24 okt 06, 23:37:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314376 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1500 Dátum: 11 jan 25, 12:55:53 »

Aemy, te írtál Gábor accjával?
Majd ha kövi találkoztunk hozok megint sütit:D
--
Pásztortarhonyát fözök épp állítólag (anyám szerint ez az, én meg nem tudom hogy hívják, de nem érdekel, mert ez az én módosított receptem, és finom, és csak este csinálom meg a brassóit...

ebben a tarhonyában az a jó, hogy olcsóóó, finom, és gyors:)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1501 Dátum: 11 jan 26, 03:42:54 »

Tyűűűűűűűűűűű hát ma, ha haza mentem, francia salátát, rántott halat akartam csinálni, de meggondoltam magam: Tutajoooooooooooooooooooos  Hümm-hümm

UI: Igen Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1502 Dátum: 11 jan 26, 10:13:53 »

Velem a minap történt, hogy a barátnőimmel beszélgetve szóba került, hogy kinél mi lesz az ebéd. Mondom, nálunk lencseleves. És mindenki hatalmas szemeket meresztett rám, hogy mi az a lencseleves, mert ők olyanról még nem hallottak, csak lencsefőzelékről. Én meg ezen eléggé elcsodálkoztam, mert nálunk ez olyan nagyon alap kaja. Lehet hogy az áll a háttérben, hogy itt, Sopronban nem ismerik a lencselevest? Mert régen Pest megyében laktunk, anyukám is ott nőtt fel, szóval lehet hogy ez Pest megyei kaja. Vagy nem? xD
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1503 Dátum: 11 jan 26, 13:59:19 »

Lencse Lehánylak
--
Tegnap egész jó lett a brassói, bár nem biztos hogy tényleg brassói, de hasonlított rá...  mindmegettén találtam a receptet, de olyan hülyén volt leírva, hogy csak iránymutatásnak vettem:)

Talán tarja apróhús volt, de nem biztos, mert a cimke leeset róla a mélyhűtőben. (majdnem tuti, hogy tarja volt)
felforrósított zsírba beledobtam a felcsíkockázott (új szó, mivel azt nem tudtam eldönteni, hogy kockázva volt, vagy csíkozvaXD), borsoztam,  sóztam, amikor megpirult 3-4 gerezd átnyomott fokhagyma, majoranna, felöntöttem 2-3 dl kockahúslevessel, pároltam, amikor nagyon elforrta a levét, akkor vizet öntöttem alá, és mindig csak egy nagyon kevés víz volt alatta, amikor puha volt, megszortam pirospaprikával, és tényleg csak annyi vizet tettem bele, hogy ne legyen szárazon a hús, majd kockára vágott sültkrumplival összeforgattam, és mehet a tányérra... 

Ma pedig tejszínes csirkecombit főzök, aminek a receptje családi titok anyám szerint (XXXD)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1504 Dátum: 11 jan 26, 15:27:56 »

Hmm mondjuk a lencselevesről jut eszembe 2 dolog is... anyukám gyakran főzött étele a tojásos nokedli/tészta, de mikor barátaim hajdúságból nálunkjártak nem ismerték ezt az ételt nálunk ették elősször... én meg ugye felvidéki vagyok... meg a fosatószilva elnevezésd is új volt sokaknak (csak Kannus tudta mi az ikszdé)
a másik amit érdekesnektaláltam, hogy mi a lencselevest hús nélkül csak lencsével főzzük ilyen tejlevesnek, barátomék viszont ilyern húsossan húsleves alappal csinálják (szintén hajdúság)...

Hmm am amit utóbbi időbven ugy megennék, de nincs itthon még darálthús se az a csilisbab *-* valaki dobjon ide egykeveset ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1505 Dátum: 11 jan 26, 16:18:07 »

Piros paprika a brassóiban? (Tényleg csak iránymutatás lehetett. Nevet)

Én pont csilis babot ebédeltem, ha idevonatozol Miskolcra szívesen megvendégellek.

Kedvenc ételem amit minden héten eszek az a saját kreálmányom.
Lényegében egy pohár natúr joghurt egy banán egy narancs és egy alma felkockázva, két teáskanál méz egy mokkáskanál fahéj és ez az egész összekeverve.
Körülbelül 4 éves koromban csináltam ilyet először azóta minden héten eszek egyet. (Azt hiszem függő vagyok Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1506 Dátum: 11 jan 26, 16:23:48 »

CSilisbabocska *_* kár h miskolc baromi messze van Szomorú
de hateszelfére péntekig lehet megváltoztatomaszokásos útvonalsamat debrecen felé *-* XDDDDDDDDDd
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1507 Dátum: 11 jan 26, 17:41:43 »

6-7 receptet elolvvastam amire brassói volt írva, és többükben volt pirospaprika.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #1508 Dátum: 11 jan 27, 05:31:21 »

Én a Lasange-t szeretem Nevet meg a hot dogot.

Hát jó lenne, ha a Fórumszabályzatot is szeretnéd, vagy legalábbis ismernéd. Ide még kéne egy szó, hogy ez szabályos hsz legyen!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 27, 13:36:44 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1509 Dátum: 11 jan 27, 13:12:35 »

Én sem ismertem a nokedlit. sőt, több ételről sem hallottam azelőtt, mielőtt Gáborral megismertük egymást.
Persze ez visszafelé is igaz. (ő bp-i volt mindig, én meg miskolci)
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1510 Dátum: 11 jan 27, 15:05:07 »

Aemy még mindig nem csinált nekem szalonnás pacalt milánóival tölve  Neeem
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1511 Dátum: 11 jan 29, 11:55:12 »

holnap én készitek egy kis kinait anyának mindig jól  sikerül most én is kipróbálom Nevet majd irok mien sikere volt Nevet
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #1512 Dátum: 11 jan 29, 18:53:59 »

Milyen kinait? mármint a kaja. milyen fajta? szezámmagos csirke?
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1513 Dátum: 11 jan 29, 22:50:10 »

az is meg vettem ilyen uncle ben's szószt is hozzá
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1514 Dátum: 11 jan 30, 00:07:12 »

A nővérem amikor haza jött megmutatta milyen finom kakaós kalácsot tud sütni, de tegnap nem akart csinálni. Szomorú
Naplózva

Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!