24 szep 21, 22:14:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012899 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #5670 Dátum: 10 dec 10, 19:48:02 »

Hát én semmit se tudok rajzolni  smirksweat de árnyékolni végképp nem xD bár mondjuk itt egy nemrégi művem ami elég k@ki lett de ez az eddigi legjobb próbálkozásom Nevet
LINK: http://img64.imageshack.us/img64/791/peinfeelthepain.jpg
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #5671 Dátum: 10 dec 10, 22:05:39 »

 Nevet Ez nem is lenne rossz,ha az egész vagy painttel ,vagy Photoshoppal lenne.Ez így kombinálva..nemtoom.Lehet én vok csak ilyen.(ez valószinű  Hümm-hümm ).
Naplózva

PriemRyeest
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #5672 Dátum: 10 dec 16, 09:03:17 »

Gondoltam megosztom a jó hírt, (legalábbis számomra) hogy megjelenik szombaton a Hungarocomixon a legújabb képregényem, a Deveraux második fejezete. Innen is biztos sokan mennek majd az anime rendezvényre, szóval keressetek meg, és nézzetek bele, hátha megtetszik! Mosolyog (az első fejezetre még nem volt panasz) Mosolyog) ^^
http://www.facebook.com/michaeldeveraux
http://priemryeest.deviantart.com/art/Deveraux02-00-Cover-178254945?q=&qo=
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5673 Dátum: 10 dec 18, 09:26:16 »

Hát ez rohadt jó....mármint nemcsak az a kép hanem a manga is...HOGY LEHET MÁR ILYEN ÁLLAT JÓL RAJZOLNI?????  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5674 Dátum: 10 dec 19, 13:49:42 »

Én éppen most alkottam egy képet Gokuról. http://kepkezelo.com/images/wz89hbdbuqgkg34mon5c.jpg Véleményeket kérek Nevet.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #5675 Dátum: 10 dec 20, 14:40:02 »

Én meg szeretek de nem tudok rajzolni:D Esetleg el láthatnátok pár jó tanáccsal!
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5676 Dátum: 10 dec 20, 16:00:59 »

Jiijo jó kis sketch. Bár én szívesen látnám színesben is. Mosolyog

vzsombi a rajzolás is olyan, mint hangszeren játszani.A kulcsszó:GYAKOROLNIGYAKOROLNIGYAKORLNI!!!  Nevet
Az pedig alap,hogy szeretsz rajzolni.Az már nagy segítség.
  Szerintem pedig,ha úgy érzed fejből nem megy,vegyél magad elé egy képet,s az alapján indulj el.(ez legalább nem egyenlő a kopizással,mellesleg én is így szoktam bizonyos dolgok rajzolását elsajátítani)

  Sokan esnek abba a hibába,hogy egyből Leonardo Da Vinci-vé akarnak válni.Márpedig odáig egy kicsit hosszabb út vezet,igaz ez egyénenként különböző. (van akinek gyorsabban megy,másoknak meg lassabban)Sokan ezért adják fel olyan hamar,mert nem sikerül egyből úgy,ahogy eltervezték.
  Ha már erről van szó, akkor jobb az hozzáállás miszerint:csak azért is olyan leszek mint Leonardo Da Vinci!
Így már a cél lebeg a szemed előtt,ez pedig arra ösztönöz,hogy minél több erőfeszítéssel gyakorolj,és mindent meg is tegyél a siker érdekében.

  Ide tartozik az is,hogy ne egyből  valami óriásit akarj alkotni.Kezdd az alapokkal!(egyszerű eszközök,egyszerű figurák stb.) Én is így kezdtem,( igaz azóta rajzolok mióta az eszemet tudom,de ez most az animés stílusra vonatkozik )
s bár még nagyon van még hova fejlődnöm,azért ha összehasonlítom az egy évvel ezelőtti és a mostani képeimet,azért látok rajtuk változást pozitív irányba is. Mivel ez sikerélmény, tovább hajt hogy még jobb legyek.
  Hidd el ha valami összejön,az nagyon nagy mértékben inspirál a haladás felé.(ez nemcsak a rajzolásra vonatkozik)
Az pedig nem baj,ha apránként nagyobb és nagyobb célokat tűzöl magad elé. (hányszor esett meg velem,hogy nekiültem rajzolni,erre úgy eluntam magam,mert semmiféle újdonságot nem sikerült rajzolnom) Mosolyog

   Sokszor fontos a tanulmányrajz is. Ez hasonlóképpen működik mint a kép alapján készült rajz, de ez legalább 3D-s.
Ha pl. egy gyümölcskosaras csendélet az alanyod,az különösen jó,mivel jól lehet érzékeltetni a gyümölcsök egymáshoz viszonyított arányát.( persze ez bárminél működik ami nem önmagában van)
Azonkívül érzékeltetni kell az árnyékokat,a színeket, mi világosabb mi sötétebb, ( grafitrajz esetében) így ez a legjobb gyakorlási módszer a tónusozásra, a térbeliség érzékeltetésére.(azonkívül nyugtató hatású,számomra legalábbis  Mosolyog )

 Rajz órán sokféleképpen rajzoltunk térbeli alakzatokat (csonkolt testeket,vonalak összekötésével készült rajzokat)
de ahhoz ott kellett lenni  Nevet Nevet .

És még,ha élőlényekről van szó,ezzel kapcsolatban is bővíteni kell az alap biológiai tudásunkat.(pl.hogy a fej 7-szer fér bele az egész testbe stb.) Ehhez elegendő ha először egy kicsit "magadat" tanulmányozod.(azért nem kísérleteznék másokkal mert,nem egyszer megesett,hogy az illető elkezdte: "mit bámulsz?"  Nevet Nevet smirksweat )
Ha van mire építkezni minden sokkal könnyebb.

Ami még a rajztanárunk dilemmája,hogy ne határozott durva vonalakkal dolgozzunk,hanem halvány "kereső vonalakkal"s ha rátalálunk arra ami nekünk megfelel,azt emeljük ki.(hát ez nekem sose ment,és az sem hogy nélkülözzem a radírt  Nevet ) Persze ez már csak fölösleges idegtépés  Pirul .

Az én képességeim ennyiben merülnek ki,de azért remélem valamit azért csak-csak segíthettem.  Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5677 Dátum: 10 dec 20, 17:44:07 »

Vehetjük úgy, hogy most kezdek igazán tanulni. Bár a rajztechnikám ismertelen és borzalmas, de javítható. Először is embert kéne megtanulnom *normálisan* rajzolni, majd neki fogok állni egy képregénynek-talán.
Sokan tanácsolták, hogy próbáljak először másolni egy képet. Nos 3 épkézláb Kakashis kép lett az eredménye Nevet mondták, hogy javulóban vagyok ^^ de persze Naruto-utálóktól rengetehóg negatív kritika ért, de nem tört le, mert csak azért mondták, mert utálják a Narutot Nyelvesít kisgonoszok...
Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5678 Dátum: 10 dec 20, 18:21:22 »

Vannak a youtube-on sok útmutatók, hogyan rajzolj embert, stb-t. Szal' ott keresgélj. Ja, és ha lehet dobj fel pár képet azok közül, amiket rajzoltál. Szívesen megnézném, hogy milyenek. ^^
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5679 Dátum: 10 dec 20, 18:27:17 »

Na igen ^^" gázhelyzet ikszdé a tippet köszi
nos a rajzok feltöltése...hát izé, nem nagyon értek hozzá, és ez elég kínos. mondjuk addig megvagyok, hogy bekapcsolom a fényképezőgépet és fotózok, de németül van az egész útmutató :'( én meg angolt tanulok (épp hogy 4-5-ös szinten) szal szinte lehetetlen nekem. Apa viszont egyszer meg tudta csinálni, de -nem hazudok- szinte egy egész nap ment rá. ugyanis az a progi vagy mi ami a fényképező géphez van, folyton lefagyasztotta a gépet, hibaüzenetek jelentek meg NÉMETÜL és alig igazodtunk el...maga a képek feltöltése egy óra volt kb.
hát a mobilomnak a kamerája is ratyi, a készült kép minőségéhez no comment :S
de majd valahogy megoldom, vagy nem tom...nyáron talán Nevet
Naplózva

Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #5680 Dátum: 10 dec 20, 20:04:44 »

Luna-san: Ámen. Ehhez ennyit tudok hozzáfűzni.
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5681 Dátum: 10 dec 21, 16:02:16 »

Ámen??? Nevet
Amúgy,van egy alkotásom, amit igaz még őszi szünetben csináltam, de csak most volt türelmem beszerkeszteni  smirksweat
Ez egy új technika amit elkezdtem alkalmazni,tervezek több ilyet is de ki tudja mikorra lesz meg.....
http://luna-san96.deviantart.com/#/d35c5eu
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #5682 Dátum: 10 dec 22, 21:45:51 »

megcsináltam az 1. paintes Sennin Narutomat Yóóóó
az a baj, hogy nem tom melyik képfeltöltőn rakjam fel. melyik a legjobb? képfeltöltés.hu-ról kíméljetek mert annak a kirakása korlátozott. legalábbis én úgy látom.
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5683 Dátum: 10 dec 22, 21:50:59 »

Én a Noob.hu-ra esküszöm ^^
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #5684 Dátum: 10 dec 22, 22:13:48 »

köszi ezt a linket, itt van az első paintes Kyuubi-sennin Narutóm
http://noob.hu/2010/12/22/Sennin-Kyuubi_Naruto.JPG
kritikát kérek, mert olyan sorozatot akarok csinálni mint az E.A.É.!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 22, 22:18:44 írta NewSee » Naplózva
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!