24 okt 05, 10:18:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023218 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6630 Dátum: 12 márc 25, 15:55:29 »

Kicsit olyan mint ha automailje lenne, de azon kívül perfekt a munka. Talán a miatt tűnik robotkarnak, hogy fehér színü csíkokat tettél Hinata jobb karjára, és emiatt olyan mint ha a fémröl csillana meg a fény Mosolyog
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6631 Dátum: 12 márc 25, 17:46:49 »

Hm igazatok van  Gondolkozik Tényleg olyan mintha nem lenne keze :S Eddig fel se tünt, megprobálok alakítani rajta valamit  Gondolkozik

Edit: De idegesítő hogy mindig én nyitom meg az új oldalt =DD
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6632 Dátum: 12 márc 26, 20:00:39 »

A színezés, szokás szerint nagyon szép, csak úgy tűnik, mintha a ruhája valami kemény anyagból készült volna, a sok lekerekített gyűrődés miatt. :/

Egy ideje nem mutattam rajzot, alig volt rájuk időm az elmúlt egy hétben. >.<#
Két hete viszont rengeteget vázlatoltam a suliban. Naponta elkészült egy-egy kép (amiket az életben nem fogok tudni befejezni ikszdé), de azokat még nem volt erőm feltölteni a gépre.

Arthurral így állok... Igen, még mindig nem tudok színezni. ikszdé
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6633 Dátum: 12 márc 26, 20:49:01 »

Miről beszélsz, A-chan? Szerintem gyönyörű színezés! Leginkább a nyakában a kendő színezése tetszik, és a szeme. Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6634 Dátum: 12 márc 27, 11:10:01 »

A bőréről. Szerintem nagyon furcsa. A természetes színeket sem találom el, soha. Ő kevésbé lett hulla, mint Poroszország, de akkor sem az igazi. >.<#
A kendője nekem is bejön amúgy. ^-^ Csak nem hiányoznak róla a körvonalak? Olyan furcsa az egész, hogy az arcán/haján/a tollakon vannak vonalak, de a kendőjén és ruháján nem. :/
És szerintem a tollak színét is megváltoztatom. Gondolkozik
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6635 Dátum: 12 márc 27, 11:15:21 »

gyájj Ácsán *-* nagyon szép *-* a bőre kicsit sötét, meg a tollaknál arra számítottam, hogy fehérek lesznek ikszdé a kendője tényleg szuper lett *-* kis zabálnivaló ^w^
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6636 Dátum: 12 márc 27, 12:34:14 »

Szerintem nagyon szép tia. :3 A kendőjébe szerelmes lettem, jó ez így körvonalak nélkül :3 A tollak meg lehetnének világosabbak, így túl sötét szerintem. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6637 Dátum: 12 márc 28, 10:32:02 »

Köszönöm. ^^
A tollak szerintem nem ilyenek lesznek. Nevet Vagy, ha a szín marad is, akkor annak egy sokkal világosabb változata. A mostani az árnyékok színe lett volna, azt kivilágosítva akartam megkapni a véglegeset, de szerintem ez halott ötlet. ikszdé
Amúgy kipróbáltam a fehéret is, de így, háttér nélkül, semmilyen sem volt.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6638 Dátum: 12 márc 28, 14:27:00 »

Pár irtózatosan izgalmas angol óra eredménye: http://kepfeltoltes.hu/120328/england_f_zet_www.kepfeltoltes.hu_.png
Egy hihetetlenül izgalmas nyelvtan óra eredménye: http://kepfeltoltes.hu/120328/SAM_0205_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És ömm megkértem a barátnőmet, hogy rajzoljon le x3 http://kepfeltoltes.hu/120328/SAM_0208_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

más képet most nem hoztam, mert holnapra kell még pár képet rajzolnom egy bemutatóhoz... túlságosan elhúztam az időt, most meg összegyűlt a nyakamba minden -.-
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6639 Dátum: 12 márc 28, 14:43:18 »

Az Angolórás jobb lett mint a nyelvtanos. Ja és neked tényleg Popeye alkarod van? Faceg Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6640 Dátum: 12 márc 28, 16:49:06 »

Nagyon szép munka A-chan ^^ Nekem nagyon tetszik. A bőrszínnel szerintem az a gáz hogy amit te használsz az nagyon realisztikus, a manga karaktereknél el kell kicsit rugaszkodni a valóságtól, egyébként gyönyörű rajz ^^ Nagy gratu !
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6641 Dátum: 12 márc 28, 18:18:34 »

Az Angolórás jobb lett mint a nyelvtanos. Ja és neked tényleg Popeye alkarod van? Faceg Nyelvesít

és Popeye felkarom Faceg
nekem is az angolos tetszik jobban, de hát bármi jobb int a nyelvtan X"D meg is látszik az milyen lett. meg a napokban veszek új színeseket mert a régiek azok eléggé khmm vastagok. kb olyan vastagok mint a postairon vagy hogyishívják ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6642 Dátum: 12 márc 29, 17:05:38 »

Nagyon aranyos lett, látom avának is betetted ^^ én sosem tudtam rájönni, hogy kell könnyet színezni X"D hmm színezésről jut eszembe... vettem egy 10es csomagba tűrhető minőségű színes ceruzát, nézem az árat...1425 O.o én 1-2 hónapja az 1000 ftot is sokalltam, erre meg...kész rablás...most nézhetik mikor veszek újra ott bármit is >.<#
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6643 Dátum: 12 márc 29, 19:27:19 »

Angliás angol füzet. Nevet Aranyos lett.
Vastag színesek? :O Hegyező? Faceg
A róka is aranyos. :3 Nekem pont a könnycsepp az, ami furcsa, de csak azért, mert nem illik a róka imidzséhez. ikszdé

Köszönöm Lew. :3
Azóta a senseiem tanácsát követve tettem egy kis pirosat a bőrébe, így nem olyan halott. Nevet (és még néhány plusz extrát is, de azokat az én eszem adta ki Hümm-hümm)
Kapott a kabátja alá egy felsőt, a kendőjébe tettem még egy kis árnyékot, és a kavicsokon is javítgattam egy kicsit.
A tollakhoz viszont nem volt lelkierőm, úgyhogy azok maradtak, amilyenek voltak. smirksweat
Íme, a megújult Iggy! >:3
Ja, és a válláról a "kukacoknak" valószínű, hogy ebben a formában menniük kell. x) És most, hogy így elnézem, a kabátjára is kell még egy kis árnyékolás... ^^
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6644 Dátum: 12 márc 29, 19:32:59 »

Ez Ivankov álruhában vagy Mr2? ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!