24 okt 05, 12:12:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023281 alkalommal)
0 Felhasználó és 119 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6600 Dátum: 12 márc 14, 09:02:04 »

Örülök, hogy jobban vagy. ^^
Szerintem simán vagy olyan profi, hogy kitegyék a színezésedet. Nevet Hajrá! Nevet Majd azért mutasd meg, ha kész lesz. :3
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6601 Dátum: 12 márc 14, 13:10:25 »

Szerintem is vagy olyan jó Lew, hogy bekerülj.
Ez egyébként hogy megy? Van az MS-nek egy csoportja vagy csak úgy válogatnak DA-n? Mindenesetre kíváncsian várom a végeredményt.

Sikerült befejeznem múlt héten az eddigi legpepecselősebb  lineart-omat.
http://tagoston16.deviantart.com/gallery/#/d4rscsq
Talán kiszínezem egyszer, de biztosan nem a közeljövőben. smirksweat
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6602 Dátum: 12 márc 14, 17:46:42 »

Ez mekkora munka lehetett! Ohh My God Tuti nem lett volna hozzá türelmem. x) Gratula. Nevet És az egyik kommentelő kérdésére válaszolva~ Igen, a fejpántjukon a számuk van. Mosolyog
Amúgy mivel csináltad? Tablet vagy vektor?

Szerintem kiírnak egy pályázatot, aki meg részt szeretne venni, beküld egy vagy több képet. Amúgy fogalmam sincs, csak nekem ez lenne logikus. ikszdé

Én meg így állok az Igirisus képpel. Már a kendője is megvan, de az olyan ocsmány lett, hogy inkább kikapcsoltam a layerjét. ikszdé Azt a részét majd kitörlöm és újrakezdem. Hümm-hümm
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #6603 Dátum: 12 márc 14, 18:22:39 »

Nekomán vagy afelől nincs kétségem.  Nevet

A macsek türkiszfekete változatánál, lehetne kicsit élesebb kontúrral is, egy harmadik verzión.

A macskáknál nincs jobb modell! Mosolyog
A "türkiszfekete" képhez meg..hát kellett félperc mire leesett hogy a digital art-ra gondolsz Mosolyog Az direkt olyan.. amúgy millió színváltozata van meg gépen. Csak nem akartam mindet feltolni. Mosolyog

Kana-chan imádom a képeid! Mosolyog Annyira jók, be is tettem párat a kedvencek közé, és persze a watch sem maradhatott el!
Csak így tovább! ^^

Köszönöm szépen! Mosolyog

Nagyon jó fényképész vagy Kana! *-* Bárcsak én is így értenék hozzá. Sír Nevet

Nekemis igencsak van még hova fejlődni. Mosolyog

Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6604 Dátum: 12 márc 14, 19:16:46 »

Ne szerénykedj. Nevet Látnád az én képeimet. smirksweat ikszdé
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6605 Dátum: 12 márc 14, 20:24:26 »

Ez mekkora munka lehetett! Ohh My God Tuti nem lett volna hozzá türelmem. x) Gratula. Nevet És az egyik kommentelő kérdésére válaszolva~ Igen, a fejpántjukon a számuk van. Mosolyog
Amúgy mivel csináltad? Tablet vagy vektor?
Köszi! Hát tényleg sokáig tartott mire befejeztem. Nem egy napig tartott Mosolyog. Tablettel csináltam, szerintem egérrel még tovább tartott volna. Főleg, hogy elég bénán tolom egérrel.
Jó tudni, hogy azok ténylegesen a számok a fejpántokon, eddig nem voltam benne biztos.

Szép munka lesz megcsinálnod a haját (vagy az a kalapján dísz? Gondolkozik), de szépen haladsz vele.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6606 Dátum: 12 márc 14, 20:40:43 »

Rengeteg türelmed van. smirksweat Nekem így is úgy is halál lett volna megcsinálni.
Örülök, hogy hasznos infóval szolgáltam. ^^

Én is köszönöm szépen. Mosolyog Azok elméletileg tollak a kalapján. Tudod, olyan régi kalózkalap. És igen, megőszülök majd, mire beárnyékolom. smirksweat
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6607 Dátum: 12 márc 17, 18:26:40 »

Ne szerénykedj. Nevet Látnád az én képeimet. smirksweat ikszdé

Ácsán te se szerénykedj, te látnád az én képeimet :/ ikszdé
Amúgy jól haladsz Angliával *-* nagyon cukorfalat lett a mosolya x3 kawaii alig várom színesbe ^^ ha én tudnék így :/

Szerk: na most feltöltögettem a képeket, még a kalózost is de hát az egyáltalán nem lett awesome Szomorú ikszdé

Elsőnek egy Hetaliás poszter A3-as lapra: http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4t8zim
És most a nem sikerült kalózom Szomorú http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4t8yyk nembaj...most azon leszek minden nyelvtan és matekórán, hogy csináljak egy jobbat X"D
Az első Poroszországom Ohh My God http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4t8yj3 és még hülyén is fotóztam tiszta gizdának látszik ikszdé
A 2 Hííróó http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4t8xr6 még az A3-as előtt lerajzoltam, szerintem itt Amerika jobban sikerült, de ez van.
Angol-Francia államúnió ikszdé http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/#/d4t8x5c
Ééés megcsináltam az Angliás pólós letépőset is "rendesen" http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/#/d4t8wtx

most egy darabig megint nem töltök fel ikszdé mellesleg most így visszanézegetve elég hülyén fotózhattam, mert "élőben" nem ilyennek tűnik nekem O.o de lehet én vagyok hülye. pont úgy torzulnak mint én ha engem fotóznak ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 16:23:46 írta ^^ » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6608 Dátum: 12 márc 18, 16:44:05 »

Nem rossz képek =) Még egy kis gyakorlás és nagyon pofás képeket tudsz majd összedobni. Hajrá =)

Közben én is elkészültem a legújabb Ft-s színezésemmel =) Ez alkalommal Lucy epic varászlata az Uranometria volt soron =) Volt vele meló bőven de ez a munkám most tetszik =) Mondjuk már alapból a mangaoldal is nagyon szépen meg volt rajzolva =)

Parancsoljatok ^^  http://graypapaya.deviantart.com/#/d4t96fr
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 17:16:19 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6609 Dátum: 12 márc 18, 18:19:08 »

Váó ez nagyon tetszik. Ez a lila sárga combo szerintem nagyon szép. Gratulálok nagyon jó lett!

 Egy kérdésem lenne, a melleinél miért ilyen az árnyékolás, pont ott a felső részénél, nekem az fura egy icipicit.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6610 Dátum: 12 márc 18, 18:56:24 »

Nem rossz képek =) Még egy kis gyakorlás és nagyon pofás képeket tudsz majd összedobni. Hajrá =)

köszönöm szépen Mosolyog pont én is azon igyekszem, hogy egyre jobban menjen, sok a kudarc is de túlélem X"D

a te színezésed meg *w* a szintedtől lehet egyáltalán még fejlődni??!! ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6611 Dátum: 12 márc 18, 19:03:30 »

A melleinél azért olyan mert alulról jön a fény így pont a tetejét nem világítja meg semmi, hiszen maga a melle takarja ki a fényt.
Viszont engem az "zavar", hogy Lucy szoknyája és felsője közötti részen van árnyék, holott ez pont az alulról jövő fény miatt sem lehetséges, meg az eredeti rajzon sem volt. Bár lehet, hogy tévedek.

Egyébként nekem nagyon tetszik, szerintem szépen kidolgozott kép, igényes és látszik, hogy időt öltél bele.
Külön tetszik, hogy Gemininek és Lucynak is más a szája, hogy visszatudtad adni, azt, hogy Lucy mennyire ideges a varázslat sikere miatt, Gemini pedig mennyire nyugodtan koncentrál.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6612 Dátum: 12 márc 18, 19:44:47 »

heo szerintem az a szoknya által kitakart rész Mosolyog
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6613 Dátum: 12 márc 18, 19:49:56 »

Erre én is gondoltam, de akkor sokkalta előrébb is kellene lennie, ráadásul ITT sincs. Ezért is kérdeztem rá, majd Lew úgyis elmagyarázza.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6614 Dátum: 12 márc 18, 20:41:12 »

Igazad van Heo, ott valóban nem kéne lennie árnyéknak de árnyék nélkül üresnek éreztem azt a részt és nagyon el ütött a többi résztől ezért csaltam egy kicsit =D

Egyébként köszönöm mindenkinek =)
Naplózva


Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!