum.(Cart,Ash hangját Chad kapta megXD)
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #233 Dátum: 08 jan 22, 21:36:39 »

AAAAAAAAAAA...
en majdnem felekasztottam ma reggel magam... nekem elozo heten egesz heten nem ment az Animax... gondolm nallatok is volt ilyen problema... nehol... hat persze hetfon megy es EN majd megorulok hogy Nem nezhetem a Bleac-et mert nem megy az Animax... mar beletorodtem mikor reggel kidul hogy ment.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Szomorú
amugy most meg Valamilyen Kelet vagy Kozepeuropai nyelv felirata megy... HEHE...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #234 Dátum: 08 jan 23, 10:39:29 »

Nos, most én is csak az előszobában tudtam nézni az animaxet, mert ott digi tv van, az én szobámban meg kábel tv. És onnan meg folyamatosan szedik le a csatornákat..  :-X Am.. a kábelen nekem is hétfő óta (múlthét hétfő) nincs animax...  :-X  Nevet
Am.. jó, hogy van Bleach, de Ichigo hangja nekem sem jött be. Bár látom megoszlanak a vélemények, én mégis örülök, hogy leadják..  Nevet
Naplózva

Gaarathebest
Vendég
« Válasz #235 Dátum: 08 jan 27, 15:41:39 »

Mellesleg nincs egy oldal ahonnan az Animaxos Sorozatokat le lehet tölteni magyar szinkronnal?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #236 Dátum: 08 jan 27, 16:06:35 »

Az FMA és a Blood+ torrentel tölthető a mininov.org-rol (vagy marha gyors, vagy marha lassu)

vagy http://paradise.sour.hu/newseven/system/view/view_news.php?rand=26251
Blood+, FMA, Bleach

Többet nem tudok.
Én mondjuk a Jigoku Shoujo-ra lennék kiváncsi, de az shol sincs. De legalább tudom, hogy nemsokára nálunk is lessz Animax, pontossaban már vagy két hónapja kellene lennie.
Naplózva

Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #237 Dátum: 08 jan 28, 02:07:57 »

Death Note - A halállista előzetes: http://shearer.wordpress.com/2008/01/22/death-note-a-halalista/
A sorozatban is magyarul fogják kiírni a részek félidejénél látható szöveget. Digiseknél és UPC-seknél csehül.
A magyar hangoktól előre félek, nem érzek különösebb késztetést arra, hogy belenézzek, majd csak a fórumozók véleménye után...ha pozitív vélemények lesznek. Attól már előre félek, hogy Raito helyett Light-t mondanak, Rjúku helyett Riuk-t.
Naplózva
Matsure-kun-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #238 Dátum: 08 jan 29, 18:44:58 »

Jah nekem se volt sokáig és lemaradtam egy csomo kedvenc animémről !!!!!! :'(
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #239 Dátum: 08 jan 30, 17:56:33 »

Úgy néz ki, hogy már nálunk is van Animax, ami pont a Bleach töltése közt derült ki. Mondjuk a mai nap nem sok érdekeség lessz számomra, Kivéve az Ayakashi Ayashi-t, de legalább majd tudom nézni a Death Note-ot
Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 80
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!