24 júl 03, 21:52:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 77
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV-k, Flash-ek és egyéb animációk  (Megtekintve 302105 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #795 Dátum: 08 máj 27, 18:23:35 »

Kazma, komolyan csinalok majd neked Byakuya-s amv-t ez lehet nagyképüen hangzik, de ez az amv max AMW mert nagyon rossz volt szerintem! Bocs de vágások számát egy kezemen megtom szamolni effeckteket meg 1 ujammal, szoval na! Ez elég rossz amv. Lehet nincs igazam, de ez az en velemenyem, és szerintem ennel sokkal jobbat tok már azé, nem tok én se vmi jókat, de ennel jobbakat! Mosolyog

Én még (egyenlőre) nem nézem ilyen szakmai szemmel az AMV-ket  Pirul Inkább csak a szám meg a képvilág fog meg, ami inkább az együttesnek, utóbbi pedig az animátoroknak köszönhető, nem pedig az AMV készítőjének.

Elkezdtem megismerkedni a Vegas 7.0-val, és egy valamire (na jó, nem csak 1 valamire) nem tudok rájönni. Tudna nekem segíteni valaki, hogy hol keressem azt a valamit (efektet?) amivel ráközelítést tudok csinálni? Mert gondolom lehet ilyet elkövetni a Vegas-sal.  :/
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #796 Dátum: 08 máj 27, 18:31:56 »

jobklikk video pancorp és ott a széleket ha távolitod va összeb veszed azzal ien hatast ersz el.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #797 Dátum: 08 máj 27, 19:22:13 »

Ööö csak annyit szeretnék kérdezni,hogy nekem szervízcsomag 1-esem van,és,hogy a Vegas-nak van-e olyan verziója amelyik jó arra is?
Naplózva
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #798 Dátum: 08 máj 27, 19:35:35 »

Szervízpakktól ugyan nem függ,viszont a net frameworktől igen,abból viszont már 2.0 kell a vegasnak(.net)
Naplózva

Szivem Rina (L)
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #799 Dátum: 08 máj 28, 07:36:47 »

kronosz7 örök hála Mosolyog A vizsgafeladatomat mentetted meg  Nevet
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Hiei
Vendég
« Válasz #800 Dátum: 08 máj 28, 12:49:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=QMTxM-Y8r4k Kronosz ez az igazi bit boxxDDD. Így kell szájjal és testel zenét csinálnixDD. Tudom hogy nem amv de nekem szeméjes kedvencemxDD.
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #801 Dátum: 08 máj 28, 20:32:06 »

ez nem amv de szentem egy pár viccesebb kedvében lévő ember padlót fog majd tőle   http://youtube.com/watch?v=rvbEiGa8kPk
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 28, 20:32:40 írta kornel1992 » Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #802 Dátum: 08 máj 29, 15:28:31 »

Nevet tárgytalan hozzászolás! :3 amugy elkeztem visszaolvasni, de én még nem találkoztam vele. de bocsi!

ez nem amv de szentem egy pár viccesebb kedvében lévő ember padlót fog majd tőle   http://youtube.com/watch?v=rvbEiGa8kPk

Nevet ez rossz érzés lehet, én is elkezdtem volna futni...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 29, 15:58:31 írta Xiiau » Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #803 Dátum: 08 máj 29, 15:45:40 »

teis  xD
am meg  már vagy 30000000000000 X volt ez  a  szutyok  xDDD  kicsit vissza kéne  nézni és nem újból és  újból  berakni..  főlleg  nem ilyet  xD
Naplózva
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #804 Dátum: 08 máj 29, 19:11:11 »

Lene még egy egetrengerető kérdésem, és utána lelövöm magamat, ígérem  kacsint
Szóval,... mindenféle ügyes kis trükkre rájöttem már a Vegas-sal kapcsolatban (ímááádom ezt a progit!!) DE arra viszont nem tudok rájönni, hogy s mint kell felvágni egy összefüggő videórészletet? Tudna nekem segíteni valaki?

U.I.: Oké, vissza az egészet   Pirul Asszem rájöttem  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 29, 19:14:46 írta Kazama » Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #805 Dátum: 08 máj 29, 22:48:33 »

Persze aholvannak a sávok oda uy be huzod a vidit aztan ott fülütte kattintva lenyomva tartva ha huzod az egeret ugy kijelöl és ctrl+c a masolas ha meg vagni akarsz ki részletet akkor x Mosolyog.
http://www.youtube.com/watch?v=ctK8Kzi7kCI tess bit box! amit linkeltel hiei az jo vidi szeretem, de az azert ona mert iugy van összevagva. ezt nezd meg!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #806 Dátum: 08 máj 30, 14:35:33 »

Jaja ismerem ez egy beteg ember amúgy nagyon durván kenixDD. Amúgy a vidi amit linkeltem tudom hogy összevan vágva de azért így kell természetes zenét csinálnixDDD. Ám imádom a bit boxosokatxDD.
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #807 Dátum: 08 máj 30, 19:19:48 »

Bemutatom neketek Városunk büszkeségét Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=8uaAKVMC6AI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8uaAKVMC6AI&feature=related
Naplózva

Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #808 Dátum: 08 jún 01, 08:29:21 »

Valaki tudna nekem segíteni, hogy miért nem tudok AVI-t beimportálni a Vegas 7.0-ba? Beimportálni beimportalja, de hangként kezeli  :/ Help me! Szomorú
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #809 Dátum: 08 jún 01, 12:17:52 »

Video folyam (stream) codec hiány? ^^
Ezért csak az audio folyamot kezeli...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 77
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!