24 okt 07, 03:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314473 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #1470 Dátum: 10 aug 06, 22:27:13 »

Mennyi vékony ember van itt >.<#
Pl ha van otthon süti akkor ne vegyél ki 10 db és azt edd meg hanem mindig csipegess így azt sem tod mennyit eszel,így biztos hízni fogsz....
Meg ne nézd mennyit eszel egyél annyit amennyit jól esik,este sokat,kockulj egész nap.
Attól tuti hízni fogsz
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1471 Dátum: 10 aug 06, 23:14:04 »


Ahogy már írtam énis vékony vagyok, de dettó ugyanez a helyzet én faterommal is Nevet

Én 18 évesen vagyok 58 kiló, mivel a magasság is számít beírom 182 vagyok, nálatok is ennyire durva vagy csak én vagyok ilyen klinikai eset? Nevet
Klinikai esetbe én is beszállok, 16 vagyok, 190+cm és durván 60kg, mutter szerint akármikor hívhatja a mentőket.
A keksz bejön, csak hamar elfogy Hümm-hümm
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1472 Dátum: 10 aug 07, 12:30:45 »

aki hizni akar én annyit tudok tanűácsolni h egyetek későn egyetek 11 után attól lehet hizni nekem is ez a bajom későn eszek ezért van rajtam felesleg
Naplózva
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #1473 Dátum: 10 aug 07, 15:04:29 »

Akinek gyenge a testalkata, mint nekem is, nembiztos h a hízókúra a legmegfelelőbb. Elkéne menni úszni, vagy valamilyen olyan sportba kéne belefogni ami minden testrészt átmozgat és rendszeresen csinálni, ilyen még a falmászás is. Lehet h azt mondjátok h ez pont inkább fogyásra jó, de én úgy gondolom h a szervezetben minden összefüggésben van és kiegyenlítetten kell foglalkozni az összessel. De aki sörhasat akar hajrá Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1474 Dátum: 10 aug 07, 18:38:48 »

Meg ne nézd mennyit eszel egyél annyit amennyit jól esik,este sokat,kockulj egész nap.
Attól tuti hízni fogsz

Ez genetika... volt ilyen korszakom is, amit leírtál. Semmit nem híztam. Ez csak rossz életmód. Az izomzatodból veszítessz, fittséged 0, a csontjaid és a szíved is tönkreteszed. Saját tapasztalat, anno elég sok idő volt visszanyerni a régi önmagam e értelmetlen életmódnak köszönhetően.
A legjobb hízókúra tényleg az, amit az előző írt: izomtömegnövelés.
Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1475 Dátum: 10 aug 10, 21:33:36 »

...
---

Az evőpálcikák viszont zseniálisak. Csak az európai ember lehet ilyen hülye, hogy késsel és villával eszik. Nem elég, hogy olyan mint egy barbár, aki halott állatok húsát cincálja szét evés közben. Rengeteg fölösleges mozdulatot tesz azzal, hogy felvágja és az időt is pazarolja. Kis dolognak tűnik, mert megszoktuk, de akkor is nonszensz.
A japánok fogják a pálcikát és esznek. Nem vagdosak, nem szurkálnak, csak esznek. Ők előre felvágják a dolgokat, hogy egyszerűen menjen, mi meg hülyék vagyunk.
Kb. olyan ez mindtha boltban vett wc papír helyett, a kertbe kéne mindig leszaladni lapulevélért. Biztos megszokja az ember. Csak alapvetően nem éri meg. Nevet



Ez ostobaság. Az étkezési kultúra, gasztronómia lehetőségeit is erősen behatárolná a csakis evőpálcikával való étkezés, nem ebzsélve arról, hoyg az egyszerűség nem midnen, van valami romantika a nyugato embernek abban, ah a pálcikát hazsnálja, de egyébként sokszor az étkezési rituálé élménye is összehasonlíthatatlanul különb bizonyos európai ételek "szakszerű " elfogyasztásánál.

A kés és a villa, vagyis leginkábba  villa egyébként nem egészen európai eredetü, mert míg a ksét ugye szinte a világon mindenütt hazsnálják magában is bizonyos helyzetekben az étkezéshez, addig a villa elég sajátos dolgonak számít, aminek európába hozását, és "feltalálását", kezdeti használatát sokszor őseink érdemének tartják. Úgyhogy, tudd, kit hibáztass, ha már így kikelsz ellene. ikszdé
Ezzel kapcsolatban amúgy az is érdekes, hogy mi később leszoktunk róla, mármint a villahasználattól és kézzel/kanállal/kézzel/késsel/más ételt evőeszközként használva/kézzel ettünk mindent, és csak a kései reneszánszban kezdtünk rá visszaszokni.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1476 Dátum: 10 szep 29, 09:10:18 »

...
---

Az evőpálcikák viszont zseniálisak. Csak az európai ember lehet ilyen hülye, hogy késsel és villával eszik. Nem elég, hogy olyan mint egy barbár, aki halott állatok húsát cincálja szét evés közben. Rengeteg fölösleges mozdulatot tesz azzal, hogy felvágja és az időt is pazarolja. Kis dolognak tűnik, mert megszoktuk, de akkor is nonszensz.
A japánok fogják a pálcikát és esznek. Nem vagdosak, nem szurkálnak, csak esznek. Ők előre felvágják a dolgokat, hogy egyszerűen menjen, mi meg hülyék vagyunk.
Kb. olyan ez mindtha boltban vett wc papír helyett, a kertbe kéne mindig leszaladni lapulevélért. Biztos megszokja az ember. Csak alapvetően nem éri meg. Nevet


Ehhez csak annyit, hogy míg itt szétcincálják a húst és vagdosunk étkezés közben, addig ott az általad írt előkészületek alatt körülbelül másfélszer annyi idő telik el, ment nálunk a komplett étkezéssel együtt, azért ne felejtsd el, hogy a japánoknál mindennek meg van a saját maga módja és rendje még a főzésben is így például a húst mindig ugyanúgy ugyanott kel megvágni és a többi.
Szóval ott csak a darabolás tovább tart, mint amennyi idő alatt itt megfőzik és megeszik az ételt ennyit az időigényességről.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #1477 Dátum: 10 okt 30, 20:28:36 »

grízes tészta Nevet
nyammm ^^
Sok lekvárral...Mosolyog
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
harcos2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1478 Dátum: 10 nov 25, 21:01:11 »

palacsinta nyami sok csoki val  bow meg griszes tészta nyamiii bow szendvics xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1479 Dátum: 10 nov 25, 21:06:58 »

Kinai édes csirke! Tejbegriz!!! és ketchupos majonézes-mustáros szendvics(bár utóbbi nem hangzik jól de finom)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1480 Dátum: 10 dec 09, 16:56:57 »

Emlékeztek a kedvenc étel szavazásra? Na most itt a szaloncukros is:)

http://www.szaloncukor.hu/
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1481 Dátum: 10 dec 09, 17:50:27 »

Milyen meglepő, hogy a zselés vezet. Mondjuk én is arra szavaztam, meg a túrósra, mézesre (utcsó kettőt még nem kóstoltam, de jobban hangzik, mint a többi  Nyelvesít).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1482 Dátum: 10 dec 09, 20:49:29 »

Hát én ezekre szavaztam: Csokis, Kókuszos, és Zselés-Gyümölcsös. Nyelvesít
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1483 Dátum: 10 dec 09, 20:53:05 »

+1 Dawe-nek, látom jó az ízlésed. Kúl
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1484 Dátum: 10 dec 09, 21:01:16 »

Én csak a kókuszost szeretem, a többitől kiráz a hideg, ha zselé kell akkor vannak becsomagolva kukac meg minden formájúak. Kiskoromban annyi csokit ettem, hogy a szüleim sokszor nézték hogyan fér belém annyi édesség, aztán elmentem keresztapámmal a csokigyárba, anno ott dolgozott, ott annyi csokit ettem, hogy azóta sokszor még a szagától is irtózom, természetesen néha lenyomok 1-1 táblával, de ezek kivételes alkalmak: havonta 1x 2/3 csoki megy, aztán meg megint jön az undor.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 21:04:35 írta norby-kun » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!