24 okt 10, 22:16:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 316301 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #180 Dátum: 07 aug 18, 23:16:38 »

én a saláták közül csak a zuborka csalátát eszem meg...és csak csirkecombbal! régebben a mesékben (lásdd Tom & Yerri) mindig volt csirkecomb... Nevet
és kedvet kaptam, meg étvágyat!

(nem vagyok benne! ikszdé)
Naplózva
bmate17
Vendég
« Válasz #181 Dátum: 07 aug 19, 02:58:48 »

pfft túró rudi Nyelvesít és romániába tejcsoki van a keserű csoki helyett :naruto_taps:

meg rántot hús(disznó) szigoruan pepszivel...ha nincs pepsi...nem eszek rántot hust, coca is jó, de pepsivel a legjobb
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #182 Dátum: 07 aug 19, 07:31:00 »

Nem tudom mennyire igaz, de állítólag 7 évenként változik az ember ízlése... Nálam lehet benne valami, eleinte húsfüggő és egyszerű étek kedvelő voltam (rántott húsik, sültek...) Mostanában viszont szeretem a pikánsat, és a zöldségek nem menekülnek előlem! (padlizsán, cukkíni, gomba, spárga) Furi, de ezekre indul be a nyálelválasztásom...   Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #183 Dátum: 07 aug 19, 11:37:52 »

Hmm ez érdekes. akkor én kb 40-50 éves lehetek Nevet Ha valaki nagyfaternak, apónak, vagy jiisan-ak mer szólitani azt... >Nevet

Hogy valami kaját is írjak tegnap ettem Enchiladast, ez ilyen tortilla megvan töltve mexikói töltelék szószal, majd bele a tepsibe, majd rá ilyen mexikói mártás, és ugy megsütve.  Nevet
Egyszerübben megfogalmazva rakott tortilla, mondhatni a lazagne mexicói változata
Naplózva

csont12
Vendég
« Válasz #184 Dátum: 07 aug 19, 12:13:10 »

Minden de föleg a házi készitésü fagyi (fekete szeder ,málna) tejszinhabbal fekete szederel!
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #185 Dátum: 07 aug 19, 12:22:53 »

Napom beszürkült... fintor volt ebédre!! Szomorú Szomorú Kelkáposztafőzeléknek indult, leves lett belőle! Hőn utált fűszeremmel a köménnyel is ismerkedtem újfent, ugyanolyan gyomorforgató hatással volt rám mint mindig... Szomorú ;D

Bízok az estében! Lasagne nyami, egy kicsit eltérően a szokásostól: cukkínis gombás basemel mártásban, húsimádók esetén persze, a húsi se maradhat ki! Már a gondolat is boldogít! Nevet (nemhiába szeretnek engem a koliban :-[, magamnak nyűg az egész, társaság esetén meg mért ne, csak a mennyiséggel állok hadilábon... mindig fölé vagy alálövök)

kedvenc honlapok egyike: www.mindmegette.hu
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 19, 12:29:01 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
csont12
Vendég
« Válasz #186 Dátum: 07 aug 19, 12:26:06 »

Sajnálak és birnám megenni! :Mosolyog :Mosolyog
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #187 Dátum: 07 aug 19, 12:30:04 »

kedvenc honlapok egyike: www.mindmegette.hu

Nahát anyának is az!
Egyébként nálunk most töltöttkáposzta lesz!  :naruto_taps: :naruto_boldog: :banan:
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #188 Dátum: 07 aug 19, 12:52:46 »

Jajj Én most ettem egy kis rántott pipt Nevet Naon fain volt kacsint Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #189 Dátum: 07 aug 23, 01:59:00 »

kedvenc honlapok egyike: www.mindmegette.hu

Onnan mindig kapok vmi remek receptet mailre:D Gyűjtögetem őket és nyárra is remek hideg gyümölcsös dolgaik voltak most:D
Ami vitte nálam a prímet most a sárgadinnye leves volt:D Amit megtoldottam egy kis babapiskótával Nyelvesít Mennyei Nevet

Tegnapelőtt ettem sörös olajban tárcsán sült husit és minden finomságot, a desszert pedig a fantasztikus somlói volt   Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #190 Dátum: 07 aug 23, 22:48:07 »

Moderátor:
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy a "mi volt ebédre" hsz-eket mellőzze!
Törekedjünk a tartalmas hozzászólásokra, mint pl. ez (Shiro utólagos beleegyezésével Mosolyog).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #191 Dátum: 07 aug 28, 14:07:01 »

Hmm... mivel kezdjem?
Ma elvetemült palacsinta készítési kedvem volt és gondoltam csinálok egy giga adagot!
Vettem egy oltári nagy tálat. Két tojást és ízlés szerint cukrot, plusz egy-két csipet sót.
Rákerestem a szódára és a tejre. Jött a liszt felkutatási project! Megvolt minden. Szép lassan adagolva összekutyultam, amim volt, csak gáz,h rá kellett jönnöm, h nem sok alapanyagból dolgozhattam... Így a nagy adagból lett egy átlagos. Ennek ellenére kényelmesebb a giga tálban dolgozni...fakanállal!!! Szigorúan! Ezek az elektromos bigyók elég bénák, a teljes csomómentességet kedvelő ínyencek a hagyományos módon dolgozzanak Nevet Főleg ha szeretnének némi erőt a karjukba is szerezni, mert a lényeg,h jó sűrűn keverjük ki és az aztán megdolgoztatXD Ha már elégedettek vunk a dologgal, akkor mehet bele mégtöbb szóda és nem túl hígra, de felhígítjuk Nevet
Persze palacsintát mindenki tud csinálni, de nekem kedvem szottyant mesélni róla kicsit a teljesség igénye nélkül Nyelvesít
A cukortól nem fog lesülni, bárki bármit hisz is, ha kedvenc teflonos serpenyőnket vesszük elő! És a tésztába is teszünk 3 ek. olajat.
Legfontosabb dolog: mindeközben csináljunk oltári rumlit! Mert csak így az igazi Mosolyog
Ööö... viszont... ne hagyjuk a tűzön az olajat, amíg telefonálunk^_^'

Tölteni pedig fantááázia szerint bármivel:D Lekvár, kakaó, fahéj, mogyorókrém...
Láááv-láááv! Mindenkinek jó étvágyat Nevet

http://kepfeltoltes.hu/070828/k_sz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/070828/hmm...de_guszti_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #192 Dátum: 07 szep 09, 20:37:45 »

Az én mindenem a hortobágyi húsos palacsinta..és kokuszgolyo....mint a reklámban...
Naplózva

Szivem Rina (L)
QQzulu
Vendég
« Válasz #193 Dátum: 07 szep 27, 12:01:07 »

Az én kedvenc kajám a spagetti

de csak amit Nagyanyám csinál ikszdé
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #194 Dátum: 07 szep 27, 19:52:50 »

A bolognai.Nagymami receptje Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!