24 okt 05, 04:10:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022886 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7005 Dátum: 12 jún 10, 18:56:34 »

Nekem tetszik Lew! (bár Kushinát is becélozta a predator) Amúgy tényleg jó csak kicsit furcsa Minato arca de nem tudom megfogalmazni, hogy miért. Az meg + pont, hogy a világos kék szem olyan mintha egy külön kép lenne. Végül is a japánok szerint a szem a lélek tükre.

szerk: Én is feltöltöttem pár alkotásom. A hátteret és a karakter utólag raktam össze szóval ebben előfordulhatnak hibák.
Deidara (legalábbis a keze):  http://madaratobi5050.deviantart.com/art/Deidara-s-hand-307546887?q=gallery%3Amadaratobi5050&qo=0

Tobi: http://madaratobi5050.deviantart.com/art/Tobi-s-Kuchiyose-no-Jutsu-307546470?q=gallery%3Amadaratobi5050&qo=1

Az avatárom nagyban, és némi változtatással (pl a szeme színe) : http://madaratobi5050.deviantart.com/art/Naruto-307545648?q=gallery%3Amadaratobi5050&qo=2

Madara(két helyen nincs kiszínezve tudom már rég orvosoltam a hibát de rosszat raktam fel és már mindegy): http://madaratobi5050.deviantart.com/art/Madara-307545264?q=gallery%3Amadaratobi5050&qo=3

Pein:  http://madaratobi5050.deviantart.com/gallery/#/d533qzf

Tobi szabadságon: http://madaratobi5050.deviantart.com/gallery/#/d533qe1

Meg felraktam még egyet de azt nem találom.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 19:49:47 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7006 Dátum: 12 jún 10, 21:05:02 »

Végül is a japánok szerint a szem a lélek tükre.

El kell hogy keserítselek, de nem a japánok találták fel a spanyolviaszt. Szomorú

Egyébként a rajzok szépek. Csak ott a gond, hogy semmi eredetiség nincs bennük. Mások képeit mindenki át tudja rajzolni. Javaslom, hogy próbálj meg tényleg saját képeket rajzolni. Lehetőleg olyat, aminek van mondanivalója is. Az, hogy ül egy karakter a fűben teljesen jellegtelen, soha nem fogja elnyerni annyira senki tetszését mint egy tartalommal feltöltött kép.

Lew, ezt a képet már én is ki akartam színezni egyszer. Mosolyog Szép lett, bár én Minato bőrszínét világosabbra festettem volna.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7007 Dátum: 12 jún 10, 21:12:21 »

Minato arcában annyi a furcsaság, hogy szegény pára kicsit tovább maradt a szoliban, mint illett volna. Nevet
Amúgy Kushina szemei valami... fenségesek. Nevet Elvesztem bennük teljesen. Ez a pillanat a kedvencem az egész animéből, az ő szerelmük, az ő történetük és az ő karaktereik nőttek legjobban a szívemhez. Tényleg nagyon szép lett. Mosolyog
Remélem, még csinálsz róluk sok szép képet. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7008 Dátum: 12 jún 10, 21:26:01 »

A szemek nagyn szépek lettek, Kushináé is, Minatoé is, csak hát a bőrszínt már mondták.
Én ezt a Kakuzus képet találtam ami most nagyon tetszik:
http://foxie13.deviantart.com/favourites/#/d1r0x10
Kakuzu amúgy is top Naruto-karakter, és ez a kép igencsak hangulatosra sikeredett minden szempontból, technikailag is hibátlan.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7009 Dátum: 12 jún 11, 09:55:41 »

Az összes színezés jó lett. ^-^
Shiroéba én is több fényt tettem volna, de így is jó. Egyedül a körvonalak furák nekem.
shiranaié is szép, én belepusztulok, ha textúrázni kell valamit. ^^”
Lew meg szokásosan profi. ikszdé Nekem semmi bajom Minato bőrszínével. Jó az úgy.

Csak nem bírom ki, hogy ne mutassam meg, mielőtt elkészül… >.<# Leragadtam… Nem tudok kezet rajzolni se színezni. Valakinek valami ötlete? >.<# Már legalább két hete elkezdtem, de csak nem halad.
(a többi rész (ruha, alkarvédő, penge…) elnagyoltságától meg tekintsetek el, azokkal még nem foglalkoztam annyit – és tudom, hogy a bal kezén kellene, hogy legyen a penge, majd letükrözöm a képet, ha kész ikszdé)
...meg anatómiából megint egyes. ikszdé

http://i50.tinypic.com/2e54f1e.png
Naplózva

Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7010 Dátum: 12 jún 11, 12:46:21 »

Nagyon széép lett, Lew! ^^ Hát hogyha a szem a lélek tükre, akkor itt teljesen lehet látni, hogy mit gondolnak. Pirul  Szerelmeseek, mégpedig egymásba Pirul ^^ Nikuccia: Nekem is ezek a jelenetek, és ők ketten nőttek legjobban a szívemhez. És a történetük? Az maga a csoda. :] *-*  Pirul
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7011 Dátum: 12 jún 11, 13:07:05 »

A-chan: Jó az a kéz nekem tetszik csak a penge furcsa kicsit. De jó lesz a bér gyilkos.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7012 Dátum: 12 jún 11, 13:26:03 »

Köszi mindenkinek =) Ízlések és pofonok, próbáltam világosabbra venni a bőrszínt, de úgy meg már túl sápadt volt, elvégre nem nappal van hanem éjszaka =) Bár tény hogy az animében világosabb bőrszíne van de ez sötétebb nekem jobban bejön.

Niki: Biztos csinálok majd még egyszer, én is csípem Kushinát de a legfrissebb FT mangában olyan epic kép volt Luxusról hogy szinte már ordít hogy színezzem ki =D
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/286/21

Nekem tetszik a rajz A-chan. Olyan Prussia beütése van  Kúl Lehet azért mert ő az  Nevet nem tudom ilyen szerkóba még nem láttam nyomulni. Ha engem kérdezel mindig mielőtt nekifogsz egy rajznak, csinálj egy kezdetleges hátteret és utána kezdj neki a színezésnek. Elképzeltem egy sötét zöld/kék háttérrel ahola háttérben sejtelmesen világit a hold és megcsillan a holdfény a pengén és a kapucniján =)

Egyébként az angliás rajzoddal mi van? Az is nagyon jól nézett ki  Gondolkozik

Edit: valami ilyesmi háttérrel nagyon ütne  Kúl http://noob.hu/2012/06/11/2e54f1e.jpg  Nyílván normálisan kidolgozva a hátteret is =)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 11, 13:36:57 írta Lew » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7013 Dátum: 12 jún 11, 16:34:40 »

Ekkora szentségtörést! Kiüt Nem bérgyilkos! Orgyilkos! Nagyon nem mindegy! Hmm... Amúgy írtam, hogy a penge nincs kidolgozva, az a legvázlatosabb az egész rajzban. ^-^

Szokás szerint zseni vagy Lew! Nevet Nagyon jó lenne egy olyan háttérrel. Az új fényviszonyokkal meg már lehet,  a keze is jobban fog kinézni. Nevet (mindig megfeledkezek a háttérről >.<# egyedül a Dániás rajzomnál foglalkoztam vele...)
Prussia beütés? Lehet, hogy ő az? Ja... Ő Nevet Ebben a ruhában nem is láthattad, mert összekombináltam Gilbertet az Assassin's Creed Altairjával. (szóval az ő ruhájában próbáltam megrajzolni smirksweat)

Amúgy csak nekem rémlik, hogy Naruto és Minato bőre eleve kicsit sötétebb? De lehet, hogy csak rosszul emlékszek. smirksweat
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7014 Dátum: 12 jún 11, 16:47:11 »

Haha, nekem is Prussia ugrott be, erre olvasom, hogy az egy orvgyilkos. Mondom jóólvan..erre olvasom tovább és tényleg Prussia :'D Nekem nagyon tetszik, ahogy árnyékolod a bőrt.. nekem az sosem ment. ^^"
Komolyan A-chan, használhatnád a dA-t, ott könnyebb favolni, és nem veszik el :'D. Szerintem zsír lett a kép *q*. Lew háttere is nagyon passzol oda *3*.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7015 Dátum: 12 jún 11, 17:21:48 »

A-chan: Én azt hittem, hogy ő az  Assassin's Creed Altairja egy kicsit másképp.  smirksweat
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7016 Dátum: 12 jún 11, 17:25:48 »

A gépemről sem veszik el. Pojén
Tulajdonképpen, még DA-n lógok egy csajnak egy macskás képpel, úgyhogy ha azt befejezem és felteszem, utána használhatnám is az accomat. :'D Majd ha lesz időm, megcsinálom. ikszdé
Meg ha holnap átadtam az egyik munkám, szombaton meg a másikat, erre is több időm lesz és rendesen megcsinálom Lew hátterével. ^^

SzG, félig el is találtad. Nevet Talán őt is megrajzolom egyszer, ha tényleg több időm lesz. ^^

Hmm... Erre meg elfelejtettem válaszolni... Az Angliáshoz is kell még egy háttér és jobban ki szeretném dolgozni. Ha már relatíve elégedett leszek vele, megmutatom. =)
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7017 Dátum: 12 jún 11, 20:20:28 »

Ekkora szentségtörést! Kiüt Nem bérgyilkos! Orgyilkos! Nagyon nem mindegy!
Nem orgyilkos! Hanem orvgyilkos! nagyon nem  mindegy! Nyelvesít


Köszönöm a jó tanácsokat, ígérem elindulok a fény felé.  ikszdé Angyal

Okos módon láttam, hogy össze lehet fűzni a rétegeket, így már nem okoz gondot egy teljes oldal.
Íme a kész mű: Pojén Pojén
http://kepfeltoltes.hu/120611/nlft272_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7018 Dátum: 12 jún 11, 20:22:18 »

Extázisba ejtő egy kép lett Shiro. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7019 Dátum: 12 jún 11, 20:26:00 »

A vonalak miért nem feketék? Amúgy én még árnyékokat rajzolnék rá.
Orgyilkos ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!