24 ápr 28, 07:12:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 3. mozi - A Tűz Akaratának örökösei  (Megtekintve 72235 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #225 Dátum: 10 nov 14, 17:59:23 »

Srácok, letöltési linket nem tudnátok adni? mert próbáltam leszedni a narutolkunos verziót, de nem találom, jah és nartuo-kun os felirat is kellene hozzá, pm.be ha lehet köszi előre is

Itt megtalálod: http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=471
A feliratot és a videót is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
penge792
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #226 Dátum: 11 jan 11, 14:16:16 »

nekem ez tetszett leginkább sok benne az érdekes jelenet de leginkább a vége jött be mert it kezd izgalmas leni a sztori  bow  bow  bow
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #227 Dátum: 11 jan 20, 17:11:26 »

egyetértek, a Shippuuden Movie-kból ez tetszett a legjobban. hálás vagyok Narutonak, hála neki nem halt meg Kakashi. és mondjuk a film értelmi szerzőjének is, mert őmiatta ment utána Naruto xD
pár érzelgős jelenetet kihagyhattak volna Nyelvesít de eddig ez tetszett a legjobban *-*
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #228 Dátum: 11 jan 21, 18:33:05 »

Jaja , Best Movie mind közül. Én ebben azt tolerálom , hogy nincs benne filler karakter ,akit meg kell védeni , vagy nyavalyog stb. Az összes többi movie-ban van 1 , de ebben nincs Nevet. A vége az nekem is nagyon bejött , meg ahogy harcolnak a kimérák ellen az is jó volt. Azt birom ,hogy Naruto most épp Kakashit akarta megmenteni és a többi barátja meg nem érdekelte , meg is verte volna őket. Mint pl: Gara-t. Csórikámat a shipp elején annyira megakarta menteni Naruto , most meg le se sz#rja és még verekszik is vele xD.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #229 Dátum: 11 márc 18, 10:02:24 »

Véleményem szerint ez a legrosszabb movie. Katasztrófa. Bánom, hogy láttam. Amit Kakashival műveltek gyalázat volt. Egy értelmes harc nem volt benne. Hiányzott belőle minden. Annyira nem sikerült maradandót alkotni, hogy azt se tudom kik voltak benne az ellenfelek és a szereplők Naruto meg Kakashi ennyi:D. Gyalázatos volt.
One piece 10 movieját is alul múlta pedig aztán azt nehéz:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #230 Dátum: 11 dec 11, 17:20:16 »

egyetértek, a Shippuuden Movie-kból ez tetszett a legjobban. hálás vagyok Narutonak, hála neki nem halt meg Kakashi. és mondjuk a film értelmi szerzőjének is, mert őmiatta ment utána Naruto xD
pár érzelgős jelenetet kihagyhattak volna Nyelvesít de eddig ez tetszett a legjobban *-*

Ebbe kicsit belekötnék.. most megnéztem a sima Narutoból az 1est meg a 3ast és hát sokkal több az akció is, viszont a nyavalygós sírós jelenetekre egyre inkább allergiás leszek.. most komolyan egy dagadék felnőtt bőgve viszi Narutót? hanyattestem a nyálon. Ettől függetlenül tök jó volt..

Ezt a moviet is azthiszem újra meg fogom nézni, de ahogy Hiei  is mondta, akció alig, van benn pár jó rész de "Amit Kakashival műveltek gyalázat volt. " na igen. Szomorú hát érdemel ő iylet? ikszdé mégis talán ez tetszik még mindig a Shippuu Moviek közül, remélem az 5ösbe vagy később még produkálnak valami olyat ami nos...különlegs lenne..túl sokat várnék..?

amúgy néha el sem hiszem miket írogattam pár hónapja..(jelenleg meg sokan nem hiszik el hogy ilyeneket írogatok ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 17:22:01 írta ^^ » Naplózva

power
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1



« Válasz #231 Dátum: 13 máj 30, 09:31:14 »

Sziasztok!

Én mostanában szeretném megnézni a shippudden movikat (3-tól felfelé), de sehol sem tudom leszedni magát a movikat, még ezen az oldalon is csak a feliratokat.  Szomorú

Tudtok esetleg olyan torrent-direct –es vagy bármilyen linket vagy helyet ahol le tudnám tölteni a Shippu mozikat? 
Naplózva
John Adams
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #232 Dátum: 14 jan 26, 17:45:42 »

Sziasztok!

A segítségeteket akarom kérni.

Nagyon megszeretném nézni ezt a Naruto mozi filmet próbáltam itt leszedni,de csak a feliratot találtam meg a vidót nem.

be vagyok jelentkezve a Naruto-kun.hu-ra ide a fórumra és a Letöltéseknél a Torrent Trackere is és már körülnéztem mindenhol nem találom csak a feliratot.

Tudnátok segíteni nekem?

Előre is köszönöm a segítséget!

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #233 Dátum: 14 jan 27, 01:34:27 »

http://www.naruto-kun.hu/news.php?rowstart=1414
Remélem valamelyik link csak működik még.  Mosolyog

ha nem, akkor próbálkozz ezek közt
http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=shippuuden+movie+3
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 01:38:48 írta Shiro » Naplózva

John Adams
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #234 Dátum: 14 jan 27, 17:42:22 »

Köszi szépen a segítséget! Mosolyog

Még annyit,hogy a Naruto-kun.hu-s linkre rá kattintottam megtaláltam a Naruto Shippuuden 3. mozi-t,de van egy csomó letölthető link,innen nekem melyiket kéne letöltenem,hogy megtudjam nézni a videót.

Bocsánat a buta kérdésekért,de nem tudom és nem akarok butaságot csinálni. Mosolyog

Megnéztem a másik linket is amit adtál,de itt is van 1000 Naruto Shippuuden 3. mozi,ezért is kérdezem,mert nem tudom melyik jó nekem,melyik a jó ezek közül?

Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!