24 okt 01, 16:22:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019587 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8310 Dátum: 13 nov 03, 10:09:31 »

Hát, A-Chan, nem. Az orrokat, amit rajzolok, szokták kritizálni, de még kombó-s ötlet nem volt. Nevet Köszi.
Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8311 Dátum: 13 nov 03, 11:02:03 »

Én úgy tudom a sima Bamboohoz Adobe Photoshop Elements jár. A Bamboo mangához, pedig kapsz valamilyen külön manga-rajzoló programot és animálót is, ha jól tudom. Mosolyog
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8312 Dátum: 13 nov 03, 12:28:29 »

igen, az arcformát és a szem stílusát Bakumanból vettem Nevet a kari haja pedig nagyon minimálisan de hasonlít Saiko hajára. Na meg még régebben láttam egy képet róla amin ilyen pózban volt, könnyen megjegyzem a képeket Nevet és gondoltam mért ne lehetne abban a pózban, így született meg ez a rajz :'D
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8313 Dátum: 13 nov 03, 14:53:33 »

Shiranai: Jó lett a fanartod. Ment is rá a fav. Mosolyog A régi és az új rajzomat megcsináltam Draw this again! meme-be, de nem raktam fel deviantart-ra. Az első rajzhoz képest mindenképp jobb a mostani, de még messze a cél.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/52601802/meme__before_and_after_edinaholmes.png

Tényleg fejlődtél. Egyszer nekem is kéne egy ilyen újrarajzolást csinálni. Mondjuk az ilyenek két, három évvel régebbi rajzoknál látványosak igazán.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8314 Dátum: 13 nov 03, 15:10:28 »

Köszi, Shiranai. Megnézném, mit alkotsz te. Igaz nem újra rajzolós, de összetettem egy 2007-es rajzomat a honfoglalós lánnyal. Nos, ha vki kérdezné a 2007-eset zsigerből letagadnám. xD
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8315 Dátum: 13 nov 03, 16:38:36 »

nekem van újra rajzolásom Nevet errôl a kariról van. Az elsô két éves a második 2-3 hónapos. De most is kellene egyet csinálnom, ebbe az utolsó 4-5 hónapban kezdtem el igazából rendesen rajzolni az elôtt csak  havi  1-2x de ebben az idôben elég gyorsan fejlôdök Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8316 Dátum: 13 nov 04, 20:30:42 »

Jó tudni, hogy akkor ígyesen én is kaptam mellé valamit. xD

Most meg vagyok magammal elégedve, hogy nem beszéltem hülyeséget. Ügyes vagy Annácska, csak így tovább. *vállveregetés* xD

két, három évvel régebbi rajzoknál látványosak igazán.
Kábé egy hónapja találtam egy lovas rajzot, amit még hét-nyolc évesen csináltam. Megmutattam anyunak, erre azt mondta, hogy nem sikerült valami jól. Ehhez képest, feltételezem, régen el volt tőle ájulva. xD Azt a rajzot kellene egy mostani mellé tennem.

Egyébként shiranai meg Lew, nem akartok összehozni egyszer egy hármas körbeadogatós collabot? Nevet
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8317 Dátum: 13 nov 05, 10:22:25 »

Én benne vagyok. Válasz valami jó képet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8318 Dátum: 13 nov 05, 11:32:16 »

Jaja jó lenne =) Keress valami karaktert vagy képet ami tetszik. Én csaj karaktert preferálnék mert lányokat jobban tudok rajzolni Nevet
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8319 Dátum: 13 nov 05, 12:01:54 »

Az nem úgy megy, hogy választok valami képet. Nevet Mindenki csinál egy vázlatot egy karakterről és továbbadja. A következő megcsinálja a lineartot, a harmadik meg kiszínezi. Itt egy példa: http://www.deviantart.com/art/Switch-around-meme-uguuh-409212239
dA-n rengeteg ilyet lehet találni, csak be kell írni, hogy 'switch-around meme'. ^^
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8320 Dátum: 13 nov 05, 15:52:50 »

Vágom Nevet Akkor én hétvégére kész is leszek a sketchemmel Nevet és küldöm neked vagy Shiranai-nak =)
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8321 Dátum: 13 nov 05, 19:22:23 »

Á már értem. Oké, benne vagyok. Majd alkotok én is valamit legkésőbb a hétvégére Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8322 Dátum: 13 nov 05, 20:44:46 »

Mivel ma volt egy kis időm, ezért rajzoltam valamit, de nem lett túl jó. Ez is azt bizonyítja, hogy van hová fejlődnöm...
Nem vagyok elégedett a bal "szemmel", mert túl kicsi lett és az állkapocs is furcsa lett, jobb oldalról le kellett hagynom a fület, mert nem fért ki.   Szomorú
http://toushinraizen.deviantart.com/art/Ceruzarajz-411763490
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8323 Dátum: 13 nov 05, 21:55:00 »

Az nem úgy megy, hogy választok valami képet. Nevet Mindenki csinál egy vázlatot egy karakterről és továbbadja. A következő megcsinálja a lineartot, a harmadik meg kiszínezi. Itt egy példa: http://www.deviantart.com/art/Switch-around-meme-uguuh-409212239

Ez nagyon tetszik, érdekes collab. Kíváncsi vagyok a tiétek milyen lesz. Nevet Pont egy olyat linkeltél be, ahol mindhárom nagyon szép, magasra tetted a lécet. Nyelvesít

Toshin Raizen/Márk:
Igazából jó lenne a rajz, és az izmokat is viszonylag pontosan rajzoltad meg, csak az arányokat nagyon nem találtad el. A homlokcsont túl kicsi, gyakorlatilag az arckoponya teszi ki az egészet, emiatt torz. Ahogy te is említetted, az orbita is kicsi (nagyon kicsi!), ráadásul - ha már egy anatómia tanulmány(szerű) rajzról van szó - nincsenek falai, de még csak üregnek sem tűnik az árnyékolás miatt. A frontalis és a maxilla (talán csak figyelmetlenségből) összefolyik, a maxillák túl szélesek, a mandibula csúcsa túl lapos, az állkapocs ízület nagyon szélen van, a zygomaticus meg ok nélkül nagy és fura a szemüreghez és az agykoponyához viszonyítva, amely szintén kicsi és lapos.

A jobb oldali képen megint előjön, hogy a homlok túl kicsi, a m. frontalisnak és mögötte a galeának kétszer ekkorának kéne lennie, az ajak depressor izmai és a mentalis izom felismerhetetlenül összefolyik, az orr izmai nem ilyenek, hiányzik a m. procerus, a risorius sokkal kisebb és nem folyik így egybe az orbicularis orisszal, az orbicularis oculiban pedig a belső réteg nem körkörös, sokkal inkább mandulaszerű, amelyek a ligamentum palpebralekon feszülnek ki, amiket szintén nem ábrázoltál.
Bár ez legyen a legkevesebb, előbb az arányokat kéne helyrerakni.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8324 Dátum: 13 nov 05, 22:27:17 »

Ebből ha nem tévedek, a mandibula az alsó állkapocs, csak villogok már vele.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!