24 szep 21, 12:50:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012515 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5805 Dátum: 11 máj 18, 14:20:21 »

Köszi a választ! Nevet
Én is találkoztam Wacom táblákkal a neten, amikor keresgéltem, de valamiért azt hittem, hogy itt nem kapható ez a márka... smirksweat A hozzá nem értésemmel kipécéztem magamnak egyet (ezt: http://www.digitaldepo.eu/termek/digitalis_rajztabla/genius_tablet_g-pen_m712x ), de lehurrogtak, hogy ez nem jó... smirksweat
Sejtésem szerint, nekem is elég lenne egy Bamboo. A sulis dolgaim közül főleg a látványterveket meg a vázlatokat csinálnám azzal, a tervrajzokat kétlem. Amolyan otthoni elrajzolgatáshoz meg azt mondod, hogy elég. ^^
Kérdés: nem kicsi az A6-os? Nekem nagyon annak tűnik. (vagy csak túlságosan hozzá vagyok szokva az A3-as papírokhoz smirksweat)

A szem-kéz koordinációról meg annyit, hogy régebben, amikor paint-tel rajzolgattam, akkor még ment, azóta meg kicsit megkopott ez a képességem. Ennek ellensúlyozására Corelt használok, mert ha nem is húzok olyan vonalat, amilyet akartam, a vektorok segítségével kiigazíthatom. (de ez lehet, hogy kicsit csalásnak számít... Nyelvesít)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5806 Dátum: 11 máj 18, 16:18:30 »

Elvileg elég 22"-ig az A6 (az okosok azt mondják). Nekem nem tűnik kicsinek, mert egyébként sem szoktam nagy kézmozdulatokkal dolgozni. Jobban szeretek kis vonalakat húzni csuklóból. De ez ízlés meg megszokás kérdése.
Én innen szereztem be: http://www.grasshopper.hu/vasarlas/wacom/A6-wide/bamboo-tolleger.html
,de máshol is árulják itthon, azt hiszem.
(Bár ha megnyerném a lottó 5öst, akkor egy ilyet szereznék be http://www.grasshopper.hu/vasarlas/wacom/interaktiv-monitor/cintiq-21-ux.html . Még ha nincs is igazán szükségem rá  Nevet )
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5807 Dátum: 11 máj 18, 20:00:37 »

ÚÚ az a lottó 5-ösös nagyon szimpi. Nevet

Szerintem, akkor ez lesz, amit mutattál. Megnéztem a videóját is, és nem is olyan pici, mint gondoltam. (Az sem hátrány, hogy olcsóbb a kiszemelt Geniusnál.)
Már csak azt kellene kideríteni, hogy Szeged környékén kapható-e. Gondolkozik Na, majd összejön valahogy.
Még egyszer köszi a segítséget! Nevet (Lehet, hogy lesz még pár kérdésem, miután beszereztem a drágát. Ha nem baj... smirksweat)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5808 Dátum: 11 máj 19, 13:15:24 »

Nem baj, ha tudok majd válaszolok rájuk  Mosolyog. Azt nem tudom, hogy szegeden hol lehet kapni  Neeem.
Egyébként nekem ingyen kiszállították és én Etyeken lakom (25 km Bp-től). Lehet, hogy Szegedig is elviszik, ha szépen kéred  Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5809 Dátum: 11 máj 19, 20:15:59 »

Nem a távolság a gond hanem a röszkei határ... Szomorú De nem baj, bármi megoldható. ^^
Előre is köszi szépen a segítséget. Nevet
(Nem akarod megmutatni az egyik rajzod? Kíváncsi vagyok. Hümm-hümm)

Szerk.:
Határozottan meg akarom nyerni azt a lottó 5-öst! *-* http://www.youtube.com/watch?v=rjZds93XHeQ&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 19, 21:36:54 írta A-chan » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5810 Dátum: 11 máj 20, 11:14:55 »

Itt az eddigi egyetlen kép, amit a bambooval csináltam.
5-10 perc alatt dobtam össze, szóval ne várj tőle sokat. (legalább van hova fejlődnöm Nyelvesít)

http://kepkezelo.com/images/0e9a5e6u6uez8m8la2vf.jpg

videohoz: Hát így tényleg természetesebb rajzolni Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5811 Dátum: 11 máj 20, 14:47:01 »

Egész jó... majd felrakom a Dei'Kakuzu'Konan artomat (amely egy jelenet az AR 2.részéből lesz) és a Leonidas-t mindkettő kézi...
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5812 Dátum: 11 máj 20, 22:18:51 »

Elsőre szerintem jól sikerült. Mosolyog Enyém el sem tudom képzelni, hogy milyen lesz... Előre félek. ikszdé
Amúgy ma lezsíroztam a haverommal, hogy egy szegedi ismerőse címére megrendelhetem a cuccot, szóval már csak annyi a dolgom, hogy összeszedjem a pénzt rá.
Ezen a rajzos témán felbuzdulva úgy gondoltam, hogy kipróbálom, milyen a Corel PhotoPaint kiegészítése... Nem kellett volna. Enyhén szólva önbizalom romboló volt... smirksweat
Hajrá Manesz! Shiranai, neked vannak még megmutatandó munkáid? Minden féle rajzra, színezésre, grafikára kíváncsi vagyok!

(hülye egy kérdés, de akkor ide nem csak animés rajzok jöhetnek, igaz?) smirksweat
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5813 Dátum: 11 máj 20, 22:37:45 »

Am. Akatasukin és Leonidason kívül a szovjet egyenruhákat és tankokat tudom lerajzolni kézzel...
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5814 Dátum: 11 máj 21, 18:24:54 »

Ezen én miért nem lepődök meg? Nevet Tőlem tankos képet is mutathatsz. Minden féle járművet szeretek.  Hümm-hümm
Hogy ne csak szövegeljek, én is linkelet egy rajzot. ^^
http://kepkezelo.com/images/3fbhwicglt8bflds.jpg
Haveromnak csináltam rendelésre kb 2-3 éve. (bocsi a minőség miatt túl sok kontrasztot nyomtam bele még akkor... smirksweat)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5815 Dátum: 11 máj 21, 20:44:45 »

Szovjet tankos képeket én is megnéznék szívesen. Főleg T-80ról, nekem az a kedvenc orosz tankom. Mosolyog
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5816 Dátum: 11 máj 22, 11:30:26 »

Na majd a T-26, BT-2 és AT-1 műveimet felrakom...
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5817 Dátum: 11 máj 22, 16:16:29 »

A tankos képekre én is kíváncsi vagyok. A-chan jó lett ez az auto. Egyébként milyen márkájú? Nem igazán vagyok otthon ezekben smirksweat.
Sajnos még csak ez az egy képet csináltam, de majd jön a többi. Addig is itt vannak régebbi rajzaim: http://tagoston16.deviantart.com/
Ezek között van szabadkezi, meg színezés is, de a gépesek mind egérrel készültek még.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5818 Dátum: 11 máj 22, 20:22:42 »

Köszi! Opel Vectra. (Nagyon el vagyok keveredve a járművekkel, főleg a kocsikkal. smirksweat)
Jók lettek a rajzok. Mosolyog Csak 4 van? Szomorú Nem baj, ennyinek is örülünk, de azért ha lesz új, akkor azt is megmutathatod. Nevet

__________

Leszedtem a PS-t, hogy megpróbáljak kiszínezni egy lineartot, erre nem indíthatom el a programot ha van netkapcsolatom, mert leellenőrzi, hogy jó-e a kódom, és nem engedi, hogy használjam... >.<# <-- ezt most jól megaszon'tam... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 20:50:35 írta A-chan » Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5819 Dátum: 11 máj 23, 22:46:36 »

Régebben én is gondolkoztam azon h jó lenne egy tablet... de letettem róla az árak miatt. Mondjuk vannak már egész olcsó verziók, de ha már veszek akkor én tuti h nem az olcsóbbikat venném meg. Mosolyog
Mondjuk egyik ismerősömnek is Wacom tabletja van és ő egészen megvan vele elégedve szóval lehet hogy ebben a márkában tényleg jó keresgélni. De szntem érdemes jobban is körbenézni meg több helyen is kérdezni, mert sokat lehet megspórolni azzal, ha nem egy sorozathibás terméket vásárol az ember :3

Már régen töltöttem fel új képet ugyhogy most nemrég felraktam párat, de még igy is egy csomó van, amit szeretnék feltölteni, csak lusta vagyok -.-
Jelen pillanatban ez a favorit saját alkotásom, habár a fejét bal oldalt kicsit elszúrtam, de sebaj xD
http://th08.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/138/b/8/army_of_love___kerli_by_oszaszi-d3gnxgj.jpg


Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!