24 okt 05, 00:12:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022684 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7035 Dátum: 12 jún 12, 17:58:35 »

Én Erzára tippelnék, de megosztom Putir véleményét is.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7036 Dátum: 12 jún 12, 18:11:21 »

Gazella és Szénmonoxidmelltartó  Pojén  Erza is király, de ő nem sárkányölő.

Lew - Komfortos lett a Luxus. Nevet Pojén

Dió, hogyhogy homályos? De talán lehet az orra miatt.

Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7037 Dátum: 12 jún 12, 18:30:58 »

Lehet bezavar, hogy lágy színeket használsz.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7038 Dátum: 12 jún 12, 20:01:21 »

Köszi Shiro =)

Bizony Gazille és Cobra =D

Aki régebb óta követi a munkáim ( ha van ilyen =D ) az még talán emlékszik erre a rajzomra:
http://graypapaya.deviantart.com/gallery/36114700#/d477rog

Itt még elég béna voltam =) De olyan büszke voltam rá mint állat =) Most közel 1 év múlva ( 11 hónap ) úgy döntöttem újraszínezem, mert szerettem volna látni mennyit fejlődtem. Az alap szituáció ugyanaz, a háttér ugyanaz, a karakterek páncélja/ruhája ugyanaz =)

Kicsit nosztalgikus volt újrarajzolni =) De nagyon szórakoztató volt =)

Nos mit szóltok hozzá?

http://graypapaya.deviantart.com/art/Warcraft-Arthas-x-Jaina-307963758
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7039 Dátum: 12 jún 12, 20:22:13 »

Nekem a színezés tetszik de az alap furcsa. Kicsit gagyi az alap(vonalak/kontúr/lineart)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7040 Dátum: 12 jún 12, 20:26:20 »

Ne viccelj, Lew, klasszi sokkal jobb. Nevet Mondjuk az lenne a gáz, ha nem lenne, mert az ugye azt jelentené, hogy nem fejlődtél sehova. Sokkal megindítóbb, sokkal érzelemdúsabb és sokkal jobban életre kelt, mint a másik. Az olyan halovány és sivár ehhez képest. Én csak ilyen szemszögből tudom osztályozni, kritizálni a rajzod, photoshop, kontúr, vonalak, meg egyebek, ezekhez nem értek. Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7041 Dátum: 12 jún 12, 20:43:23 »

Gagyi a lineart? Az elsőnél még megértem hogy gagyi de a másodiknál nem látok benne hibát  Gondolkozik Amire véleményem szerint panasz lehet az a rajzstílus amellyel készült és az anatómia, bár én szeretem ezt a stílust =)

Köszi Niki. Örülök =) Sok esetben az ilyen kritika sokkal fontosabb mint az, ha valaki észrevesz pár rajztechnikai hibát =) Elvégre mit ér egy tökéletesen megrajzolt rajz ami nem tükrözi a mondanivalóját? =)
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7042 Dátum: 12 jún 12, 20:54:16 »

Jól van Lew te jobban fogalmaztad meg. Tehát: a rajzstílus amellyel készült és az anatómia. Szóval erről nem te tehetsz. (ezért írtam kontúrt) Ami viszont érdekes az a mélyhűtőből kihúzott ember haja. Kicsit túl homályos.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7043 Dátum: 12 jún 13, 09:09:31 »

tsk.. őszintén szólva mostanában nem tudtam nagyon mit rajzolni, csak sima álló embereket vagy nem tudom, meg szemeket összevissza, meg ha találtam egy kis Short Hetalia sztorit akkor azt :3 Nade.. azóta sem jött ihlet és egyszerűen nem hiszem el, hogy képtelen vagyok valami egyedit alkotni . Főleg az ilyen ki (és szomorú) sztorikra gondolok.. (http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2012/133/b/5/aph__remember__by_rika998-d4zl9zi.jpg) na meg aztán én nekem is volt DJ ötletem, de azt is csak úgy a Hetaliából kiindulva, mármint egy epizódsztoriból. És bajban vagyok, mert eredetiséget nem lehet tanulni...
Viszont tegnap nagyon untam már a fejem, és nekiálltam Narutot olvasni, és amikor azt is meguntam, akkor elkezdtem nézegetni a 6-os kötet borítóját. A kicsi fantáziám meglódult, hogy hogy lehetne ezt...... aztán  semmi jó nem jutott az eszembe, és unalmamban el kezdtem rajzolni azt ami a borítón volt, csak Hetaliásítva. És hát ezt a képet még tegnap raktam a gépre, azóta véglegesítve lett. Majd ha lesz türelmem kiszínezem gépen. Micsoda kis életrajzot írtam...

http://kepfeltoltes.hu/120613/SAM_0518_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerk: jaa igen..az ott alul én lennék.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 09:44:36 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7044 Dátum: 12 jún 13, 09:58:03 »

Ne számíts csodára, mert gimp terén nem hasítok akkorát...ikszdé talán majd egyszer..majd..talán.. ikszdé És köszi ^^.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7045 Dátum: 12 jún 13, 11:09:00 »

Ha lesz időd, akkor kipingálnád ezt a rajzom? Nevet Majd igyekszem valahogy normálisan feltölteni ^^".
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7046 Dátum: 12 jún 13, 11:33:07 »

Csak ezen a képen még nem volt kész a rajz Faceg. De mindjárt felrakom a készet.
A hajam olyan szőkésbarna, a szemem pedig olyan olyan... szupervilágosneonkék ikszdé. Valami ilyesmi: http://www.uchihaflexee.deviantart.com/gallery/#/d515ex0 Nevet.
Iggy: szőke haj, zöld szemek. Mindkettőnk köpenye fekete x3.
Russia: lila szemek, sötét aura, a sálja (igen egy pici látszik ikszdé) az nagyonnagyonnagyon halvány rózsaszín x3.
És a kis fura tüskék kirülőttünk az olyan "szupörpáwör" lenne ikszdé. Az enyém kék, Iggyé zöld. Tehát olyay színű mint a szemeink x3. És a háttér..az meg esetleg fekete.. Nevet Fúú, kicsit elszaladt velem a guppi :'D.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7047 Dátum: 12 jún 13, 11:44:49 »

Köszi ^^.

Am most van először Russia az avámba :'D. England a fav x3. A régebbi képeidet nézve tuti x3. Én nem tudok lineartot csinálni :'D. Sosem megy. Mindig szögletes vagy nem tom.. mindig elrontottam, szóval egy idő után maradtam annál, hogy áttetszőbe teszem a felső réteget és alá meg színezek x3. És köszönöm x3.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7048 Dátum: 12 jún 13, 12:00:39 »

Flexi, én is kiszínezhetem? Nevet

+ A logóval kapcsolatban: én is Ziziére szavazok, hasonló okokból, mint a többiek.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7049 Dátum: 12 jún 13, 12:00:41 »

Csak a te színezéseid jobban sikerültek :'D. Most is elkezdtem színezni egy képet, és most hogy színes, rohadtul látszik, hogy aránytalan xD. Iggynek nagy lett a feje *depisarok*. Bár most találtam nemrég egy jjó kis opciót, amivel negatívbna tudom tenni a képet x3. lehet kipróbálom.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!