24 okt 01, 14:26:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019561 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8325 Dátum: 13 nov 05, 22:29:36 »

Létezik felső állkapocs is?  Pojén
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8326 Dátum: 13 nov 05, 23:10:56 »

^^
Sajnos régóta nem nyílt alkalmam rajzolni, így kevésbé tudtam "irányítani" a kezemet a rajzolásnál ikszdé  Az elejétől kezdve tudtam, hogy nem lesz túl jó, egyszerűen nem éreztem rá az arányokra sem, az egész szemüreg túl kicsi lett, hiába akartam megcsinálni nem jött össze, a következő hiba rögtön utána a járomcsont miatt. A homlokot is tudtam, de béna voltám és már kezdtem lefáradni mentálisan. A jobb oldalt már úgy csináltam végig, hogy nem sok kedvem volt, így hát félretéve az előzetes tanulmányaim(annak ellenére, hogy nem akarok orvos lenni, több anatómiával foglalkozó könyvem is van) reflexből a tájképeknél használt árnyékolási módszerem alkalmaztam. Eddig még nem igen rajzolgattam koponyát sem, valahogy mindig egy-egy szervre/testrészre volt türelmem(mondjuk a kézfejábrázolás valahogy állandósult, mert a füzeteimben nagyrészt megtalálhatóak, ha nem akkor a dolgozat lapjain^^").
Arról nem is beszélek, hogy a ceruzát 3 (vagy 4?) évvel ezelőtt fakanálra cseréltem Séf.

Amúgy meg honnan tudja Doktorkisasszony, hogy nem egy abnormális fejformát szerettem volna illusztrálni (gyenge kifogás, de meg kell védenem magam) Ez egy ritka oxilus-koxilus betegség, aminek következményei, hogy a homlokcsont visszafejlődik, a frontális lebeny először összezsugorodik majd el is hal, a mimikai izmok egy része sorvadásnak indul -némelyik teljesen felszívódik-  a homlok izmai/ugyan nem látszik/ megvastagodtak, mert az agykoponya elülső része zsugorodásnak indult és a tapadási felület közelebb került egymáshoz, a jobb szemüreg összehúzódik a túlzott kulcslyukon keresztüli leskelődéstől és a fülek pedig leesnek, mert a gravitáció erősebb.

El tudom képzelni, hogy ha a nővérem is olvassa, valami hasonló kacifántos latin választ adna Nevet
Ha nem lennék valamilyen szinten tájékozott ezen a téren, azt hinném valami nemzetközi távirat ^^"

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 05, 23:12:37 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8327 Dátum: 13 nov 06, 00:26:33 »

Azért azt tapasztalatból mondom, hogy fél fejet/koponyát rajzolni nagyon nehéz. Akkor inkább vázold fel az egészet, és ha az alapjai megvannak, kezdd el kidolgozni az egyik oldalát, így sokkal egyszerűbb, és az arányokat is könnyebb eltalálni. Nevet

Legyen csak microcephaliás, akkor talán még az életben maradásra is van esélye. Nevet

(Úristen, valaki csak úgy hobbiból anatot olvas?!)
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8328 Dátum: 13 nov 07, 10:47:34 »

Hát, fiúk, felőlem sajna még várnotok kell egy kicsit a vázlatra, mert a táblám vagy százötven kilométerre van tőlem. Úgy volt, hogy ma visszamegyek Újvidékre, de nem jött össze, úgyhogy max a jövőhét elejére (inkább szerdára) tudom ígérni. Bocsánat. >__<

Ígyesen akkor majd várhatok tőled egy jó kis kritikát a kész műre? A fiúk nevében nem beszélhetek, de én nagyon kíváncsi lennék a véleményedre. Mosolyog

Tudom, hogy neked annál kicsit komolyabb van, de a rajzos anatómia könyvek tök jók. Nevet Nekem is van, lovas, de egy ember anatómiáját is szeretnék beszerezni. ^^
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8329 Dátum: 13 nov 10, 12:34:14 »

Tegnap esti tollrajzom. Hogy tetszik?

http://edinaholmes.deviantart.com/art/Egy-szombat-esti-rajz-412699945
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8330 Dátum: 13 nov 10, 14:50:05 »

Kész vagyok a sketchemmel =D Ha gondolod Shiranai nekieshetsz a Lineartnak Nevet

Anna meg majd kiszínezi =)

http://i43.tinypic.com/fenfom.png
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8331 Dátum: 13 nov 10, 16:34:45 »

Szép lett. Az a kalapjáról lelógva nagyító?
Holnap majd megcsinálom a vonalrajzot, Annánál most úgysincs ott a táblája.

Én is elkészültem, igaz én nem gépen rajzoltam.
http://i41.tinypic.com/11hqcex.png
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8332 Dátum: 13 nov 10, 17:14:12 »

Aha az egy nagyító =)

http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Caitlyn_0.jpg

Őt rajzoltam le =D


A tiéd sem rossz =) sajna a lineartnak nem kezdhetek neki, mert akkor összekuszálódnának a dolgok Nevet Nekem majd Anna rajza alapján kell lineartot készítenem =) Szóval ráérsz te is Mosolyog

Közben csináltam egy ilyet =) Jövőhéten kiszínezem őt is =D

http://graypapaya.deviantart.com/art/Lux-manga-style-412725155?q=gallery%3Agraypapaya&qo=0
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8333 Dátum: 13 nov 10, 18:40:26 »

Én is úgy gondoltam, hogy majd Anna megcsinálja a lineartot. Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8334 Dátum: 13 nov 10, 23:18:09 »

Összedobtam egy kis táblázatot szerintem hogy csináljuk =)

Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8335 Dátum: 13 nov 11, 19:18:39 »

Ezzel a kis táblázattal csak az a gáz, hogy azt mondtad, hogy shiranai nekikezdhet a lineartnak, a táblázatod szerint meg nekem kellene a lineartodat csinálnom. xD Akkor most mi legyen? Nevet Nekem mindegy, ti egyezzetek meg.
Az eredeti felállás szerint csináltam egy üres lapot, ahova majd a kész cuccokat betehetjük. Jó így a kinézete vagy változtassak meg valamit? A sorrendet ne nézzétek, azt nem nagy dolog átírni, ha kell. Nevet
http://i44.tinypic.com/2v7vyib.png

Hogy a fenébe tudsz ilyen biztos köröket rajzolni? :O Vagy csalsz, és van tollas körződ. Nyelvesít Amúgy tök jól néz ki. Nevet

Most, hogy Kiritot kerestem a rajzos mappámban (Lew tudja, miről beszélek xD), találtam egy nem olyan régi rajzot. Csak átaljából festettem ki, nem néztem, hogy kimegyek-e a vonalból vagy nem, és csak vázlatnak szántam, de most, hogy megint megnéztem, nem is olyan rossz. xD http://i39.tinypic.com/295rd36.png
Az érdekel, hogy fel való ez dA-ra vagy nem. Na?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8336 Dátum: 13 nov 12, 08:40:12 »

Én arra gondoltam, hogy ha már megcsinálta Lew a táblázatot, akkor haladjunk aszerint, szóval nem csináltam meg a lineartot.

Szerintem simán felrakhatod DA-ra, mert jól néz ki.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8337 Dátum: 13 nov 12, 17:22:51 »

Az eredeti elképzelésem szerint úgy lett volna hogy Shiranai nekiesik az én rajzomnak és én az övének, de akkor az úgy nem jött volna ki jól, ezért dobtam össze ezt a kis táblázatot. Nevet Intézkedni akartam de sülés lett belőle Nyelvesít

Szerintem símán felteheted DA-ra a rajzod =) Én is mostanában tettem fel 2 sketchet is Nevet

Ami meg az üres lapot illeti, véleményem szerint tökéletes lesz Nevet
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8338 Dátum: 13 nov 12, 20:43:16 »




Hoppá véletlenül Rossz témába írtam,bocsánat.smirksweat

Ha már itt vagyok,szerintem nagyon szép rajz lett Shiranai. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 12, 20:54:45 írta K ichigo » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8339 Dátum: 13 nov 14, 17:04:18 »

Akkor oké, minden meg van beszélve. shiranainak elküldöm az enyémet, hogy nekikezdhessen, és én is csinálom Lewét. Ha készek vagytok, akkor küldjétek el nekem privátban a cuccot, hogy betehessem a táblázatba. Ide ne linkeljétek be a rajzokat, mert akkor nem lesz olyan érdekes a végén azoknak, akiket érdekel, mert akkor nagyjából már mindenkiét ismerni fogják. Nyelvesít Egymásnak is privátban küldjük el a kész lineartokat, jó?

A táblázatba a dA-os neveket tegyem, ugye? Rövidítve vagy a teljes neveteket akarjátok?

Köszi, akkor felpakolom. ^-^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!