24 okt 07, 23:12:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 314856 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1170 Dátum: 09 jan 21, 00:37:23 »

Én már ettem egyszer nyúlat ikszdé hát olyan mint a csirke szal semmi különbség Nevet
Láttam ahogy apám nyúzta, hát az meg csak visított de amugy már meghalt de azért mondta magáét Szomorú látni nem valami jó de enni azért meg tudtam
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1171 Dátum: 09 jan 21, 01:18:44 »

De a nyuszi az olyan finom dolog, ettem már galambot, fácánt, őzt, vaddisznót, mintha békát is ettem volna anno...
Azt is ettem...az is fini volt Nevet

Hugi megrémítesz engem Ohh My God , te aztán nem válogatod meg milyen húst küldesz le a torkodon a gyomrod felé. xDDD

Am mit mondjak, marhát, nyulat különböző szárnyasokat és disznót én is ettem már, de a lóhús és a különböző belsőségek fogyasztása már igencsak ellenkezik az elveimmel.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 21, 12:12:52 írta Csibe19 » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1172 Dátum: 09 jan 21, 09:05:45 »

Én elvből nem eszem sem nyuszit, sem lovat. Valahogy túlságosan imádom őket élve.
Inkább sírva fakadnék a sült ló/nyuszi fölött...  Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1173 Dátum: 09 jan 21, 14:06:13 »

Én már ettem egyszer nyúlat ikszdé hát olyan mint a csirke szal semmi különbség Nevet
Miért van az hogy minden új dologra azt mondják hogy olyan mint a csirke? pl: Néztem multkor a tv-ben ilyen bogárevős bigyót és megkóstoja olyan mint a csirke... hát a -.- nekem meg multkor azt  mondták a birka húsra hogy csirke ízű megkóstolom.... hm.. finom de miköze a csirke ízéhez? ... hát semmi x"D most nem azért de miért hasonlítunk mindent a csirkéhez? ikszdé mondjuk éna  marha és a disznóhúst se tim megkülönböztetni szal... xD
am csibe amiket anya sorolt abból sajna én csak párat tudtam megkóstolni eddig de megenném őket xD hús az hús.. inkább mint a bálnazsír amit az eszkimók esznek ikszdé
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #1174 Dátum: 09 jan 21, 18:57:53 »

Hát, a lovat én sem tudnám megenni, egyrészt, mert a kedvenc állataim egyike, meg különben sem arra való.  Nevet Múltkor faterom vett lókolbászt, mondom fúúúj, még a szaga is rossz, erre ő, hogy nem tom, mi a jó. Hát, ezzel vitatkozhatnék. Lehánylak
Nyulat én is ettem, sztem nincs csirke íze, bár már elég rég volt. Nagybátyámnak falun voltak nyulai, a levágott farkukat mindig kulcstartónak vagy hasonlónak használták. Nevet
A bálnaevésre azt mondom, nem az eszkimók azok, akik levadásznak egész csapatokat, ők nem aknázzák ki a természetet. Miattuk bizti nem hal ki egy faj sem.  Mosolyog Bezzeg a japánok, kutatás címén vígan öldösik őket, holott csak a gyomrukat akarják megtölteni. Szomorú Szomorú Szomorú Ilyenkor örülne az ember, ha csak a manga- és animekészítéshez értenének.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1175 Dátum: 09 jan 21, 19:21:22 »

hm hogy hogy nem arra való hogy megegyük? xD Vajon miért van tenyésztve? xD Ez is hús attól függetlenúl hogy munkába fogjuk még megesszük :'D csak a Beteg lovat nem eszik meg a kiöregedettet Örömmel elfogyasztják xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #1176 Dátum: 09 jan 21, 19:35:01 »

Nem mondtam, hogy nem eheti meg, aki akarja, de elsősorban - manapság - a lovassportok miatt tenyésztik. Nevet Nevet
Szal, érdekes lenne, ha csak a húsáért tartanánk, mint ahogy az is, hogy disznót szekér elé fogjanak. XDDDDDDDD
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1177 Dátum: 09 jan 21, 19:36:31 »

jah xD De a lovas sportokból kiöregedett lovakat is felhasználják szerintem xD Minek pazaroljunk? xD Ráadásul jó pénz lehet  ikszdé a lóhús nem olcsó xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1178 Dátum: 09 jan 21, 19:42:33 »

És finom amúgy...bár mikor ettem azt hittem disznóhús...csak fura íze volt de mondom fene tudja lehet spéci tápot kapott...aztán közölték hoyg az ló...akkor meg már mindegy volt...

Am Csibe Bátyusom igen is megválogatom..nem eszek meg én se akármit...de imádom a különlegességeket...és azért egy őz sült igazán ízletes...főként hogy érződik rajta az a vadas íz...imádom
A nyúlnak nyúl íze van..nem csirke...most lehet hogy csak én tartom szent dolognak a kaját...és én eszek sok féle húst úgy hogy az ízére vagyok kíváncsi...és lehet hogy ez csak nekem tűnik fel...de hogy köze nincs a csirkéhez az biztos...

Jajj ami még nagyon finom az a tintahal és a polip...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1179 Dátum: 09 jan 21, 20:59:49 »

Eh én sok mindent szeretek de a tintahal és a polip pont az a két tengeri ketyere amit nem eszek meg xD kagylót még nem kóstoltam nem nyilatkozom xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1180 Dátum: 09 jan 21, 23:52:40 »

hm hogy hogy nem arra való hogy megegyük? xD Vajon miért van tenyésztve? xD Ez is hús attól függetlenúl hogy munkába fogjuk még megesszük :'D csak a Beteg lovat nem eszik meg a kiöregedettet Örömmel elfogyasztják xD

Hát Sensei én ugyan nem vagyok nagy szakértő a húsok terén, de szerintem az a lóhús amit fogyasztásra árulnak nem éppen kiöregedett állatokból van, hanem külön erre a célra tenyésztettből.  Pontosan

Am Csibe Bátyusom igen is megválogatom..nem eszek meg én se akármit...de imádom a különlegességeket...és azért egy őz sült igazán ízletes...főként hogy érződik rajta az a vadas íz...imádom
A nyúlnak nyúl íze van..nem csirke...most lehet hogy csak én tartom szent dolognak a kaját...és én eszek sok féle húst úgy hogy az ízére vagyok kíváncsi...és lehet hogy ez csak nekem tűnik fel...de hogy köze nincs a csirkéhez az biztos...

Drága Hugim a világért sem akartalak megsérteni azzal amit mondtam és igaz ami igaz a mondatom másik fele tényleg ügyetlen tréfa volt(van még mit tanulnom tőled Sensei  Nevet ), csak meglepett egy kicsit, hogy szívesen fogyasztasz ilyen sokféle és különleges ételt, de ez egyáltalán nem baj(legalább már ezt is tudom rólad  xD) sőt például az őzet én is megkóstolnám és még sok más húsos ételt is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 22, 01:51:10 írta Csibe19 » Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1181 Dátum: 09 jan 22, 07:38:52 »

Eh én sok mindent szeretek de a tintahal és a polip pont az a két tengeri ketyere amit nem eszek meg xD kagylót még nem kóstoltam nem nyilatkozom xD

Ezzel én is így voltam egészen addig, amíg nem mentünk a japán étterembe, aztán a tintahal-máj sushi 3/4-ét én ettem meg. És ízre finom volt. Mosolyog Bár nem tudom, valahogy soha nem vonzottak a tengeri herkentyűk, kivéve a rákokat.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1182 Dátum: 09 jan 24, 15:08:04 »

evett már valaki wasabis zöld borsót? én igen nagyon jó Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1183 Dátum: 09 jan 24, 20:02:54 »

Dorci eddig az valahogy kimaradt az életemből...
Jó dolog a nyúlhús... Főleg az ütött... Vagyis a vadhús, ha megtolod a kocsival... Vétek lenne a árokban hagyni...

Öreg ló.. Az má mén a főd alá, ahogy az öregek mondanák...
Öreg állat soha nem megy bográcsba... Nehezen fől, és rágós a húsa...
Egyébként próbálkozni lehet vele...

Az a nyúl, amelyk visított nyúzás közben vagy még nem volt döglött, vagy nem visított, hanem a írhája szakadt olyan éles hanggal.. Nyúztam már nyulat, tudom milyen az...

katsuyu-chan apádnak igaza van... Nem tudod mi a jó... Kolbász szalonna, vöröshagyma, kenyér, jól megpaprikázva.... Ördögi

Mindenre azt mondani hogy csirke ízű.. Talán azért van, mert sokan pakolják a fűszert meg a delikátot meg a mittudomén milyen ételkiegészítő xart a húsokhoz, és azután persze hogy minden hús egyízű.. Ugyanolyan fűszerízű... ^^
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1184 Dátum: 09 jan 24, 20:45:52 »

Hát ha már ennyire a különlegességeknél járunk, akkor már én ettem nyúlpörköltet, és nekem nagyon ízlett. Ettem már békacombot, azt is imádom. Mosolyog Karácsonykor is az volt az egyik fogás, szeretem nagyon. Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!