24 szep 29, 03:14:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Death Note  (Megtekintve 184504 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #195 Dátum: 07 szep 25, 15:02:57 »

Raito lelke azért nem kerülhetett se a mennybe, se a pokolba, mert megbánás nélkül öldökölte az embereket (de teszem azt a végén megbánja tettét, és lemond a füzetről -> nyilván nem tett volna ilyet, de azért tételezzük fel, akkor se kerülhetett volna a pokolba?), vagy azért, mert a death note folyamatosan magához vette a lelkét?
Hát erről asszem nem volt konkrétan szó az animében, csak annyit mondott Ryuk, hogy a Death Note használói egyik helyre sem kerülhetnek, illetve a Death Note egyik szabálya szerint a használók lelke a halál után a MU-be ("üresség, semmi") kerül.
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 28, 15:19:16 írta Karasu » Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #196 Dátum: 07 szep 26, 08:03:24 »

 De akkor ez jobb, mint a pokol, nem? Meg már az életében se volt túl sok érzelme.... Szóval szerintem jól fogja ott érezni magát.. különben mindkét nője is odakerült.. válogathat, vagyis az egyik csak fog, ha tényleg leugrik a tetőről... Tényleg egy csomó ismerőse lesz ott...
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #197 Dátum: 07 szep 26, 20:23:09 »

De jobban érezné magát, ha a világ megtisztításán dolgozhatna. Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #198 Dátum: 07 szep 26, 20:38:27 »

Igen egyesek elég munkamániások... (szerintem ettől nem kell félnem) Az ürességben is biztos lesz mit csinálnia, majd ő ott megteremti a valamit.. Nevet

A Semmi Istene jól hangzik...., erre vágyott, nem?
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 26, 20:39:17 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #199 Dátum: 07 szep 26, 20:44:52 »

Kérdés mi van a nagy ürességben? Jó lenne ha a 13. mangakötetet is lefordítanák angolra, abban talán elárul vmit a szerző Raito sorsát illetően.
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #200 Dátum: 07 szep 26, 20:46:36 »

A sok lehetőség... Minden az ürességgel kezdődik.pl.: lásd görög mitológia....
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #201 Dátum: 07 szep 26, 20:57:00 »

A Dragon Ball Z-ben, amikor Son Goku elindul Kaitóhoz, az egyik lélekkísérő mondja, hogy akik leestek a kígyóról, azok "most a semmiben bolyganak, ami sokkal rosszabb, mintha a pokolban végeznék. Ott legalább a lángok és a vasvillák mellett nincs idő unatkozni."
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #202 Dátum: 07 szep 26, 20:59:00 »

Ebből az unalomból keletkezik a világ teremtésének a hibája... Egy ember felelőtlenül unatkozik és milyen káosz lesz belőle... Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #203 Dátum: 07 szep 26, 20:59:48 »

Kira világában szívesen élnék. Mosolyog
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #204 Dátum: 07 szep 27, 12:28:22 »

hát én azért nem.

Mert ő ki akrat írtani minden rosszat avilágből ergo ha incsen rossz jót hogy lehetne értékelni. másrészt mindenkit ki irtottt volna előbb utóbb  aki nem elég jó az ő tökéletes világába ez szerintem kb a lakosság 70 %-a.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #205 Dátum: 07 szep 27, 23:06:15 »

Mert a végére megzakkant, de nem vitatkozok. Igazad van. Ha minden rosszat ki tudna írtani, amit max. halhatatlanságal tehetne meg, akkor észrevehetetlenek lennének a jó emberek erényei. Mosolyog Az előző mondatot arra írtam, hogy ha Kira a semmiben teremtene egy új világot. Erről az 'Iblard Jikan' című anime jut eszembe, amiben a bibliai Paradicsomhoz fogható stílusban és helyen élnek az emberek. Apuka elmegy dolgozni, anyuka otthon ellátja teendőit, kislány játszik vagy segít anyukának. Az emberek gondtalanok, a gonoszság legkisebb jele sem látszódik rajtuk. Kira szerintem ezt szerette volna elérni, de csak két írányba indulhatott. Az egyik lehetőség, ha nem veszi fel a füzetet, és politikai pályára lép, szónoki képességeivel próbál jobb világot teremteni, de Near a legjobb példa arra, hogy nem lehet mindenki gondolkodását átformálni. A másik lehetőség, ha felveszi a füzetet, és saját ítélőképességére hagyatkozva elkezdi ölni a "rossz" embereket. És ezzel megint csak nem ér el semmit, mert az emberek gondolkodásán nem változathat így se, lázadók mindig maradnak, a többség félelemből nem fog bűnözni. Boldog, gondtalan emberiséget így se teremthet, mert a meggyilkoltak között biztos ott lennének a "jók" szerettei is. Talán előbb-utóbb fellázadt volna az egész világ, és akkor mindenkit meg kellett volna ölnie.
Így végigvezetve már egyik világ se oly szimpatikus. Az elsőben az generálja a félelmet, hogy bármikor kirabolhatnak, megölhetnek, a másodikban, hogy egy felsőbb erő bármikor megölheti vmelyik szerettemet, vagy engem. Erről ment a vita a DN-fórumon, ahol nem engedtem a Kira melletti álláspontomból, de belátom tökéletes világot nem lehet teremteni.  Mosolyog De ha Kirának sikerülne a paradicsomi idilt megvalósítania abban szívesen élnék. :Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #206 Dátum: 07 szep 28, 09:23:03 »

Ja csak hamarabb meghalnál, mert mondjuk nem nyitottad volna ki az ajtót egy néni előtt, és ezt a "felsőbb szemlélődő " rossz néven vette volna... Mosolyog

Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #207 Dátum: 07 szep 28, 12:45:09 »

Áh, ezért csak nem. Nevet Én már annyira elvakult Kira-fanatikus vagyok, hogy oltárt emeltem neki, és mindennap imába foglalom a nevét. ikszdé
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #208 Dátum: 07 szep 30, 22:39:23 »

Kérdésem: Ki mit tenne ha elé pottyanna a Death Note.
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #209 Dátum: 07 okt 02, 10:32:05 »

Megölném Gyurcsányt és Busht >Nevet >Nevet

a viccet félre téve nem tudom

Bár tetszene az élet és halál ura szerep de ez túl nagy felelőségel és következményekkle jár ahoz, hogy a kezemben öszpontosuljon ekkora hatalom.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!