24 szep 22, 14:31:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1014035 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6285 Dátum: 11 dec 29, 20:12:20 »

itt mindenki elhúz melettem a francba rajzolás terén, karácsonykor nem volt időm, viszont kari előtt csináltam egy kurenait, meg egy fuu jinchuut karácsonyi dresszben ultra nagy...-kel ikszdé
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6286 Dátum: 11 dec 29, 21:28:18 »

És köszi, de csak oktató jelleggel készült.:3 (Mint valami tanár, komolyan.ikszdé)
Nme baj az, tanárokra (csak a jófejekre!) mindig szükség van. kacsint Pirul
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6287 Dátum: 11 dec 29, 22:05:47 »

Flexee, ne add fel, menni fog ez, senkinek sem sikerül elsőre profi munkát összehoznia.Mosolyog Csak gyakorolni kell, és egy idő után ráérzel majd. Vagy esetleg nézz DA-n tutorialt, van sok hasznos amiből lehet sokat tanulni.^^
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6288 Dátum: 11 dec 30, 01:17:36 »

Jó lesz az Flexee, csak gyakorolj és nem hagyd félbe a dolgokat. kacsint

Jó régen nem mutattam már rajzot, úgyhogy itt egy. :3
http://i40.tinypic.com/308dxyp.jpg
Még nincs kész, a keze pedig förtelmes, de kritikát kérek, hogy mit tudnék rajta javítani. Mosolyog
És hogy a fenébe lehet sai-ban maszkolni? ikszdé
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6289 Dátum: 11 dec 30, 01:24:26 »

Hű A-chan, nekem nagyon tetszik.Ohh My God A felsője nagyon jó lett.Nevet A keze se rossz annyira, vagyis hát tulajdonképpen nem is rossz, csak fura, hogy mutat valamit mint a két kezével.ikszdé (A hajával nem vagyunk barátok, valahogy nem szeretem ha egy fiúnak hosszú a haja.ikszdé)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6290 Dátum: 11 dec 30, 01:28:18 »

A kezével még nincs is baj, ámbár azok a parányi lábfejek egy crossdresser gésára hajaznak, rövidebben nagyon picik.
Ugyebár egy tenyér hossza kisebb, mint a talphossz, a cipő pedig még attól is nagyobb, ennek ellenére ennek itt nyoma sincs, szóval az lehetne nagyobb.
Meg talán a feneke is lehetne karakteresebb, mert most vékonyabb, mint a combja és azért az sem jellemző.

Ami viszont nagyon tetszik az a ruhák gyűrődése és a hozzájuk kapcsolódó árnyék, fény és tónus használat, ezek egyébként a hajánál és a bőrénél is eléggé jól sikerültek.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6291 Dátum: 11 dec 30, 09:57:01 »

ezt ma reggel csináltam remélem tetszik: http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc00033zf.jpg/
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #6292 Dátum: 11 dec 30, 11:03:43 »

Hidetada nagyon kis cuki lett a képed, néhol kissé bizonytalan, de egy skiccnek nagyon jó Nevet remélem kiszínezed Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6293 Dátum: 11 dec 30, 11:10:03 »

köszi Nevet örülök, hogy tetszik
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6294 Dátum: 11 dec 30, 11:19:28 »

Másoltad valahonnan, vagy fejből jött az egész? Mosolyog

Én most egy Ichigos színezésen ügyködök, bár nem tudom, hogy mennyire lesz jó... smirksweat Viszont sokára lesz kész az biztos, mert elég nagy kép és hát nem csak egy Kurosaki van rajta, hanem az összes eddigi formája.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6295 Dátum: 11 dec 30, 11:36:49 »

A-chan, nekem összességében tetszik a rajzod. Mosolyog Hideata, aranyos az a kép, és mivel már láttam valahol, feltételezem, hogy másoltad.
De ahhoz képest nagyon jól sikerült, nekem sosem ment az ilyesmi, az arányokat folyton eltorzítom...
így inkább maradok a saját kis ötleteimnél, azzal talán még megyek is valamire. ikszdé

Rikan, sok sikert!  Pontosan
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6296 Dátum: 11 dec 30, 12:05:38 »

Jó lesz az Flexee, csak gyakorolj és nem hagyd félbe a dolgokat. kacsint

Jó régen nem mutattam már rajzot, úgyhogy itt egy. :3
http://i40.tinypic.com/308dxyp.jpg
Még nincs kész, a keze pedig förtelmes, de kritikát kérek, hogy mit tudnék rajta javítani. Mosolyog
És hogy a fenébe lehet sai-ban maszkolni? ikszdé

nagyon szép munka ^^ Én annyit fűznék hozzá ha 2 helyett mondjuk 4 különböző színnel árnyékolsz akkor nagyon pofás tud lenni. ( Gondolok itt pl az arcára ) Nem nehéz megcsinálni mégis rengeteget dob egy képen. Remélem érted mire gondolok , ha nem majd mutatok egy példát.

Egyébként tényleg nagyon szép munka. Nekem tetszik ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 12:06:18 írta Lew » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6297 Dátum: 11 dec 30, 12:18:39 »

Köszi Rikan. ^^ Tulajdonképpen a keze azért "mutat", mert nem tudtam rendesen megrajzolni a középső és gyűrűsujját, ezért mérgemben ráhagytam. smirksweat ikszdé Hosszabb hajjal meg jobban át lehet adni a figura lendületét. (szerintem) Nyelvesít
Az anatómiávan hadilábon állok, ez tény. Csak nagyon hézagosan ismerem az arányokat, ezen kellene változtatnom. Ezt a képet már sajnálom "megbontani", de a következőnél már jobban oda fogok figyelni. Köszi heo. Nevet
A bőrénél nem tudtam eldönteni, hogy mosott vagy éles (animés) árnyékokat használjak, úgyhogy lett mindkettő. ikszdé A hajszínezéssel még mindig nem boldogulok úgy, ahogy szeretnék, és a felsőjénél is szenvedtem itt-ott egy kicsit.

Hidetada rajza engem ara emlékeztet, amikor még "kiskoromban" a képreráapapírtátmásolomésjóleszaz korszakomban voltam. Mosolyog A lassan húzott, kicsit itt-ott bizonytalan, de rányomott ceruzás vonalak miatt gondolom így. Mondjuk egy ilyen kinézet azzal is elérhető, ha a vázlat körvonalait húzod ki ugyanúgy, mintha másolnál, szóval nem mondom, hogy kopíroztad. :3 Amúgy nem rossz rajz, csak ha gondolod, akkor máskor figyelj arra, ha egy íves részt csinálsz, és az az eredeti képen egy görbület, akkor te ne három, más-más szögű görbéből rajzold meg. (hogy ez most mennyire volt érthető? ikszdé) Főleg a hajánál láttam ilyeneket. Mosolyog

Rikan ugye felteszed majd a kész rajzot? :3

Közben Lew beírt. Nevet Köszi szépen. :3 Az arcán három szín van, csak a legsötétebbel spóroltam egy kicsit. ^^ Az újabbaknál már próbálkozok a több színes megoldással, de még nem volt időm komolyabban hozzáfogni. Ezt a képet is több, mint egy hétig csináltam. Minden nap kb fél órát. ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6298 Dátum: 11 dec 30, 12:22:13 »

A-chan ez marha jó lett Ohh My God
am attól félek ha vége a szünetnek akaratok ellenére nem elsz időm Szomorú sztem inkább egy könnyebbel kezdek, mondjuk egy Sasukeval nem pedig egyből a lecsóba vágni, am ez a SAI is érdekel, egyik barátom dA-n CherryStravberry7 a neve, érdemes megnézni mert lélegzetelállító. Én annyiban avgyok mázlisabb nálatok, hogy élőben láttam a rajzait ikszdé ő SAIval egyelőre csak árnyékol de nekem az is nagyon tetszett Mosolyog http://cherrystarwberry7.deviantart.com/art/Earth-x-Wind-276436089?q=gallery%3Acherrystarwberry7&qo=0 örülök, hogy a barátom, tőle sokat tanultam rajz terén ikszdé a 0láról hozott fel a szintemre Mosolyog
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6299 Dátum: 11 dec 30, 12:30:18 »

nem másoltam de valahol régen láttam ezt a képet és tetszett ezért én is megpróbáltam nem sikerült olyan jól de azért nem rossz Kúl
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!