24 okt 05, 16:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023374 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6540 Dátum: 12 márc 06, 17:26:33 »

Szép lett nagyon, a ruha texúrája különösen tetszik. De ha megengedsz egy kis kritikát, akkor a bőrszne (és itt nem az arcára gondnolok) túl pirosas. Ami meg nem értek, az, hogy a céh jele körül miért sárga? o.O én minddig azt hitem, hogy az egy heg, és attól van, mert leszedte a grimorier heart jelét. o.O
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 18:20:21 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6541 Dátum: 12 márc 06, 17:30:06 »

Köszi. Hát igen, énis gondolkodtam hogy vajon az ott egy heg, vagy a jelhez tartozik. Nézelődtem kicsit DA-n más hogy színezte ki és arra jutottam az a jelhez tartozik. Mindenesetre lehet hogy heg, ördög tudja =D

A bőrszínével kapcsolatban azthiszem igazad van =)
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6542 Dátum: 12 márc 06, 18:18:07 »

Hópihék! *-* Nagyon jó lett! Nevet Nekem egyedül az a kérdésem, hogy a keze alján miért fényes? Én oda árnyékot tettem volna, kivéve, ha a kép bal alsó oldaláról jön a fény. Gondolkozik Még így is sokkal jobban kiszínezted, mint én valaha tettem volna. Nevet Ha használnám az accomat, nem lenne olyan képed, amit ne favolnék. :'D

Amúgy azzal a két kézi rajzoddal mi van?
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6543 Dátum: 12 márc 06, 22:09:26 »

...egy egyszerű kis Ultear színezés.

Imádom, hogy annak ellenére, hogy mekkora arcod lehetne, még mindig ilyen szerény vagy. Mosolyog Nevet Szeretnék én ilyen és ehhez hasonló "kis egyszerű" színezéseket produkálni. ikszdé

Nagyon jó lett, biztos van 1-2 hibája, de tudom, hogy rohadt nehéz úgy színezni, hogy mindig betartod és ügyelsz arra, hogy hová kell vetülnie az árnyéknak, hol lehet világosabb a bőr vagy az akármi, szóval én inkább nem keresem a hibákat a részletekben, hanem élvezem egészében a képet. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6544 Dátum: 12 márc 07, 18:46:43 »

hjajj... tessék Sabaku, de még messze nincs kész. szégyenlem is így felrakni, dAra nem is tettem fel.. meg fotózni sem tudok, azért így "élőben" jobban néz ki.

http://kepfeltoltes.hu/120307/SAM_0157_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ejj így félkészen elég elcseszetten néz ki..

*és itt nem Akerika furcsán színezett ruhájára gondolok, nem hanyag voltam, hanem az esős próbáltam jelezni...több kevesebb sikerrel ikszdé *
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6545 Dátum: 12 márc 07, 18:50:01 »

Hát ez baromi jó :O Jobb is hogy te csinálod, nem én xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6546 Dátum: 12 márc 07, 18:51:53 »

én annyira nem vagyok elájulva. lehet hogy az animéből kellett volna képet kimentenem, mert a mangában Hidekaz sama nem igen ügyelt a háttérre, nekem pedig nincs annyi energiám, se ötletem, hogy magam alkossak hátteret.
és Amerika arca...ha nem tudnám hogy az akart lenni, fel sem ismerném. de most rajtad a sor hogy felrakd a vázlatodat Nyelvesít
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6547 Dátum: 12 márc 07, 18:56:04 »

Nem akarom, főleg a tied után, de asszem nincs választásom -_-" Viszon az  enyém a tieddel ellentétben az, aminek neveztem: VÁZLAT. Ergo tiszta jelképes, éppen csak a körvonalak, a kar egy téplalap, ilyesmi xD nem vesztíesz vele semmit. Ja, háttér meg nincs is, a ép mukéta meg 1-1vastag vonal. Szal VÁZLAT xD Biztos akarod?  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6548 Dátum: 12 márc 07, 18:57:02 »

oké, akkor szerintem mellőzzük. de kíváncsi vagyok hogyan rajzolsz Mosolyog ha mást nem akkor kérek egy püt egy kész rajzodról, amit kézzel csináltál Mosolyog
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6549 Dátum: 12 márc 07, 19:00:17 »

Van DA-m, de csak két lyan képem van ami nem firka, a többi órai trollkodás xD A kaszást pl magyaron agonizálás közben xD
egy Deidara: http://foxie13.deviantart.com/#/d4q1abq
még egy deidara, meg egy skorpió: http://foxie13.deviantart.com/#/d4q1asy mondjuk itt sasori fejét ne nézd xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6550 Dátum: 12 márc 07, 19:03:50 »

jaa igen ezekre  emlékszem Nevet amúgy szerintem pár nap alatt elkészülök az egész rajzzal... lehet akkor felteszem a készet. de amúgy a mangában elég nehezen ismerem fel Amerikát, általában akkor ha Angliával veszekszik, vagy eszik, vagy szemüveg van rajta. nos ezen a képen se szemüveg se "normális" ruha ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6551 Dátum: 12 márc 07, 19:06:33 »

az 'emlékszem' nem vélemény.
Am én első körben Hetáliában angliát csak szemöldökről ismertem föl xD Amerikát egész könnyű, ha szemöldökét meg az orrát nézzük. tied jó nagyon, de a szemén kicsit változthatnál.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6552 Dátum: 12 márc 07, 19:08:13 »

a mangában is ilyesmi volt, és amúgy sem tudnák, mert áthúztam tűfilccel, hogy lásd ikszdé

emlékszem=amikro feltetted a topicba, akkor asszem kommentáltam, ergo nem fárasztom magam azzal hogy újra leírjam azt, amit akkor. Nyelvesít
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6553 Dátum: 12 márc 07, 19:26:25 »

Jó lesz Flexee, de tessék ki is festeni. Nyelvesít Én ezeket a ceruzákat használom, a 12 darabosat. ABS-esek, úgyhogy hegyezés közben csak ritkán törnek. Használni is könnyű őket, nem kell vésni, a színük meg gyönyörű. :3 Ha egyszer sok pénzem lesz, megveszem a 32 darabosat is! *-*

Attól, hogy Flexee lefújta, én még kíváncsi vagyok a rajzodra Sabaku. Nyelvesít

Közben én is "alkottam" ma órán, és délután belekezdtem a digitális, feljavított változatba. Mindenesetre Poroszországnak kicsi a keze. >.<#
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6554 Dátum: 12 márc 07, 19:40:36 »

wow Ácsán... ezt így fejből nyomod? *-* elképesztő... úgy szeretnék én is fejből ilyen jót, de ha meg is csinálom, az nme lesz jó Szomorú maradok egyelőre a másolás fázisban, talán nyárra már leszek annyira ügyes, hogy fejből nyomassam Nevet

SZERK

ehemm... anyának mutatom a képet (amit unalmamban pár nap helyett fél óra alatt befejeztem, de csak árnyékoltam, marad feketefehét, de köszi a ceruzákat majd megkeresem!)

szal anyának megmutattam a képet erre...
-Hát lányom ez elég kétértelműre sikeredett
*utána anya elolvassa a szöveget*
-Ezt egyszerűen muszáj félreérteni, ne tedd ki nyilvános helyre O.o *utalva is a nemrég készült Igirisus rajzra, amit kitettek az iskolai falra a mangahéten*
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 19:47:44 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!