24 okt 05, 10:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023233 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6645 Dátum: 12 márc 29, 19:42:22 »

ÁÁÁÁÁCSÁÁÁN!! ez merénylet Anglia ellen!!! >.<# az...a...rúzs..ááá és a kis rózsaszín arc!! vEDD LE >.<# ikszdé

vastag színesek + AJÁNDÉK NAGYMÉRETŰ HEGYEZŐ Faceg tudod a papírboltosok nem trollok ikszdé max árak terén No comment

köszönöm (az angolos füzetre célozva) a barátaimnak is tetszett

am mostanában ráálltam a Nyatalia cicákra, majd teszek képet ikszdé

most pedig fúú beindítottam a GIMPet is...de nem színezni, csak sign-t vágok magamnak Faceg
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6646 Dátum: 12 márc 29, 19:45:44 »

A-chan, basszus! ikszdé Szerintem anyámék nem tudják mi a bajom, hogy így röhögök! xd
Egyébként nagyon jó kép. Nevet

Lew: láttam már a Hinatádat. Szép lett! Főleg a pulcsi meg a szeme tetszik! Pontosan Ja, és a mangában is úgy néz ki, mintha könyöktől le lenne vágva a kacsója, szóval no para! ikszdé

Masashi: cuki lett! Ügyes vagy! *.*

Flexee.: Ezek a rajzok! *.* Cukik! A füzet meg tök állat. Nevet Egyszer én is akartam magamnak egy Naruto-s borítót rajzolni, csak nem sikerült. ikszdé

Ui.: A fenébe... mindenki jobban rajzol, mint én? >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 19:49:27 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6647 Dátum: 12 márc 29, 20:00:43 »

Szóval a szemfesték maradhat? Faceg
Én is szeretem Iggyt, úgyhogy nem tennék vele ilyet, ha nem tudnám visszacsinálni. Hümm-hümm

Egyébként köszönöm Zizi, és neked is Masashi. Nevet

Tessék, csak Flexee kedvéért... ikszdé

Amúgy abban a dilemmában vagyok, hogy egyes részei elkezdtek elég valóságosnak tűnni, a régebben rajzoltak meg nem, úgyhogy nem tudom, mit csináljak. Szerintem az összes körvonaltól megszabadulok, előbb-utóbb. Mindenesetre a kész képre még jóóó~ sokat kell várni.
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6648 Dátum: 12 márc 29, 20:15:23 »

Eleve, ha elkezdek valamit kiszínezni, akkor a körvonalait átfestem arra a színre, amire az adott tárgyat, de akkor is látszanak. A legjobb teljesen eltüntetni őket, de ahhoz a bőrérél még nem vagyok elég jó. >.<#
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6649 Dátum: 12 márc 29, 20:18:50 »

Én nem szoktam eltüntetni a körvonalakat, szerintem e legtöbb esetben jól mutatnak, ha trükközöl egy kicsit. Először is lockolod a lineart réteget, az átlátszóságát kicsit lejjebb veszed 80-85-90% köré ( attól függ hogy milyen a kép ) és mivel lockoltad a lineart réteget elkezded kiszínezgetni a körvonalakt az adott szín egy elég sötét árnyalatával, ahol pedig erős fény éri egy világosabbal.

Ha valakit érdekel és Ps-t használ szóljon és összedobok 1 tutorialt.

Szerintem ( ízlések és pofonok ) így lehet a legszebb színezéseket produkálni mert megmarad a manga feeling mégse az van hogy a fekete vonalak nagyon elütnek, ( pl h az ílletőnek nagyon világos bőre, vagy haja van [ szőke,fehér, stb ]  )

Aztán van persze aki arra esküszik hogy még a nyaknál található csíkozást is húzzuk be és legyen full fekete az egész lineart, megint mások törlik a komplett lineartot miután kiszínezték a rajzukat. Szerintem ilyen téren a legjobb az arany középút =)

http://graypapaya.deviantart.com/gallery/#/d4q9aol

Na de hogy példát is hozzak. Jól látni hogy ezen a színezésem van ahol meghagytam az eredeti fekete lineartot ( az átlátszóságon azért állítottam ) és van ahol egyszerűen átszíneztem a lineartot más színűre ( a haja teteje  köpenye széle, arca széle )

És hogy linkeljem a kedvenc színezőm egyik munkáját ( Masashinak tetszeni fog =D ) ha figyelmesen megnézitek ő is meghagyta a lineart vonalakat, csak pár helyen átszínezte, de ha jól megnézitek vana hol ott a fekete lineart =)

http://diabolumberto.deviantart.com/#/d4ubfcy
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6650 Dátum: 12 márc 29, 20:33:13 »

Igen, a mangaszínezéseknél persze, kell a körvonal. Én is olyanra akartam csinálni ezt a képet, csak elfajult és kicsit festményszerű lett, amihez meg már nem illenek a konkrét vonalak. SAI-os vagyok, de a PS is rajta van a gépen, szóval nekem csinálhatsz tutorialt. Egyszer össze szeretném hasonlítani a kettő képességeit. Nevet
Lehet, hogy csak a vonalak karakterén fogok változtatni. Gondolkozik
Naplózva

Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #6651 Dátum: 12 márc 30, 17:14:03 »

Na jó akkor én is neki esek xd ezekből a rajzokból kb 3 db. 1 éves van tuti
pl. ez:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/551538_277153149032365_100002130466792_624903_281940876_n.jpg

Úristen ez még tavalyi rajz óra (év eleje) :'D :

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530110_277156809031999_100002130466792_624920_236768051_n.jpg

Ez hogy milyen anime már nem tudom...de ez is régi ><:

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/531149_277152889032391_100002130466792_624897_1808338518_n.jpg

És egy mostani(kb. fél éve nem rajzoltam szóóóóval :'D igen rajz óráimon csak alszok xd):
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/557383_277152999032380_100002130466792_624900_1219186444_n.jpg
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6652 Dátum: 12 márc 30, 17:16:34 »

Đestri-chan, a képeid szerintem szépek. Mosolyog Az elsőn az a pillangó szerintem kifejezetten jól sikerült. kacsint Csak így tovább! ^_^
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6653 Dátum: 12 márc 30, 17:18:08 »

Szerintem is nagyon szépek ^^ a tesód firkája khmm Nevet nagyon profi! és ha az csak firka.. O.o
Naplózva

Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #6654 Dátum: 12 márc 30, 17:19:17 »

Köszi,hát az pont nem,teljesen más volt a képen Szomorú annyira szomorú voltam emlékszem h nem jöttek ki jól az arányok,rajz suliba járok de már rajzolni nem tudok :'D heti* 7 óra rajz és azokon mind alszok xd De mivel most vettem egy új ceruzát (xD)kedvem támadt rajzolgatni szóval majd figyelek órákon is :3 majd próbálok valami szépet is össze ütni ide ^^
(ott firka volt csak elrejtettem xddd)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 30, 17:20:14 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6655 Dátum: 12 márc 30, 17:20:02 »

Esetleg nem Shiki? Arra hasonlít így első ránézésre. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #6656 Dátum: 12 márc 30, 17:21:34 »

Ritli fogalmam sincs,googléba beütöttem valami olyasmit hogy blood anime vagy valami anime szöveget és ki jött a kép Nevet én meg csak lerajzoltam unalmamban(először háttérképnek kerestem képeket) ··"
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6657 Dátum: 12 márc 30, 17:25:14 »

Jaaa értem. Nevet De akkor megfejtettem a dolgot. Ez Shikiből az a nyomorék srác szerintem. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #6658 Dátum: 12 márc 30, 21:04:31 »

újabb unalom 10 perc alatt
http://kepkezelo.com/images/lofoascvcsgmr9558m1h.jpg
http://kepkezelo.com/images/8acqfw1z2fau4t1wvrrg.jpg
http://kepkezelo.com/images/2s9mgyh4l97im32vtg8j.jpg
(3 link,nem tudom melyiken látni jobban,este van és a kis lámpa mellett sz@r fotózni Szomorú a japán akármibe nem bele kötni a gugle nem a legjobb x'DDD )
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 30, 21:13:21 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6659 Dátum: 12 márc 31, 11:26:06 »

Na tessék, itt van egy kis bénaság megint, tőlem.
A lineart azért néz ki roppant érdekesen egyes helyeken, mert a SAI valamit nagyon benézett vele, és nem volt kedvem sokat szarozni vele már utólag PSben. Megpróbáltam azokat a dolgokat amiket leírtatok itt a linevel kapcsolatban kicsit alkalmazni, de úgy néz ki ami rossz az rossz is marad.

http://humivo.deviantart.com/art/Okumura-Rin-Blue-Flames-293244205

Hmm, megtaláltam az egyik régi színezésem lineartját. Lehet kiszínezem újra, csak, hogy fejlődtem-e valamennyit.ikszdé

Masashi: Nekem eddig tetszik, bár elég egyszerű. Egérrel csinálod vagy tablet?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 31, 11:26:48 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!