24 szep 21, 18:35:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012774 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5745 Dátum: 11 feb 19, 14:40:03 »

Így futva csqk annyit írok, nagyon jók, bár Pein mintha kicsit el lenne csúszva.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5746 Dátum: 11 feb 19, 14:45:16 »

Mindnyájatok képei nagyon jók! Nevet Én sajnos béna vagyok rajzolásból... vagyis hát.. ez lehet azért mert nekem nincsen rajzórám!  smirksweat (nem fogom kifejteni hogy miért, csak nincs és kész) Meg alapjába véve, embereket sose tudtam rajzolni! Szomorú  Na, mind1 Nevet Majd ha rajzolok valamit azt fölrakom! ikszdé (^^! a Kakashit még nem...)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5747 Dátum: 11 feb 19, 14:49:25 »

Igen, kicsit el van csúszva, de bocsásd meg nekem, ő az első Peinem ikszdé Nálunk rajz órán minendkiazt csinál amit akar, jegyek nincsenek nagyon. Nos én kihasználom a heti ingyennegyvenötpercet gyakorlásra ikszdé
Naplózva

L. Karfiol
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30

Mrs. Okumura ~ Cyber macska


WWW
« Válasz #5748 Dátum: 11 feb 19, 16:15:14 »

Nekünk sincs rajzóránk, majd csak jövőre lesz megint. :3

Amm valóban, a Pein cseppet elcsúszott, a Kakashi csinos lett, de miért ilyen picik a képek? ><
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5749 Dátum: 11 feb 19, 23:37:39 »

Mert MOBILRÓL vannak, az meg ugye kicsinyíti a saját pixelméretéhez.
Naplózva


Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5750 Dátum: 11 feb 20, 00:23:49 »

Luna-san: Szntem egész jók a rajzaid. Nekem személy szerint a lányos rózsás rajz chibis behatású, de az szntem tök jó Nevet

Karfiol: nagyon jó lett az autó Nevet Tisztára mint egy NFS kép xD Nevet

 ^^: Nekem a mini Kakashis kép tettszik nagyon Nevet Őt már egész jól rajzolod Nevet Lehet hogy hölgyekkel is kellene próbálkoznod Nevet

Készítettem megen pár új képet ratemydrawingson...
http://www.ratemydrawings.com/drawings/black-white/750901.html

Annyira akartam, hogy fekete fehér legyen, de rá kell jönnöm, hogy nekem a színezés még fekete-fehérben sem megy Szomorú
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
L. Karfiol
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30

Mrs. Okumura ~ Cyber macska


WWW
« Válasz #5751 Dátum: 11 feb 20, 07:32:48 »

Manesz egy VGA kamera is 640x480-as képeket készít. Nevet

Sassy örülök, hogy meg van a kellő hatás. Köszi~ Nevet

Ódehogyisnem~ tudsz te. :3 Nagyon csinos lett. Nevet Esetleg valami rendes rajzprogrammal próbálkoztál már? Sai-val pl. nagyon gyorsan lehet tanulni. :3
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5752 Dátum: 11 feb 20, 13:15:22 »

^^ csak így tovább gyakorolj minnél többet  Pontosan
Sassy én is nagyon bírom a te rajzaid,és hát igen agyamra ment a chibi stílus,újabban minden képen aránytalan  smirksweat

De szerintem itt mindenki ígéretes tehetség,úgyhogy senki se hagyja abba rajzolást!!
Rajz óra nélkül rossz lehet...mondjuk mi művészettörizünk az dögunalom,mi házinak kapjuk a rajzolást és keményen osztályoznak is  Neeem (ez mondjuk annak rossz aki nem csinálja meg és 1-est kap,vagy egyáltalán nem tud rajzolni...)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5753 Dátum: 11 feb 20, 15:15:03 »

Karfiol: Uhm... hadilábon állok a rajzos progikkal, valószínűleg, mert lusta vagyok megtanulni, hogy hogyan is kéne használni őket Nevet Egyébként meg ha lesz végre Tabletom akkor talán ráveszem magamat arra hogy megtanuljak valamit hazsnálni... De addig amig cssak egérrel vacakolok... felesleges, mert igy is sokáig tart mire elkészül valami.  smirksweat

Luna-san: szntem az nem baj ha chibiket rajzolsz, Nevet Ismerek egy nagyon jó magyar rajzost, aki imád chibiket rajzolni és valami eszméletlen milyen jókat rajzol.
Művtöri... lol Nevet Nekem két évig volt rajzom középsuliban, akkor is arról beszéltünk órán, hogy milyen fröccs fajtákat lehet kérni a kocsmában ikszdé Jó volt az az óra Nevet bejárni sem volt kötelező ugyhogy... ikszdé Az év végi jegy meg egy beadando volt egy komplett műelemzést kellett csinálni. (Hát én személy szerint letöltöttem egyet Nevet)
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5754 Dátum: 11 feb 20, 17:42:32 »

Kösz a bizatást minna-san ^^ amint megtanulom kezelni azt a szar feltöltős izét a digitális fényképezőnél, feltöltöm a jobb képeket >< csak az a szar hogy a hazn.ut. németül van, én meg angolt tanulok, de az se megy ^^" ráadásul elég bonyesz is Szomorú Peincit meg kijavítom ikszdé de mosdt meek mer lemerülök csá  Szomorú
Naplózva

Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5755 Dátum: 11 feb 21, 16:46:40 »

Végre elkészült az új rajzom... Hetekig lusta voltam foglalkozni vele. Hát, az az igazság, hogy élőben sokkal jobban néz ki, a belső teret pedig elkezdtem valamennyire, végül pedig lusta voltam hozzá, a füst is jobban néz ki élőben, az árnyékokat pedig elcseszte ez a scanner, nem ilyen durvák igazából. A végeredmény pedig ez lett:
http://k-roli94.deviantart.com/art/Nissan-200sx-Silvia-S14-198293304
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5756 Dátum: 11 feb 22, 16:54:08 »

Melóban unalmamban szoktam telóval képeket készíteni... Most tettem fel gépre képeket, és 1-et megosztok...

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184670_149687888425834_100001538707823_329542_7201909_n.jpg

Kicsit sok volt a szabadidőnk, és területrendezés címén felgyújtottunk egy földbe palántált traktorgumit...
A kép nem adja vissza a látványt ahogy égett, mozgókép sokkal jobb lett volna... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 16:56:10 írta Gabesz » Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #5757 Dátum: 11 feb 23, 10:33:10 »

Gabesz: ... -.-' Az marha büdös lehetett. Dolgoznál a Hankookon nem égetnél többet kerékgumit Nyelvesít

kroli94: Szntem jó lett így is a rajzod Nevet Belső teret meg nem kell rajzolni, ha azt mondod hogy sötétítős az ablak Mosolyog

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5758 Dátum: 11 feb 26, 22:16:05 »

Köszi Sassy! Mosolyog

Egy kis promo a következő rajzomhoz:
http://k-roli94.deviantart.com/#/d3agju5
Ha netán valaki ismeri Ken Block-ot, az tudja milyen lesz az elkészült rajz.
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #5759 Dátum: 11 feb 28, 17:05:16 »

jyuubi kid alias kroli94: jó a rajzod, csak azért, mert nekem is olyan pólóm van, mint a képeden lévőnek, csak jobb  Nevet
Hétvégére rendeltünk digitális táblát, és azzal már egész fajin rajzokat fogok csinálni Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!