24 okt 06, 23:35:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314370 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1530 Dátum: 11 máj 09, 21:39:53 »

OFF:

Honnan tudja az a kettő, hogy milyen a kígyóhere? Nevet

ON:

Arra emlékszem. Mivel én rühellem a sok zöldséget, a csirkehúsos ramenben pedig elég sok volt, ezért az én tányéromból csak a hús és a lé tűnt el. xD
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1531 Dátum: 11 máj 09, 21:41:39 »

imádom azokat a hatalmas gombákat benne és a brokkolit! meg azt a rengeteg tésztát!

de az a tojás tényleg rémes xD szójaszószban főzték azért ilyen gusztustalanul eres xD vhol van egy képem még róla... előkeresem.

MEGVAAAN: http://kepfeltoltes.hu/110509/F_nyk_pek-0017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Nevet hahaha:D
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 09, 21:51:49 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1532 Dátum: 11 máj 10, 13:14:09 »

Nem válaszoltál a kérdésemre. Hahó!

"Amúgy azért írok,h megkérdezzem: tejbegríz és tejbedara nem ugyanaz?
mert a gríz=búzadara
igaz darából van még kukoricadara is... de a kukoricadarás tejet tejlevesnek mondják úgy tudom, mert abban ilyen gombócot formál a kukoricadara.

UchihaMasashi plz válaszolj:)"
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1533 Dátum: 11 máj 10, 14:39:36 »

Biztos akartam lenni benne. Kíváncsi lettem volna,h elkészítésben mi más vagy ilyesmi. Azt hittem lemaradtam vmiről:D
Sok itthon a tej, gondoltam merítek vmi ötletet x) De akkor ezek szerint uaz tényleg.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1534 Dátum: 11 máj 10, 17:32:23 »

Jaj, ilyet én is szoktam csinálni Nevet Azzal a különbséggel, hogy én a pudingot és a reszelt almát összekeverem és azzal öntöm nyakon a kekszet Mosolyog Aztán ennek a kotyvaléknak a tetejére teszek még egy sor kekszet, azt pedig leöntöm csokival Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1535 Dátum: 11 máj 10, 17:52:44 »

Szívesen Nevet Egyébként én is jártam már így tortával, csak az pudingos-tejszínhabos volt. És az a ciki az egészben, hogy szülinapra készítettem. Volna ikszdé Szerencsére még volt időm venni egy tortát a Teszkóban ikszdé
Amúgy jól hangzik az a tejberizs torta is, egyszer majd kipróbálom azt is Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1536 Dátum: 11 máj 21, 20:04:02 »

Ma kotyvasztottam. ikszdé Tésztán: gomba, fokhagyma, tejszín, só, bors, parmezán meg "rendes" sajt + egy "kis" tabasco szósz. Az utóbbit túlzásba vittem, úgyhogy lángolt a felem rendesen...  smirksweat
A múltkor is kb ezekkel a hozzávalókkal (a tejszínt meg a parmezánt leszámítva) turbóztam fel egy kis maradék csirkepaprikást. Fél tányér után a rókázás kerülgetett, olyan ütősre sikeredett. ikszdé
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1537 Dátum: 11 máj 21, 20:22:24 »

ÚÚÚ FOKHAGYMAAA! *o* Nevet
Na? Mit tesz a spórolás meg a hörcsögösködés? Egy napi rendes ebédet... ikszdé
Különben már volt olyan is, hogy egy hétig ettem 2 zacsis levest, egy kiscipót meg egy doboz eutokrémet... Fogytam kb 2 kilót... ikszdé
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1538 Dátum: 11 máj 21, 20:51:24 »

Az se, hogy 4 napig haragból kekszet eszel... ikszdé Amúgy ha az ember beteg, úgyis diétáznia kell... Nyelvesít

Azt mondták az okosok, hogy a naponta egyszer sokat evés nem olyan egészséges. Nem baj... Én is csak olyankor eszek, ha nem otthon vagyok, amikor eszembe jut... Már az is előfordult, hogy elszöszöltem reggeltől este 5-6-ig. Még vizet sem ittam. Utána jutott eszembe, hogy nem ártana benézni a hűtőbe... smirksweat

Különben nálam olasz kaja mindörökké! Nevet (és a sushit is meg akarom kóstolni, csak nem tudom, hogy hol lehetne Sír)
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1539 Dátum: 11 máj 21, 21:09:15 »

8-9?? Nem szaladgálsz állandóan a wc-re? smirksweat

Én inni egyszerűen elfelejtek...  >.<#
Ha nincs mellettem egy palack víz vagy valami más innivaló, képes vagyok egész nap ellenni nélküle, ami nem jó. :/
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1540 Dátum: 11 máj 22, 12:40:17 »

Na én meg napi 1-1,5 l Pepsit, meg 1 l teát, esetleg még Traubit iszok... tiszta vizet igyanak az állatok smirksweat
Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1541 Dátum: 11 máj 22, 19:24:33 »

Nálam a napi 2 üveg Cola, van hogy napi egysze eszek, van, hogy annyiszor, hogy meg se tudom számolni.*-*
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1542 Dátum: 11 máj 22, 19:35:07 »

Hát akkor éljen az ásványvíz! Mosolyog
Napi 2-3 liter szerintem megvan - üvegek számából ítélve biztosan  Nevet.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1543 Dátum: 11 máj 22, 19:41:35 »

egy idő után szép mintás lesz az ivás hiány miatt a nyelved majd figyeld meg Mosolyog

Még nem mintás! Bibibiii!  Pojén

Honnan van az embereknek napi 1-2-3 liter Cola-ra pénzük?? Technikai KO Ásványvíz még oké. Az nem drága. Nevet

Én is kezdem magam rászoktatni arra, hogy suliba menet mindig veszek magamnak vizet, úgyhogy a napi 2 deci fogyasztott folyadékmennyiség felment kb 1 literre... smirksweat
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1544 Dátum: 11 máj 22, 19:42:48 »

Ha rám gondolsz, nem csak napi Coca Cola van nálam, vannak ezek a butított, kicsit fake kólák is.xD De üdítő mindíg van.Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!