24 okt 09, 08:14:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315553 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #735 Dátum: 08 ápr 05, 13:19:10 »

Öööö...ide azzal a recepttel!!! Nevet
Hehe, na jó a viccet félretéve én is mindenfélét beledobálok a rántottába, pl.: borsóval, hagymával nagyon finom konyharemekeket tudok kotyvasztani. Hümm-hümm
Naplózva
zsorzset
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Válasz #736 Dátum: 08 ápr 05, 15:09:19 »

anyám, én csak magában szeretem a rántottát Nevet asszem kihánynám :'X :'X Ördögi
Naplózva
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #737 Dátum: 08 ápr 07, 14:23:05 »

uhh, ha nekem kellene sütnöm az lenne a gáz.... nemtudom, ti h álltok vele, de én sütés-főzés terén zero vagyok... :'X de hát majd annak is eljön az ideje... kül nekem a kedvenc kajám az olyan amitől ti biztos rosszul lennétek : rakott karfiol Pojén Séf Szeretet hát igen....Nevet
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #738 Dátum: 08 ápr 07, 14:24:00 »

Legjobb kaja a világon az illatos-omlós csirke + eredeti rizs...én anno kínai étteremben eszek belőle,ha szexárdon járok...de akkor annyit,h kitántorogni is alig tudok... Lehánylak ikszdé
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #739 Dátum: 08 ápr 07, 22:07:07 »

Ó az tényelg mennyire finom! Nevet (és ezen a fórumon azt hiszem, többen egyet is értenek ebben Pojén )
Próbáltad már tojásos rizzsel és édes-savanyú mártással? Ha nem, feltétlenül tedd meg Pattog Nem fogod megbánni kacsint
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #740 Dátum: 08 ápr 07, 22:12:19 »

Evett már valaki borssal megszórt palacsintát? Nekem tegnap sikerült... (Fater valszeg összetévesztette a fahéjjal   Séf) De finom!  >.<#
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #741 Dátum: 08 ápr 07, 23:32:26 »

Ha már a véletleneknél tartunk étel ügyben. ... Igaz ez ital ügy, de ez is hozzá tartozik a táplálkozáshoz.  Mosolyog
Szóval anyám gyerekkoromban véletlenül összekeverte, a málnaszörpöt, a kocsiolajjal (ami nem tudom, hogyan kerülhetett a konyhába  Hmm? ) Szóval vízzel felhiggított kocsiolajat ittam. Elég érdekes íze volt.  Nevet
Ételből meg a különböző csirkeraguk amik nagyon jók.  Pontosan Kihagyhatatlanok.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #742 Dátum: 08 ápr 07, 23:37:19 »

Huhh! Ez sántít... A motorolajat hogyan lehet felhígítani vízzel? Az olaj úszik a víz színén! Igazán feltűnhetett volna anyukádnak, hogy túl nehezen keveredik a szörp a vízzel!  :/ Biztos növényi alapú volt... Azzal esetleg...  :/
De részvétem...  >.<# Legalább ízlett?
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #743 Dátum: 08 ápr 08, 14:31:06 »

motorolaj??? jáj... bár azért azt meginni is tehetség kell, már bocs Nevet bár én a kutyakaját is megkóstoltam 14 éves fejjel... kivi voltam milyen a száraz kutyakaja, hát kiderítettem. de egész jó... Nevet

Egyszer voltunk Romániába (illetve többször is, de mind1...) és ott egy kajáldába ettünk egy rántotthúst és azon még a paníron kívűl volt valami mogyorónagyságú, vékonyra vágott nem tudom mi... Eltelt azóta vagy 3 éve, de még mindig nem tusjuk mi lehetett az... de valami eszméletlen finom volt:) húúú, egyszer derítsem ki.
de amúgy ha panírozásnál teszem a zsemlemorzsába szezám(vagy n?)magot és úgy sütöd utána ki, úgy is álltati fincsi:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #744 Dátum: 08 ápr 08, 14:39:31 »

A macska konzervet én is megkóstoltam múltkor ^^"
Kíváncsi vagyok..nah...  Nyelvesít
De a motorolaj tényleg durva... mondjuk tudhatnánk, h. a mi kis Minatónk gyomra mindent bevesz..  Nevet
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #745 Dátum: 08 ápr 08, 14:41:14 »

Arvael-san: a tojásos rizs az alap xP
 Édes-savanyú mártás sajnos nincs hozzá...csk olyan leves van,de az nekem nem ízlett...
Naplózva
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #746 Dátum: 08 ápr 08, 15:56:17 »

motorolaj??? jáj... bár azért azt meginni is tehetség kell, már bocs Nevet bár én a kutyakaját is megkóstoltam 14 éves fejjel... kivi voltam milyen a száraz kutyakaja, hát kiderítettem. de egész jó... Nevet

Egyszer voltunk Romániába (illetve többször is, de mind1...) és ott egy kajáldába ettünk egy rántotthúst és azon még a paníron kívűl volt valami mogyorónagyságú, vékonyra vágott nem tudom mi... Eltelt azóta vagy 3 éve, de még mindig nem tusjuk mi lehetett az... de valami eszméletlen finom volt:) húúú, egyszer derítsem ki.
de amúgy ha panírozásnál teszem a zsemlemorzsába szezám(vagy n?)magot és úgy sütöd utána ki, úgy is álltati fincsi:D
húú olyat én is ettem és az mandula volt... nagyon finom  Nevet Nevet Nevet abból bármikor, bármennyit:p
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Oro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #747 Dátum: 08 ápr 08, 16:01:50 »

Sztem a favorit a Mustáros hús Nevet vagy a borsó leves, de a halászlé se utolsó kaja.  Nevet
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #748 Dátum: 08 ápr 08, 16:54:40 »

all in: wááááááááá!!!! köszi.... na akkor  az a héten még asztalra kerül:D Nevet Nevet Nevet Nevet jáááj, de jó. örök hála:D
Mustár... jáááj, azt se nagyon csipázom. akkor én Minato ellentéte vagyok. Az ő gyomra mindent az enyém semmit nem vesz be :'X
Bár vegyük jegyzőkönyvbe, hogy elkeztem kondizni/fogyózni és a múlt héten egyszer már ettem pároltzöldséget (!!!) Én... zöldséget... asz'ittem ott halok meg tőle... fúj... azóta joghurton élek inkább, mint zöldségen:D
Amúgy a joghurt is finom:D a kefír már nem... olyan mint a romlott tej... nem mintha nem ittam volna még soha... :/
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #749 Dátum: 08 ápr 08, 17:02:09 »

semmi Nevet én ilyet úgy ettem, h pipihusi feltekerve a közepében álfonyalekvár és a paníron meg mandula.... oltári Szeretet
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!