24 okt 10, 16:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 316193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #270 Dátum: 07 nov 18, 14:39:20 »

Én meg rosszul emlékeztem az orosz kaja nevére, amit az egekig dicsértem édesanyám készítésében :-X
borscs a neve^^" Gomennasai!

Egyébként, ha már fehérbor, Anyu szokott egy picikét önteni a párolt zöldségre is! Finom ízt kölcsönöz neki + főzés közben amúgy is elpárolog az alkohol, szal így minden meg van oldva Nevet
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #271 Dátum: 07 nov 18, 16:23:49 »

Újabb fincsi klaja: mézes banán Nevet anyum erősködött h egyek mézet a torkom miatt én meg jó kislány voltam és ez lett belőle xD próbáljátok ki Nevet nagyon fincsi^^ jobb mint a mézes alma^^
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #272 Dátum: 07 nov 18, 18:23:07 »

Valaki leírná ezeknek a mézes finomságoknak az elkészítését mert azt hiszem eddig kimaradt az életemből... És nem szeretném,hogy továbbra is így legyen Nyelvesít
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #273 Dátum: 07 nov 18, 22:33:43 »

Példának okáért ott van az  egyik kedvencem a feketeerdő torta. Legutóbbi bécsi kiruccanásomon volt alkalmam megfigyelni, hogyan készül a benne lévő krém. A mester amúgy megígértette velem, hogy nem adom tovább az infót, szóval erre ne is számítsatok Mosolyog

Még a tévében láttam az egyik változatát, nem semmi a cukrász beleöntött a krémbe egy egész üveg cseresznyepálinkát...  :Mosolyog Otthon hümmögtem egy kicsit, majd úgy döntöttem, h élőben is kipróbálom, nem bántam meg! De az biztos, h 10 éven felülieknek való...  Nyelvesít
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #274 Dátum: 07 nov 18, 23:37:41 »

Nos igen nem kell belőle sajnálni, az hétszentség, de az eredmény majhogynem tökéletses kacsint
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #275 Dátum: 07 nov 19, 00:13:50 »

Mindenféle hiperszuper kajákat leírtok,csak azt nem hogy lehet elkészíteni Szomorú.Itt csörgatom a nyálam és esélyem sincs hogy egyek belőle  :naruto_sir:
Ez kegyetlenség. Szomorú
Naplózva
akamaru
Vendég
« Válasz #276 Dátum: 07 nov 19, 15:48:51 »

Hát ide egy egész regényt tudnék írni viszont.....A kínai amit igazán szeretek.
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #277 Dátum: 07 nov 19, 16:16:16 »

Valaki leírná ezeknek a mézes finomságoknak az elkészítését mert azt hiszem eddig kimaradt az életemből... És nem szeretném,hogy továbbra is így legyen Nyelvesít

Annak amit én írtam nincs semmi extra elkészítési módja Nevet csak szépen ráöntöd a mézet különféle gyümikre^^ nem nagy cucc. Gyors és nagyon fincsi^^ Banánnal, almával, ananásszal, őszibarackkal a legjobb^^
Naplózva
kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #278 Dátum: 07 nov 19, 17:14:29 »

evett már vki ramen-t?
én kiváncsilennék az ízére de naon Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #279 Dátum: 07 nov 19, 17:48:23 »

Én ettem már Nevet Elég érdekes íze van, de sztem nagyon fincsi^^ Csak kár h nem tesco gazdaságos és egy adagból legalább két ember tud enni xD
Naplózva
kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #280 Dátum: 07 nov 20, 11:42:45 »

te kis mázlista Nevet
mondom már mutteromnak h készítsen Nevet ugyis fennvan az oldalon a receptje Nyelvesít
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #281 Dátum: 07 nov 20, 15:55:49 »

Huh én meg épp most sütöttem Melon Bread-et, igaz vlszeg nem olyan lett, mint amilyennek lennie kellene, de elsőre szerintem nem lett rossz. Nyelvesít
Naplózva

kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #282 Dátum: 07 nov 20, 16:50:34 »

hát gratula neked  Nevet
én csak tökür tojást meg rántottát tok csinálni ikszdé  :-X  ;D
nagyob főzés sütésbe nem akarok belefogni mert félek h a konyha leégne  :-X
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #283 Dátum: 07 nov 20, 18:33:34 »

Á köszönöm, de igazábol nem tettem semmi bonyolultat, mivel a hozzávalók mindegyikealapcucc egy konyhában (liszt tojás élesztő cukor só fahéj), valmint a sütés részét rábíztam muterra, mivel úgyvagyok vele, hogy a gáztűzhelyet megtudom gyójtani, viszont a sütőben valszeg égő gyúfával világítva nyitott gáz mellett keresném, hogy hol kell meggyújtani és akkor meg repülne az egész ház a szomszédéval együtt Nevet :-X
Naplózva

Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #284 Dátum: 07 nov 20, 21:50:00 »

Én meg rosszul emlékeztem az orosz kaja nevére, amit az egekig dicsértem édesanyám készítésében :-X
borscs a neve^^" Gomennasai!


Hmm, én azzal kb egy hónapja kísérleteztem, bár azt nem nevezhetném kitörő sikernek, mivel a keresztfiam kijelentette, hogy inkább megeszi a sóskafőzeléket, amit utál Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!