24 okt 05, 04:20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022955 alkalommal)
0 Felhasználó és 83 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6825 Dátum: 12 máj 13, 17:55:33 »

Zizi: Nekem nagyon tetszik. Nevet Normál méretben talán át tudtam volna küldeni képkockánként smirksweat viszont lehet, hogy nem ugyanakkorák lettek volna valamint több mint ezerre saccolom a képkockákat.  Technikai KO (mármint az eredetin) De mindent összegezve nagyon jó lett sőt kicsit olyan hatása van mintha a zászló is lengene szóval grat. Nevet
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6826 Dátum: 12 máj 13, 18:31:34 »

Miközben vacsiztam, ezt muszáj volt >.<# kicsit érdekes lett.. de hát közben ettem is. Hogy akkor miért rakom fel? Mert Repülő Menta Nyuszii~

http://uchihaflexee.deviantart.com/art/YAY-301896146
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6827 Dátum: 12 máj 13, 18:51:30 »

Jaj de aranyos,  Mosolyog  >.<# nagyon tetszik!  Sír
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6828 Dátum: 12 máj 13, 18:53:14 »

Hát ahhoz képest hogy vacsi közben csináltad Nevet meg amúgy is Nevet nagyon jó lett Nyelvesít grat
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6829 Dátum: 12 máj 13, 20:09:38 »

Most így utólag megnéztem még egyszer. Most már nekem nem tetszik X"D.
a jobb oldala aránytalanul nagyobb lett, és az arca jobb oldali vonalát elfelejtettem behúzni. >.<# (ceruzával ottvolt, csak kiradíroztam amikor áthúztam tűfilccel.)

Ezt újra fogom rajzolni >.<#.
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #6830 Dátum: 12 máj 13, 20:12:56 »

Ezt újra fogom rajzolni >.<#.

Helyes hozd ki magadból a tökéletest, ez csak jó ha a hibáidat észre veszed! De szépen dolgozol. ^^
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6831 Dátum: 12 máj 13, 20:20:31 »

Hát én a nyaramat is így képzelem el.
Amennyit én tervezek rajzolni... áhh ki fog vérezni a szemem és lerohad a csuklóm.
Mondjuk van egy remek tanárom, akinek nincs ideje rám mostanában.. De jövőre megígérte, hogy kezelésbe vesz, addig ellátott tanácsokkal, pölö azzal, hogy addig ne tegyek közzé semmit dA-n amíg a kész rajzot el nem zárom 2-3 órára minimum. Ha ezután előveszem és még mindig jónak találom, akkor feltehetem. Hát most látszik, hogy ezt nem tettem meg ikszdé.
Hopp...egy kicsit elragadtattam magam. Ömlenek a szavak ajjaj. Ez van. Örülök a dicséretnek és a biztatásnak. Nameg a tanácsoknak!

Szerk: amúgy arra törekszem, hogy a másolás legalább ilyen királyul menjen. http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d29nm4p ebben egyszerűen nem találok hibát *3* tökéletes..

aztaa ezt most mutatták fb-n: http://cre-art-blog.hu/index.php/2012/05/ha-ket-kezed-van-miert-nem-rajzolsz-egyszerre-ket-dolgot/ ez a videó...ez készen van áhh ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 20:41:33 írta ^^ » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6832 Dátum: 12 máj 14, 12:37:35 »

Ordasnagy kamu ez a videó, de azért aranyosak, hogy megpróbálták Mosolyog.

Én viszont rohadtul feladtam magamnak a labdát, ha ezt befejezem, leborulok magam előtt.. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6833 Dátum: 12 máj 14, 16:16:02 »

Elég régen jártam itt...

Öreg hiba =) Hiányoznak a szép rajzaid =) Gyakrabban is felnézhetnél =D

A timeline pedig jól sikerült. Jó volt látni az egyre jobb rajzokat kacsint


edit:

Beteszem ide is hátha van ötletetek.

http://noob.hu/2012/05/14/Natsu.jpg

Mit gondoltok a hátterek színeiről? A Natsus tetszik azzal nincs gáz, Gray se rossz de a másik 3 nem igazán passzol szerintem :S Sajna a mangaoldalon nem volt háttér rajzolva, és én probáltam összeügyeskedni valamit. Lucyhoz passzolna ez a pink háttér de nagyon elüt a képtől nem? Erza sem az igazi valahogy. Azon is gondolkodtam levágom őket a képről francba :S
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 17:05:55 írta Lew » Naplózva


Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6834 Dátum: 12 máj 14, 17:23:48 »

Szerintem nagyon jó lett Nevet a háttér is Nevet Mondjuk az Erzás egy picit tényleg fura, de nem vészes Mosolyog szerintem jó
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6835 Dátum: 12 máj 14, 20:30:13 »

Köszi =) Az Erzásat átszíneztem vörösre és kevertem kis feketével hogy elüssön a hajától =) Így már egyből jobban tetszik. Szerintem lucy esetében is hasonlóan járok majd el és összedobok egy narancs/citrom hátteret.
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6836 Dátum: 12 máj 14, 20:50:21 »

Húúú, de jó lett Lew *.* Erza a legjobb, szépen színeztél, a Lucy-sat is várom Nevet
Az árnyékolás renden volt, Natsunak szép badass feje van, nagyon jó Mosolyog
Amúgy van One Piece-ből Zorós rajzaid is vagy valamilyen OP-os? Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6837 Dátum: 12 máj 14, 20:58:03 »

Én is kíváncsi lennék, ha készítenél One Piece-s rajzokat. Én is imádom azt az animét (főleg Choppert, de őt nagyon Pirul), érdeklődnék iránta.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6838 Dátum: 12 máj 15, 05:26:20 »

Akkor ezt neked ajánlom M. Bogi:
http://hdomi.deviantart.com/gallery/#/d4xbd9f
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6839 Dátum: 12 máj 15, 11:00:34 »


Alapjában véve tetszik, hozod a szokásos színvonalat, amit megszoktunk tőled. kacsint

Viszont Natsu haja nagyon egybeolvad a háttérrel, talán valami világosabbal kellett volna próbálkozni, mivel a haja sötétebb lett. Bár így meg olyan különlegesen kirikít a haja a fényes, világosabb részek miatt. Talán mégis jó így. Nevet

Erza háttere tetszik, mert a Black Wing Armor jut róla eszembe, az a szárnyas fekete. Nevet

Lucy-nál a csillagok nagyon találóak, de a rózsaszín sehogy nem jó. Inkább valami olyasmi árnyalatú kékkel próbálkoznék, ami még betudható ilyen eges kének, de kellően elüt a ruhájától.

A többi háttér is jó.

Viszont! Mint hatalmas Gray fan, kissé fáj a szívemnek, hogy Gray haját kékre színezted. Az ő haja fekete. Az, hogy esetleg ahol a fény megcsillan, ott (sötét) kékre színezed, az oké, de hogy full kék, hát... Jól áll neki, és a sötét résznél annyira nem rikít ki, de a világos, fényes részeknél nem az igazi. :/ Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!