24 okt 06, 23:37:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314374 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1515 Dátum: 11 jan 31, 20:25:27 »

Nah ma kisérleteztem sajátfejböl (de utálom, hogy nincsen néha hosszú ö-m-.-)
Adott volt vegyes disznohulladék. 3 csúnya szelet tarja és egy szelet karaj felkockáztam őket.
kevés zsíron megfonnyaszotattam, dobtam bele egy másfél deciméternyi póréhagymát felkarikázva, és egy kisfej vöröshagymát félfülre vágva, megdinszteltem, egy kis lisztet tettem bele sűritésnek... egy kis pirospaprika, bors, és pirosarany, majoranna, kakukkfű, felöntöttem kb 2 deci fél húsleveskockából készített lével.   só.
fedő alatt puhul, időként  megkeverve, hogy le ne kapja a lisztet, ha kell vízzel pótolva ami elpárolgott

krumplit laposkockára vágtam (amely matematikailag hülyeség-.-), olajban megsütöttem. hagytam hogy a húson csak nagyon kis lé maradjon, az olajból kivett krumplit papírtörlön lecsöpögtettem, megsóztam és összekevertem a hússal.
A hugom lájkolta:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1516 Dátum: 11 feb 02, 15:04:53 »

Dancsa, ez marha jól hangzik  Ohh My God

Én most csilisbabot ettem, de kb. egy Bud Spanceri adagot, remélem, más már nem akart ebédelni...  Faceg
Nem tudom, néha, ha épp valami oylasmi van, egyszerűen nem tudok leállni amíg van belőle... na jó, azrét igazából valamennyit hagytam.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1517 Dátum: 11 feb 02, 15:27:50 »

csilisbaaaaaaaaab én is kérek *-*
ah imádom és olyan rég ettem de majd velyik hétvégén hátha összehozza nekem a drága kedvesem xD ugyanisén nemtudok főzni szal ez ráhárul xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1518 Dátum: 11 feb 02, 16:32:54 »

Dancsa, ez marha jól hangzik  Ohh My God

Én most csilisbabot ettem, de kb. egy Bud Spanceri adagot, remélem, más már nem akart ebédelni...  Faceg
Nem tudom, néha, ha épp valami oylasmi van, egyszerűen nem tudok leállni amíg van belőle... na jó, azrét igazából valamennyit hagytam.

Na igen... Ezzel bebizónyítottan Csilisbab-szindrómának lehet nevezni, tesóm is tripla adagot csinál, ebből két ember eszik, 8 tányért én (egyszerre), 4-et pasija, és tisztára van nyalva az edény.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1519 Dátum: 11 feb 13, 21:14:48 »

Nálunk ma fater gnochit vagy mi a rákot csináltXD finya voltXD Evett már valaki?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1520 Dátum: 11 feb 13, 21:28:15 »

Wáááááááááááh gnocchi az egyik kedvenc tészta ételem.
Ugye paradicsomos volt?
Az a leges legjobb, bár télen nem szokás ilyet csinálni, mert nincs elég friss fűszernövény meg zöldség olcsón, de biztos finom volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1521 Dátum: 11 feb 13, 21:32:09 »

Mondom fater csináltaXD mit tudom én milyen voltXD gombásXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1522 Dátum: 11 feb 13, 22:39:00 »

pár éve ettem szlovákiában. elvileg göz fölött készítik el, és nem tudom:)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1523 Dátum: 11 márc 29, 21:40:56 »

Ti nem bírjátok, amikor előkerül valahol, vagy meglátsz valahol valami régi ételt, édességet, akármit, amiről eszedbe sem jutott, hogy létezik még?
Egy jópárszor megesett már velem itt-ott, hogy ráakadtam valami iylesmire, amit évek óta nem láttam, és akkor hirtelen eszembe jutott, hogy mennyire jó volt amúgy az a bizonyos dolog.

Például ilyen kicsi, sokszor elhanyagolt kis boltféleségekben elég sokszor megesik az iylesmi.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1524 Dátum: 11 máj 09, 17:25:46 »

Valami extra:
-Gesztenye püré
-Tejbegríz
-Tejbedara 
-Palacsinta
Látom szereted a tejes dolgokat, kivéve a Gesztenye püré, bár arra is teszünk tejszínhabot.

csilisbaaaaaaaaab én is kérek *-*
ah imádom és olyan rég ettem de majd velyik hétvégén hátha összehozza nekem a drága kedvesem xD ugyanisén nemtudok főzni szal ez ráhárul xD
Rég írtad ezt de azért leírom. Nevet Pont a héten jött rám, hogy mennyire szeretnék enni csilis babot, mert ezer éve nem csinált az apukám. Így a héten bevásárolok és tuti csinálok, túlságosan is beleéltem magam már...  smirksweat
Naplózva


Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1525 Dátum: 11 máj 09, 18:19:01 »

Én is szeretek mindent ami csípős Mosolyog Szombaton reggelire ettem egy kajáldából hozott hamburgert, ami olyan mértékben csípős hogy a kajáldában csak "hasfelmetszőnek" becézik Nevet Olyan chiliszósszal volt nyakonöntve, hogy láttam benne a chilipaprika darabkákat ikszdé Amúgy finom volt Mosolyog Főleg éhgyomorra ikszdé Ja nem, előtte ettem egy kis alkoholos csokit, na az volt éhgyomorra ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
szegee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2


« Válasz #1526 Dátum: 11 máj 09, 20:31:30 »

Én nem bonyolítom tul a dolgot bármit megeszek amiben van hús Nevet
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #1527 Dátum: 11 máj 09, 20:57:59 »

evett már innen valaki rament? *-*
csak mert megtaláltam a recepjét és szerintem nagyon fincsi lehet ^_^
egyszer megfogom csinálni, ebbe biztos vagyok : D

egyébként igyekszem egészségesen étkezni, sok gyümölcs, zöldség, hús, tejtermékek, stb. kerülöm a nagyon cukros, zsíros, egyéb káros kaják nagy mennyiségű fogyasztását. am eléggé keveset szoktam enni, ebédet rendesen, ezenkívül max 1szer vagy 2szer valami apróbb étkezésfélét produkálok.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1528 Dátum: 11 máj 09, 21:21:14 »

A ramen jó. Voltunk egy étteremben - Momotaro ramen - többen is innen és állati jó dolog.

Amúgy azért írok,h megkérdezzem: tejbegríz és tejbedara nem ugyanaz?
mert a gríz=búzadara
igaz darából van még kukoricadara is... de a kukoricadarás tejet tejlevesnek mondják úgy tudom, mert abban ilyen gombócot formál a kukoricadara.

UchihaMasashi plz válaszolj:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1529 Dátum: 11 máj 09, 21:29:17 »

Acidnak és SS1dnek nem ízlett:D. A kígyó here kinézetű tojás miatt:D. MEg a buggyant szag miatt. Amúgy szerintem is finya. Egy baj van vele... hogy pálcával kell ennixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!