24 ápr 27, 21:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 3. mozi - A Tűz Akaratának örökösei  (Megtekintve 72231 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #210 Dátum: 10 máj 01, 12:56:40 »

A "legendával" értek egyet. Itt semmi izgalom nem volt.

4ik ninja hábarú? Tobi után már meg se lepődöm, és az legalább valós. Megint alapból 4en vannak a rosszak, itt sincs semmi uj. A Kekkei genkaios ötlet meg olyan Orochimarus... szó szó, kifogytak az eredeti ötletekből:D
Naplózva







vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #211 Dátum: 10 máj 01, 18:33:03 »

Hát megnéztem.Nem tudom mit mondjak.Engem nagyon zavartak az egykezes rasenganok.De annyira nem volt rossz csak hát...... én többet vártam.
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #212 Dátum: 10 máj 01, 22:06:15 »

Unalmas unalmas unalmas ,a csávó elment volna orochimaru példaképének ,semmi eredetiség nincs benne ,meg a tenyere olyan volt ,mint az Inuyasaban az egyik tagnak .elnyelt mindent.Meg mikor ezredjére mondták ,hogy "Ezt jelenti neki a Tűz akarata"Mondom áhhhhh,meg őszintén most a Homok minek ment a frontra Konoha ellen?Idegesítő Sakuráról nem is ejtek szót...
Naplózva
naoshika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #213 Dátum: 10 máj 02, 19:09:03 »

Sziasztok!
Letöltöttem a Gomplayer-t és nekem nincsen hangja a filmnek. Mi lehet a baj?? egíííítsééég! Már egy hete nem tudtam megnézi és lassan idegösszeroppanást kapok...  Ohh My God Remélem nem voltam nagyon off. Pojén
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #214 Dátum: 10 máj 02, 19:24:06 »

próbáld meg a KMPlayert.Nekem eddig mindent lejátszott Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #215 Dátum: 10 máj 02, 23:30:06 »

CCCP codec csomag + Bsplayer vagy Media Player Classic. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #216 Dátum: 10 máj 05, 21:20:14 »

Sziasztok nem tudom hogy lehet e ilyet vagy mifene akit érdekel a film zenéje nekem van 1 pár db nem tudom torrenten van e fenn nektek mert ott nem vagyok csak ha kell elküldöm szivesen vkinek.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #217 Dátum: 10 máj 07, 12:08:03 »

Megnéztema movie-t... Egy hete próbáltam magam rávenni... Az egész belefér az 'elmegy' kategóriába...

A tűz akarata egy tök jó dolog, de hogy mindenkinek mást jelent az még oké, de hogy üssék is egymást... A kommunikáció hiánya megint megvolt a történetben... Shikamaru nem mondja el Kakashi tervét Narutonak, Shikamaru meg akarja állítani Narutoékat, mert neki az a tűtz akarata, hogy ... Naruto meg akarja menteni szeretett senseijét, mert neki az a tűz akarata, hogy ... Naruto terve magában foglalja Shikamaru tervét is, de Shikamaru a 200 feleti IQ-s zseni ezt nem vette számításba...

Az egész movie hasonlított számomra egy AMV-hez... Az animéből kivágott jeleneteket nem értem, miért kellett újra szinkronizálni... Szerintem jó volt az úgy, ahogy kivágták... persze nem értek ehhez annyira... Lehet, hogy az alatta futó zene, vagy effektek stb miatt kellett? Gondolkozik MInd1...

Nem értem, hogy a movie-k végén miért kell valakinek mindig szerelmesnek lennie Narutoba?! Persze itt Kakashi nem volt az, csak mindenki azt hitte... Ráadásul kicsit furcsának tartottam, hogy ezt pont Naruto kéri számon Kakashin... A japánok humora furcsa... Persze vicces volt, amikor Sai magyaráz, de a többit kicsit erőltetettnek éreztem... Nem értem még mindig, hogy Narutot miért állítják be ennyire gyp-snek a moviekban. Az elsőben is, a másodikban mondjuk nem annyira, de most megint... Érdekes...
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #218 Dátum: 10 máj 07, 17:45:59 »

six hagy ne írjam le mi a véleményem Naruto lehúzásáról ,meg arról mikor csak megkérdezte Saukárt ,hogy van Sai ,erre az lekevert neki egyet pff ,de utálom a karakterét ,egyébként nekem az itteni főgonosz tetszett ,jók voltak a képességei és látványosa harcolt ,szerintem többet is kilehetett volna hozni belőle ,ha már rááldozzák a pénzt , keríthettek volna valami ütősebb storyt ,mindegy ők tudják.
    Igen ez engem is felidegesít ,hogy egymást támadják ahelyett hogy megbeszélnék mi van ,Kakashi is a hülye tervével .... Aztán simán bedarálták ezt a Hirukot ,FRS megoldotta Kamui is ott van pedig ,nah mindegy csak olyan erőltetett és gyerekes volt az egész. 
Naplózva
OMEGA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #219 Dátum: 10 jún 23, 11:12:21 »

Nem tudom, hogy elhangzott-e már, de a The KMPlayer program nem tudja megnyitni, sőt a kodeket sem tudja frissíteni, milyen program kell hozzá?
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #220 Dátum: 10 jún 23, 13:43:04 »

vlc player és a Media Player Classic biztos lejátssza. Nálam a winamp is lejátssza, Gondolom a BS player, Nero ShowTime-al múkódna. Többet nem jut eszembe.

De érdemes a Windóz Codec pack-ot v. K-Lite v. DivX Codec-jét  leszedni előtte.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 13:44:09 írta Cupak666 » Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #221 Dátum: 10 jún 23, 18:34:23 »

Nekem is volt ilyen gondom, de megoldotta a real alternative nevű program telepítése.

http://www.free-codecs.com/download/real_alternative.htm

Egyébként nekem a többi lejátszó sem akarta lejátszani. Ezért kénytelen voltam megoldást találni a KMPlayerhez, mivel az nem lassítja be a gépemet Hümm-hümm
Naplózva
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #222 Dátum: 10 júl 24, 15:06:11 »

Hát nekem személy szerint ez nagyon tetszett. Meg az összes movie is. A főgonosz is jó volt, meg az is, hogy most mindenki benne volt a buliban! Nevet  Pojén Sírtam volna Kakashi után...  De összességében jó kis film volt ez is!  Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #223 Dátum: 10 nov 13, 15:51:37 »

Srácok, letöltési linket nem tudnátok adni? mert próbáltam leszedni a narutolkunos verziót, de nem találom, jah és nartuo-kun os felirat is kellene hozzá, pm.be ha lehet köszi előre is
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #224 Dátum: 10 nov 14, 01:15:29 »

Hűű.. hát mit is mondjak.. Oké, oké. Van egy csaj (vagy csávó?) aki annó ezt csinálta, meg azt csinálta stb.. stb.. bocsánat, de most komolyan, máshogy nem tudták volna kivitelezni? Valami más miatt, mert az hogy világuralom stb.. stb.. már rohadt unalmas kezd lenni. Szinte az összes movie fő gonosz világuralomra akart törni. Miért nem tudott volna azért harcolni Kakashi ellen mert pl.: gyerekkorába megette a hambiját ezért bosszút akar állni? Az lehet jobb lenne... Nevet De ez... egyszerűen áhh... és most komolyan? Orochimaru volt a fulltáp őrült tudós aki a sok jutsu és vérvonal megszerzésére törekedett. Ez a fő gonosz ez most mi? Nyelvesít Na mind1. Ami még helyenként kiakasztott az, az ahogy Narutoék egymással viselkedtek, de ezt inkább nem fejtem ki, mert aki látta most tudja mire értem ezt. A poénok az egyetlen pozitívum, ahogy Sai álldogált az infúzióval miközben Naruto majdnem leverte.. Nyelvesít meg a könyv.. ikszdé a vége pedig, hát nem tudom. Nem dobtam el az agyam de jobb a semminél.

(bocsánat az esetleges kesze-kusza szövegért valamint a fogalmazási hibákért de már este van.. xD)

Ui.: A világuralmat természetesen csak a movieban nem tolerálom. Hogy miért? Az eredeti történetben is Tobcsikám világuralmat akar csak ő sokkal érdekesebben. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 14, 01:17:22 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!