24 okt 05, 10:13:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 471214 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2100 Dátum: 13 ápr 30, 23:23:59 »

A 9gages szavazás nem reális. Sokszor nagyon jó poénokat szavaznak le és irdatlan nagy baromságok kerülnek ki az oldalra. A trónok harca az egyetlen olyan sorozat, aminek szinte az összes szereplőjére lehetne építeni egy sorozatot, úgy, hogy az nagyon jó minőségű lenne, de így egyben frenetikus. A poénra még azt mondom, hogy felületesen ismeri és igazából annyit akart belőle kihozni, hogy ez egy olyan fantasy amiben szex van. De a kommentelőket valóban meg kellene keresni mint a Jay és néma Bob végén Jayék és jól megverni őket. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2101 Dátum: 13 máj 02, 13:23:29 »

Most hallottam először a 9gagról, a skyrimet már szag alapján gagyinak tartottam, Trónok Harcából elolvastam egy könyvet és megnéztem egy évadnyi filmet, de mindkettőbe belealudtam és a Gyűrűk Urát sem tartom annyira, mint mondjuk a Narnia Krónikáit. Ez én ízlésvilágomnak még meg is felelne a kép, ha nem hagyna hidegen az összes eleme.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2102 Dátum: 13 máj 07, 16:52:27 »

Nemrég gondolkodtam el azon, hogy újra le kéne pörgetni egy Gyűrűk Ura maratont valamikor.
( természetesen a bővítettet )

Már 2 hete nem 9gageztem, persze, egy jó poén fel tudja dobni a napomat, de már rég nincs az  kényszeres chromos f+9 kombó.  Nevet

Játékokat nem ismerem amik lentebb feljöttek, ha fantasyt szeretnék "átélni" képernyőn, kezdek egy heroes 2/3 pályát, vagy épp csinálok/módosítok egyet az editorral, legalább a saját magam világát fel tudom építeni, és még élvezem is.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2103 Dátum: 13 máj 27, 16:10:18 »

Ide rakom, mert a filmek között elveszne.
Csak egy kis érdekesség, ha már a nemességről is szó volt a mai nap.
Neveket nem írok, úgyis mindenki felismeri kikről szól. Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LbWd1vJ15HE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LbWd1vJ15HE</a>
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2104 Dátum: 13 máj 27, 16:49:10 »

Vivat rex! Vivat nobilitas et sacra corona regni Hungariae!


NINCS ELLENVETÉS.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2105 Dátum: 13 máj 27, 17:07:12 »

„Mister, harminc éve egyetlen perc sem volt, hogy nem gondoltam volna Európára, harminc éven át nem volt olyan nap, mikor ne lettem volna Bécsben vagy Budapesten.”
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2106 Dátum: 13 jún 08, 14:41:22 »

Vivat rex megint!

http://www.origo.hu/idojaras/20130528-ontozes-mezogazdasag-arpad-kori-csatornarendszer-halasto-legelo-ret-kozepkor.html

Árpádkor.  Szeretet

De azért szép álmaik vannak, kétlem, hogy ezt a mai világban újra ki lehetne alakítani. Nevet Persze valamit kezdeni kell Magyarország rettenetes öntözési politikájával, de kérdéses, hogy a régi rendszer - amikor sokkal kisebb volt a népességszám és a megművelt területek mérete - visszaállítható-e.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 14:44:52 írta Saphira » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2107 Dátum: 13 jún 08, 15:29:01 »

No lásd, ha valamire nincs ember, akkor vagy 700 évig nem is lesz. Pojén >.<# Szomorú

Szerintem működne. ha azt vesszük, hogy a tatárjárás előtt kb 2 milla volt az ország népessége.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_n%C3%A9pess%C3%A9ge

Valamint a cikk alapján a halból tellett exportra is. Persze nem hiszem, hogy ma exportra túl sok jutna, de a mai táplálkozási szokások mellett szerintem bőven el tudná látni hallal, a belföldi piacot. S ha jól csinálják, akkor alacsony költséggel üzemelhetne.
Hej, nagymuter de örülne! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 15:30:41 írta Shiro » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2108 Dátum: 13 jún 09, 00:38:21 »


Ne nevettess. Kanye West lopott dalán?
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #2109 Dátum: 13 jún 09, 08:20:52 »

Hurrdurr Kanye West lenyúlta a Gyöngyhajú lány alapját egy számának a fél perces outro-jához = kókler, nem zenész, fujj! Ráadásul nem is nyúlta le, mert az album még nem jött ki, a live versionben meg nem volt benne, csak abban, amit a falra vetítettek.
Megyek is hallgatok, egy kis Green Day-t meg Radioheadet!
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 09, 09:31:40 írta Laterneman » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2110 Dátum: 13 jún 09, 10:47:59 »

Jól is teszed, igazából mind a 7 lazán felülmúlja, kivéve persze Madonna, mert amit az a nő, az American Pie című klasszikussal leművelt...hát minimum kötél.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #2111 Dátum: 13 jún 09, 14:24:26 »

Jól is teszed, igazából mind a 7 lazán felülmúlja

Oké. Mosolyog
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2112 Dátum: 13 jún 09, 14:57:36 »

Abból a hibás premisszából indultam ki, hogy eléggé butthurt leszel ahhoz, hogy felsorold az életművét, mert nem vágom a csávót, és így megspórolhattam volna egy google/wiki/youtube körmenetet.

De látom nem volt eléggé bugyuta a hozzászólásom, hogy beindítsalak. Szomorú

Nah majd legközelebb. Nevet
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2113 Dátum: 13 jún 10, 17:08:00 »

Szép és jó ez az Árpád-kori öntözés, halászat, de sajna teljesen más világ volt már Ferenc Jóska idejében is. Nálunk csatorna csatorna hátán van, de olyan év is előfordul, hogy víz sincs benne, mivel nem kéri akkora (pénz)tömeg az öntözéshez. Állattartás helyett kultúrnövénytermesztés. A halászat pedig a ruha és cukoriparhoz hasonlít. Régen nagyon jók voltunk benne, de ezért vagy azért nullához közelít hazai szinten, a világ másik végéről hozott árucikk olcsóbban kerül a fogyasztóhoz, s a többségnek még ez számít elsősorban, nem a piros-fehér-zöld márkajelzés. A horgásztársadalom idén (kihasználva Áder személyét) erőteljes fellépést akar a halászokkal, halászattal szemben, pedig nem két méteres vizákat visznek a csárdákba (pont ez az egyik probléma, a gátlástalanság). Én alföldiként többször tűnődtem azon, hogy a belvíz mellett az esővizet miért vezetik hirtelen az árkokon át Romániába, amikor már tizenéves fejjel is tudtuk, hogy két hét múlva porzik majd minden.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2114 Dátum: 13 jún 13, 20:28:22 »

nagyon csodálatosnak tartom amit ez a lány tesz, épp ezért szeretném veletek mindenképpen megosztani, hihetetlen lelkierő árad belőle

http://www.youtube.com/user/lizzitachickita
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!