24 szep 29, 00:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te mivel játszol éppen?  (Megtekintve 348448 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1800 Dátum: 14 jan 14, 21:36:47 »

Jó kis játék az. Kedvenc SW-s játékom.
Volt annak egy tök jó kis módosítása, ami szinte az egészet átírta. Annak köszönhetően akár Yodával is végig vihetted, és a fénykard hatására darabolódtak az emberek (mindig zavart, hogy a fénykard csak üt). Két részes volt a mod, de mikor játszottam vele utoljára (jó régen volt), még csak az elő része jött ki. Nem tudjátok, hogy kijött e már a második fele?

Nem rég vittem végig a Remember Me-t, egész jó játék, különösen az alapsztori tetszett. Mocsok dolog az emlékekbe nyúlni Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1801 Dátum: 14 jan 14, 23:10:28 »

Igazából tudsz csonkolni, de csak kezet meg maximum kart ha nagyon mákos vagy.
A yodásra rámennék énis, kedvenc jedim:D.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1802 Dátum: 14 jan 15, 09:37:19 »

Knights of the Force shiranai? Mosolyog Jó kis mód, imádom a mai napig, kár, hogy Tim közölte, hogy ennyi volt, majd törölte az újításokat a gépéről, ezzel megfosztva minket egy még jobb verziótól. Szomorú Persze akadnak még jó módok, de meg se közelítik ezt.

Metal Gear Rising: Revengeance PC verziót nyomtam az elmúlt majdnem 1 hétben, nagyon jó játék. Bőven elfogadható gépigény, fantasztikus zenék, kissé rövid, de akciódús sztori, változatos bossok és eszetlen kaszabolás, hát mi kell még? Nevet Mégtöbb Raiden-központú rész PC-re. Nyelvesít

The Old Republic: jó játék amúgy. Mosolyog Minden nap játszok vele kicsit, a sztori zseniális (legalábbis a Sithek sztorija, mindkét Sith kasztét végigvittem), ha csak fele ennyire lesz jó a Disney filmek története, akkor valószínűleg elégedett leszek.
Persze a fénykard kb világító bot effektus itt is fennáll, de Vette mindenért kárpótol. A világ legédesebb karaktere címet nálam megnyerte. ^^
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1803 Dátum: 14 jan 15, 11:15:38 »

Az volt az. Tényleg jó volt, kár hogy ezek szerint sosem fejezte be Neeem.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1804 Dátum: 14 jan 15, 11:32:27 »

Bizonyos szemponból a 2.0 Part 1 befejezett volt, csak többé-kevésbé bugos. Ami hiányzott, az a filmbeli párbajok befejezése, bár arra ott a Movie Duels, vagy melyik.
Leginkább az Add-NPC részleg volt bugos, ami gyakran nem adta be a kiválasztott karaktert a pályára, vagy Rosh megölése utáni pályákon a kioldandó, vagy pusztítható részek már eleve nyitva/rombolva voltak, legalábbis nálam, bár olvastam pár helyen, hogy többeknél fennállt a probléma.
Szóval az új verzióban a bugokat javította volna + jópár újítást tervezett, dehát történt, ami történt. Szomorú
Viszont multiban nagyon adja még mindig, Duel of the Fates mapon pl...  bow

Ellenben a JA folytatását elviseltem volna, mert ha rosszak lettünk, akkor Kyle megcsapása után a sztori nyitott maradt... csak elhúztunk és csá. Csak a Raven közölte, hogy ennyi volt a JK sorozat...  Nemyóó
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 11:39:33 írta Aizen » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1805 Dátum: 14 feb 09, 14:51:39 »

Mivel nem találtam ilyen témát berondítok Nevet

Valamilyen kártya játékot keresek mindegy, hogy online vagy single player. Csak fantasys legyen. Magic the gathering-et halálra untam. Yugioh-ni nincs kedvem.

Ezt a Battle Craft-ot nézem de nem győzött meg.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #1806 Dátum: 14 feb 09, 15:30:53 »

Kecsu:Nem tudom ismered -e a Triple Triad féle játékokat.Android telóra találták ki,nem tudom van-e gépre.A lényege,hogy van egy kezdő csapatod van egy történet szál és ott szerezhetsz új csapattagokat ,négy pontjuk van a tagoknak: Fent,lent ,jobb,bal és mindnek van gyengesége és erőssége,amit kiszeretnék hangsúlyozni,hogy van Narutos (Kicsit spanyolos :s ) és One pieces(itt már jobban optimalizált) és Final Fantasy-s.Ajánlom ,hogy videót nézz róla,mert nem biztos ,hogy bejön majd neked.Mosolyog
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1807 Dátum: 14 feb 09, 16:28:44 »

Nem igazán jött be ez a Triple Triad. ^^'''
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1808 Dátum: 14 feb 09, 18:35:43 »

Urban Rivals? Bár nem annyira fantasys, de ha ragaszkodsz hozzá akkor mindig ott van a testvére, a Fantasy Rivals, bár annak kicsit másmilyen a harcrendszere.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1809 Dátum: 14 feb 09, 20:42:27 »

Ezeket is nézegettem de nem fogtak meg. Olyasmi játék is jó volna mint az Astral Tournament. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1810 Dátum: 14 feb 09, 21:53:06 »

Egy másik nagy kedvencem még az Eradan Arena, még azt is megnézheted, ha gondolod.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1811 Dátum: 14 feb 09, 22:06:54 »

Heroes of M&M-nek van egy kártya játéka, talán azt kellene kipróbálnom.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1812 Dátum: 14 feb 11, 15:05:31 »

Én a Stanley Parable-el szórakozgatok manapság. Valaki esetleg ismeri? Én megkockáztatom,hogy a világ egyik legbetegebb játéka xD Nagyon para. De nem ijesztő, hanem... á el sem tudom mondani. Mindenképpen próbáljátok ki, nagyon rá lehet kapni Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1813 Dátum: 14 feb 14, 13:53:44 »

Heroes of M&M-nek van egy kártya játéka, talán azt kellene kipróbálnom.
Most rögtön kérek linket, illetve valami infót, mert rohadtul érdekel *.* Imádom a Heroes sorozatot (kivéve a 4-et), tableten most a Heroes 2-vel játszom, nagyon nagy Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1814 Dátum: 14 feb 15, 21:00:26 »

Magickával.

Nagyon troll egy játék. Különféle elemek kombinálásával tudsz varázsolgatni. Vagy tízféle módon sikerült magam felrobbantani, és még direkt van olyan varázslat is amitől instant megdöglesz.

s persze maguk az npc-k is trollok, akiket olyan efektíven küldhetsz a másvilágra ahogy a fantáziád engedi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!