24 okt 02, 05:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1020202 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8520 Dátum: 13 dec 24, 02:23:12 »

Most készült rajzom: http://oi40.tinypic.com/29ei2za.jpg. Vélemény? Lehet ajándékba lesz, érdekelne mit gondoltok.
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8521 Dátum: 13 dec 24, 03:05:33 »

Valami referencia alapján csináltad? Ha igen, akkor azt is mutasd meg kérlek!

Nekem a mellkaspáncélja fura. Az elején a két domború eléggé eldeformálódottnak tűnnek. Meg az egész páncél olyan fura nekem.
Az orra fura még, illetve a fények, s árnyékok körülötte. A szeme alatt picit túl éles az árnyék körvonala. A szemkötő alatt meg, hm... Igazából túl kicsik az orrcimpái. A szája is elég apró.

A szeme, a haja, és az a szakadozott minta a pólóján viszont bitang jó.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8522 Dátum: 13 dec 24, 07:45:22 »

Én be tudom linkelni a képet, ha megfelel, mert ismerem. Nevet http://wall.sf.co.ua/2012/wallpaper-2086299.jpg
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8523 Dátum: 13 dec 24, 12:33:28 »

Az eredeti képen is túlzsúfoltnak tűnik a mellvért. Nekem is az tűnt furának, de látva a referenciát már nem az. Talán az orr árnyékolásán javítanék még egy kicsit. Egyébként az arca tetszik, szerintem szép ajándék lesz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8524 Dátum: 13 dec 24, 17:45:22 »

Sziasztok.

Neki állnék megint a színezéshez, de van egy kis problémám.

A tutorialokat elnézve tetszik nekem a Photoshop és a Paint tool sai is.
A problémám az, hogy nem tudom melyikkel kezdjek el dolgozni. Olyan szempontokból érdekelne a véleményetek mint a Lineart, színezés és árnyékolás. Persze a háttér is.

Melyik jobb és vált be jobban nektek? A gyengém a Lineart emiatt az is jól jönne ha könnyebb lenne, de a színezés is fontos.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8525 Dátum: 13 dec 24, 18:26:00 »

Mindkettő nagyon jó program. részemről én Photoshop párti vagyok, mert azt szoktam meg és számomra kényelmesebb  a használata, de a Sai is remek program.

Mostanában megint rákaptam a színezésre Nyelvesít

Most éppen Hinatan dolgozom =)

http://oi39.tinypic.com/2q0kmxt.jpg
Naplózva


kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #8526 Dátum: 13 dec 24, 19:01:31 »

Tetszik, csak talán a szeme sötét egy kicsit Mosolyog
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8527 Dátum: 13 dec 24, 20:49:52 »

Rájöttem, hogy buszon is tudok vázlatolni, úgyhogy ezentúl azt fogom praktizálni. Nevet Ennek a vázlatát is ott csináltam, egyes részei még abban a stádiumban is maradtak, nem volt időm foglalkozni vele. Ymir epic fail, de hátha színesben jobb lesz. xD Vélemény? Nevet

Ugyanúgy vagyok a SAIjal, mint Lew a PS-sel. Nevet Egyedül azt utálom benne, hogy mivel szokásom túl nagy felbontásban dolgozni, az ecset néha túl kicsi, ami PS-ben nem igen fordulhat elő, mivel ott 5000pixel szélesre is felnagyíthatod. Ezt a kis bakit leszámítva, SAI párti vagyok. A PS sokszor még ki is akasztott. Szerintem komplikáltabb, mint a SAI, de PS-ben legalább tudsz mozgó gifet csinálni. xD
Egyébként csak én gondolom úgy, hogy a PS nem keveri az egy rétegen lévő színeket vagy tényleg így van? Valamelyik PS-es felvilágosíthatna. Nevet

De tényleg neked is =P

Bár tény hogy Annanak a sketch azt jelenti hogy majdnem lineartot csinált =DD De hát ő már csak ilyen =D Megjegyzem az én rajzommal biztos volt dolga szegénynek =D

...még mindig elkápráztat ahogy a hajat megcsinálod Oo

http://graypapaya.deviantart.com/art/Caitlyn-the-Sheriff-of-Piltover-421454340
Na, azért... Durci
Bocsánat, hajat csak így tudok, egy-vonalakból rajzolni, mert különben lapos meg ennél is természetellenesebb lesz. Azért tűnik lineartnak. A többi része az vígan göcsörtös meg szaggatott. Főleg a szeme. xD A te rajzodban csak a fodrokat utáltam, de azokat nagyon. Nyelvesít Nem tudok fodrokat rajzolni. xD A többi nem volt nagy meló. Nevet

Ahogy kiszínezem? Pedig nem nagy tudomány. Még szerencsém is volt, hogy shiranai ilyen könnyen meghatározható hajat rajzolt, mert könnyen ki lehetett találni, hogy merre mennek a tincsek. Van, hogy magamnak olyat összehozok, hogy a saját anyám is csuklik, mert emlegetem. xD Mindenesetre, ha akarod elmagyarázhatom, hogy hogyan csinálom. ^^"

Szép lett a rajzod. Nevet Itt-ott van egy kis baki anatómiailag, de nem olyan hű, de szörnyű.

Legközelebb majd előre lebeszéljük a képméretet és akkor nem lesz vele gond. Nekem is tetszik. Szép hajat csináltál Anna.

Én is feltöltöm DA-ra, köszönöm a linket.

...érdekelne a többiek véleménye is (kis kritika), legalábbis az én részemről.

Rendben. ^^ Köszönöm. Nevet Egyébként nekem is a haja tetszik rajra a legjobban, a többit failnek érzem a részemről, valahogy nem áll össze egységessé. /:
Szívesen. ^^

Engem is érdekelne. :3

a csipke minta és azok a színek eszméletlen jók lettek

Az alap rajzokban, a sketchekben van egy pár anatómiai érdekesség, de ez különösebben nem izgat. Nevet

Pedig pont a ruhájával voltam a legnagyobb gondban, mert ott nem nagyon tudtam mit árnyékolni, anélkül meg olyan volt, mintha azzal nem is foglalkoztam volna, ezért használtam hozzá textúrát, amit egyébként eddig soha. :x

De engem izgat! 8D Pont az anatómiai bakijaim miatt szoktam rinyálni mindenkinek, hogy mutassák meg, mi nem stimmel, csak elég ritkán kapok is válaszokat, úgyhogy, by all means, heo-sama, do tell what you've concluded~


De, csak a szemetek jobban jár, ha nem teszem fel őket. smirksweat Majd, ha jobbakat csinálok felteszem, de a fejeken is van még mit javítanom bőven.

A-chan tök jó, hogy férfit rajzoltál. (Szinte mindig csajokat látok az ilyen switcharoundokon, persze lehet, hogy csak rossz helyekre tévedtem.) A haja különösen jó lett, légies.

Ja, hogy aha. Nevet De ha megmutatnád, lehet, tudnánk segíteni, nem? Nevet

Köszönöm szépen. ^-^ És persze, hogy pasit rajzolok, nem is én lennék, ha nem ezt tettem volna. Nyelvesít
A szája kicsit aszimmetrikus, de egyébként szerintem szép. ^^



ÚÚÚÚR ISTEN, kilométeres hsz. xD
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8528 Dátum: 13 dec 24, 23:10:22 »

Sziasztok.

Neki állnék megint a színezéshez, de van egy kis problémám.

A tutorialokat elnézve tetszik nekem a Photoshop és a Paint tool sai is.
A problémám az, hogy nem tudom melyikkel kezdjek el dolgozni. Olyan szempontokból érdekelne a véleményetek mint a Lineart, színezés és árnyékolás. Persze a háttér is.

Melyik jobb és vált be jobban nektek? A gyengém a Lineart emiatt az is jól jönne ha könnyebb lenne, de a színezés is fontos.

Én PS-t használok, de csak azt tudom mondani mint a többiek. Szerintem próbáld ki mindkettőt. Csinálj mindegyikkel végig egy lineartot /színezést és utána érezni fogod, hogy melyik áll közelebb hozzád (hosszú anyázások után Nevet).

Lew, a Hinatás színezésednek jó a háttere, egyedül a fenyő nem jön be a karja mellett. Kíváncsi vagyok, hogy mit hozol ki belőle.

Ja és Boldog Karácsonyt!
http://fav.me/d6z8v77
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 24, 23:19:25 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8529 Dátum: 13 dec 25, 00:40:14 »

A-chan: Van egy rajztanár ismerősöm, őt szoktam nyaggatni. Nevet

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #8530 Dátum: 13 dec 25, 01:21:50 »

Rájöttem, hogy buszon is tudok vázlatolni, úgyhogy ezentúl azt fogom praktizálni. Nevet Ennek a vázlatát is ott csináltam, egyes részei még abban a stádiumban is maradtak, nem volt időm foglalkozni vele. Ymir epic fail, de hátha színesben jobb lesz. xD Vélemény? Nevet

Ugyanúgy vagyok a SAIjal, mint Lew a PS-sel. Nevet Egyedül azt utálom benne, hogy mivel szokásom túl nagy felbontásban dolgozni, az ecset néha túl kicsi, ami PS-ben nem igen fordulhat elő, mivel ott 5000pixel szélesre is felnagyíthatod. Ezt a kis bakit leszámítva, SAI párti vagyok. A PS sokszor még ki is akasztott. Szerintem komplikáltabb, mint a SAI, de PS-ben legalább tudsz mozgó gifet csinálni. xD
Egyébként csak én gondolom úgy, hogy a PS nem keveri az egy rétegen lévő színeket vagy tényleg így van? Valamelyik PS-es felvilágosíthatna. Nevet

De tényleg neked is =P

Bár tény hogy Annanak a sketch azt jelenti hogy majdnem lineartot csinált =DD De hát ő már csak ilyen =D Megjegyzem az én rajzommal biztos volt dolga szegénynek =D

...még mindig elkápráztat ahogy a hajat megcsinálod Oo

http://graypapaya.deviantart.com/art/Caitlyn-the-Sheriff-of-Piltover-421454340
Na, azért... Durci
Bocsánat, hajat csak így tudok, egy-vonalakból rajzolni, mert különben lapos meg ennél is természetellenesebb lesz. Azért tűnik lineartnak. A többi része az vígan göcsörtös meg szaggatott. Főleg a szeme. xD A te rajzodban csak a fodrokat utáltam, de azokat nagyon. Nyelvesít Nem tudok fodrokat rajzolni. xD A többi nem volt nagy meló. Nevet

Ahogy kiszínezem? Pedig nem nagy tudomány. Még szerencsém is volt, hogy shiranai ilyen könnyen meghatározható hajat rajzolt, mert könnyen ki lehetett találni, hogy merre mennek a tincsek. Van, hogy magamnak olyat összehozok, hogy a saját anyám is csuklik, mert emlegetem. xD Mindenesetre, ha akarod elmagyarázhatom, hogy hogyan csinálom. ^^"

Szép lett a rajzod. Nevet Itt-ott van egy kis baki anatómiailag, de nem olyan hű, de szörnyű.

Legközelebb majd előre lebeszéljük a képméretet és akkor nem lesz vele gond. Nekem is tetszik. Szép hajat csináltál Anna.

Én is feltöltöm DA-ra, köszönöm a linket.

...érdekelne a többiek véleménye is (kis kritika), legalábbis az én részemről.

Rendben. ^^ Köszönöm. Nevet Egyébként nekem is a haja tetszik rajra a legjobban, a többit failnek érzem a részemről, valahogy nem áll össze egységessé. /:
Szívesen. ^^

Engem is érdekelne. :3

a csipke minta és azok a színek eszméletlen jók lettek

Az alap rajzokban, a sketchekben van egy pár anatómiai érdekesség, de ez különösebben nem izgat. Nevet

Pedig pont a ruhájával voltam a legnagyobb gondban, mert ott nem nagyon tudtam mit árnyékolni, anélkül meg olyan volt, mintha azzal nem is foglalkoztam volna, ezért használtam hozzá textúrát, amit egyébként eddig soha. :x

De engem izgat! 8D Pont az anatómiai bakijaim miatt szoktam rinyálni mindenkinek, hogy mutassák meg, mi nem stimmel, csak elég ritkán kapok is válaszokat, úgyhogy, by all means, heo-sama, do tell what you've concluded~


De, csak a szemetek jobban jár, ha nem teszem fel őket. smirksweat Majd, ha jobbakat csinálok felteszem, de a fejeken is van még mit javítanom bőven.

A-chan tök jó, hogy férfit rajzoltál. (Szinte mindig csajokat látok az ilyen switcharoundokon, persze lehet, hogy csak rossz helyekre tévedtem.) A haja különösen jó lett, légies.

Ja, hogy aha. Nevet De ha megmutatnád, lehet, tudnánk segíteni, nem? Nevet

Köszönöm szépen. ^-^ És persze, hogy pasit rajzolok, nem is én lennék, ha nem ezt tettem volna. Nyelvesít
A szája kicsit aszimmetrikus, de egyébként szerintem szép. ^^



ÚÚÚÚR ISTEN, kilométeres hsz. xD


A buszon? ikszdé
Majd én is kipróbálom, mert úgy tűnik jót tesz :DD
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8531 Dátum: 13 dec 25, 21:09:43 »

Az is jót tenne ha csak a lényeget idéznéd =D No offense Nevet

Kész a Hinata színezésem =)

http://graypapaya.deviantart.com/art/Hinata-422194106

Szerintem most egész jól sikerült =) A múltkorinál mindenféleképpen jobban Nyelvesít

http://graypapaya.deviantart.com/art/Hinata-292203117

Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8532 Dátum: 13 dec 25, 22:50:14 »

Jó lett a színezésed Lew, az ég különösen tetszik. Nagyon hangulatosra tudod csinálni az alkonyi eget.

Én most egy Lucy-t hoztam (szegényt mindig ilyen helyzetekbe rajzolják Nevet): http://fav.me/d6zdhcq
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8533 Dátum: 13 dec 25, 23:10:58 »

Idézet
az orra és szája közötti , nemtom hogy is hívják , kis részt

Philtrum, de magyarul hívják takonycsatornának is.  Pojén

Engem csak az zavar, hogy nincsenek rajta fények. Sötét színt és középtónust használsz, de fény, ami térhatásúvá tenné, sehol sincs.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8534 Dátum: 13 dec 26, 00:09:28 »

A feneke valami elképesztően rossz lett. Olyan löttyedt, hogy az valami hihetetlen. Lucy feneke alapból elég kerek és feszes. Itt még pucsít is, de olyan szinten amorf, hogy az hihetetlen.  Habár ez nem a te hibád. Szerintem ott van elrontva, hogy már a lineartban sem követi a gerinc vonalát a fenékvágat. De ez csak az én véleményem.  A felsőajak feletti rész pedig, nos, benne van a stílusodban. A szeme kicsit szigorú, de ettől üt jobban a domina feeling.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 16:57:36 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!