24 okt 08, 13:33:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315148 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1020 Dátum: 08 júl 19, 15:45:00 »

én édeszájú vook Nevet
a  pohát  álltalában majjnem negyedéig  van  cukorral meg  kakoval Nevet aztán go be mikróba...
zis így kezdte Nevet úgy   2  héttel  ezelőtt x'DD
Naplózva
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1021 Dátum: 08 júl 19, 15:47:10 »

Ada: Ez igazán... étvágygerjesztő XDDD Most úgy... hánynék XDDD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1022 Dátum: 08 júl 19, 15:50:00 »

Cukor és... 2 héét...  :'X Nekem kicsit sok főleg h én alapból hányok a meleg kakaótól XP
Hmm amúgy a mai ebéd... lángos volt ^.^ Naon fincsi volt sóval és sajttal. =3 Hmm egy lángos kb 400 Ft bár kétszer nagyob de mi akkoris ingyen ettünk  Nevet
Levesre rá se néztem  :'X
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1023 Dátum: 08 júl 19, 15:53:06 »

Nugetts volt sültkrumplival és ketchup-al...kicsit olyan McDonald's érzésem volt Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Gibbi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #1024 Dátum: 08 júl 19, 21:10:48 »

Öhhm...most nemtom mit kapok érte,de...szerintem egész étvágygerjesztő volt az a kakaóXDDDmegkóstólnámXDaludt kakó...nyááámi...3éves vmi gagyi töltelékkel ellátott csoki elfogyasztása után ez semmi...
Naplózva

ANYAPA tag,lakhely:TOBI sziget,Madaragakure (no sato)
TOBI sziget algafutára Nevet
Mesterlövész osztag tagja
Tobi magazin szerkesztője
♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1025 Dátum: 08 júl 19, 21:13:07 »

Gibbi: Hát jóéjtvágyat XDDD Én.. nagyon nem enném meg  >.<#
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1026 Dátum: 08 júl 19, 21:32:36 »

Az a kízás, hogy nállunk van elrakva babapiskóta, de mivel tesóm barátnője vette anyám megtiltotta h egyek belőle, de már több hónapja ott árválkodik! T.T De még semmire sem használta, csak egyszer anyám csinált belőle vmit, és akkor ettem belőle 2 darabot, de csodás íze volt! Oan szemétség ezzel kínozni engem, mert mindig ott köszönt a méhűtő tetején!  >.<#
Amúgy az én kakamániámat nem is tudnám mikorra vissszavezetni, mintha velem együtt nőtt volna fel a kakaó!  Hümm-hümm nekem az a "kávém", és le vok törve, ha délben kelek, és anyám nem engedi h igyak, mer ebédelünk XP
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1027 Dátum: 08 júl 20, 17:28:47 »

Vannak azok a kocka alaku instant kínai tészták, amiket forróvizzel kell megcsináln, azokat enyhe túlzássa lehet instant ramennek nevezni?
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1028 Dátum: 08 júl 21, 00:41:06 »

Shiro!!!!! Haihaihaihaihai!!!! Nem túlzás:D xD az én szótáramban nagyon azxD igaz,h csak tészta, víz és egy csomagocska fűszer, meg egy csomagocska olaj xD De akkoris xD mindig pálcával eszem a koliban:d annyira király:D
A tescoban ilyen 50 ft körül van, a spárban drágább - de néha nincsenek benne a kis zacsik xD - a aaa zauchanban meg 60 ft asszem és kirááály:D ócó kolikaja xD

tré és nyami ^^
de csak pálcával és csak műzlis tálban.... a harry potteresemben Hümm-hümm

csak abban és másban nem xD csak abból lehet ilyet enni, csak akkor ramen, és ezért shiro neked mégse lehet ramennek hívni xD

szal bocsi ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 00:42:42 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1029 Dátum: 08 júl 21, 14:52:57 »

De nekem van hozz ilyen kínai/japán tálkám, meg pálcikával szoktam enni, meg amiből mostanában csinálom annak az a neve, hogy Gold Tiger (Kin Tora, ha valaki valaki így jobban érti a jelentését Pojén) vagyis én is nevezhetem annak. Nevet

Meg általában két adagot csinálok  meg ütök rá 3-4 tojást, meg a tetejét megszórom sajtal, aztán bele a tálba, amibe alig fér bele, de még megy rá sajt, meg agy kis szója szóz. Hümm-hümm (ez a tigrises kicsit nagyobb s néha nehéz megenni két adaggal, máskor meg kevés Pojén ),

Am egyszer régen vettünk olyat, amibe voltak kis hozzá valók garnéla, meg  nerimono vagyis az akkor tényleg igazi instant ramen volt, igaz, akkor lövésem se volt róla, hogy mit eszek, csak annyi, hogy valami kínai kaja.
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1030 Dátum: 08 júl 21, 22:28:38 »

Wow, ez remekül hangzik:)
Néha én is teszek bele ezt azt, de a tiéd g-a-z-d-a-g:D mármint piszok finom lehet:D
na jó, még ezt is ramennek hívhatjuk - sőt! - a potteres tálkás változatom mellett:p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1031 Dátum: 08 júl 21, 22:31:11 »

Kár h nálunk nincs ramen kaja.  Szomorú  Pedig úgy ennék!  Nevet
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1032 Dátum: 08 júl 21, 22:33:04 »

Anno tescoban lehet kapni magyarországon gyártott ramencuccost. Pont ma ettem csípőset.. hát haddnemondjam,eléggé leizzattam mire legyűrtem Nevet Nevet Nevet
Am finom benne a hagyma,a tojás,a sonka kacsint
Naplózva
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1033 Dátum: 08 júl 21, 22:34:31 »

Akkor teszkóba lehet venni ramen alapot? Ohh My God Úgy ennék egyszer ramen-t, de nicns se japán étterem a városba (ha jóltom xDD), se japán kaja (instant), de ez utóbbi valszeg van, csak vak vok xDD
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1034 Dátum: 08 júl 21, 22:35:29 »

Amúgy ha már japán kaják: akinek kedves az élete próbálja majd ki a Pocky nevű édességet! Imáááádom Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!